Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Доброго дня. Якщо батько інвалід війни ( учасникАТО), то чи є пільга дитині для навчання у ВНЗ?
Анна
Підскажіть будь ласка що робити коли в дитини на даний момент немає паспорта(перебуває в процесі виготовлення) але вона хоче в ступити до внз чи можна тимчасово замінити свідоством
DGP
Для Анна: Вона вступає після 9 чи 11 класу? Якщо після 11, то як вона без паспорту здавала ЗНО. На сьогодні вік отримання пасорту є 14 років, якщо дитині тільки виповнилось 14, то можете спробувати запитати в приймальній комісії (документи до коледжів подаються в паперовому вигляді). Якщо ж Ви прогавили і не виготовили вчасно паспорт, то ніхто Вам нічого не винен
Влад
В мене однокласник здавав ЗНО по сводоцтву про народження
DGP
Для Влад: Не знаю як він це робив. Міносвіти ще з початку учбового року попереджувало всіх аби вчасно виготовили паспорти. Можливо він якийсь віруючий, якому "віра забороняє паспорт з цифрами отримувати, бо це від диявола", і він це вирішував через суд.
Коментувати
Марина
Чи обов’язкова медична карта для вступу в університет чи можна без медичної карти....?
Світлана
Якщо син закінчив школу у 2016 році, а вступає у ВНЗ цього року і весь час проживав і зареєстрований у селі, чи потрібно завантажити довідку 13, чи має він право на СК ?
Іван
Для Світлана: Не потрібно, не має. Школа має бути закінчена 2018 року.
Коментувати
Настя
скажіть, будь ласка мені подавати реєстрацію через електронний кабінет, якщо я випустилась в минулому році, але подаю цьогорічний сертифікат зно? тобто бали в дпа виходять нищими за рахунок нищого тогорічного балу
Ф
Для Настя: вы же в том году сдавали ЗНО как ДПА, да? Значит всё, в аттестате стоят те баллы, которые вы получили в том году. Всё, вы его не трогаете, только на всякий случай пересчитываете средний балл. Регистрируются все, кроме некоторых льготниках и тех, у кого расхождение в фамилии, в электронном виде.
Настя
я здавала як зно. в мене не пише оцінку за дпа, просто сам бал зно. тобто в атестаті стоїть тогорічний бал і оцінка, а цьогорічний бал в мене значно вищий і я подаю цьогорічні бали зно але тогорічний атестат
Іван
Реєструєте електронний кабінет. Рахуєте середній бал атестату. Подаєте цьогорічне ЗНО. Все стандартно. Нікого не цікавить звідки взялися оцінки в атестаті - з ЗНО чи після складання іспитів.
Коментувати
Олександр
Подскажите пожалуйста, есть ли какие то льготы, если родители АТОшники?И как это все подавать?
Іван
Для Олександр: Нету. Подавать электронно.
Наталия
Для Іван: А якщо помилка в прізвищі то все рівно в електронні подавати?
Коментувати
таня
коли потрібно проходити медогляд? чи є зазначена дата,до якої потрібно пройти?довідка потрібна тільки при здачі документів особисто,коли зарахували?
Ф
Для таня: даты нет, сделайте как можно раньше, пока врачи не в отпуске. Нужна она лично при подаче или в медпункт.
Коментувати
Марічка Яремко
Чи потрібно здавати творчий залік на спеціальність 061 Журналістика? Якщо так, то як це проводиться?
Ф
Для Марічка Яремко: 061 Журналістика: Українська мова та література, Історія України, Математика або Іноземна мова. Творческий конкурс отменили.
Іван
Творческий зачет не отменили, а оставили на усмотрение вуза. Кто-то отменил, кто-то оставил.
2/02023
З 2018 року введено уніфіковані умови для вступу у внз тотбто тепер всі внз мають однакові умови для вступу на однакові спеціальності.
Коментувати
Владислав Мазур
Скажіть будь ласка, якщо я маю додаткові бали за перемогу у Всеукраїнському етапі захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН, то при подачі документів в електронній формі вуз врахує їх?
Іван
Для Владислав Мазур: Так.
Коментувати
roma_parhom_@ukr.net
Скажіть буль ласка, якщо я подала сканкопію додатка до атестата до електронного кабінету відксереного з двох розворотів, а не тільки розворот з оцінками, це не буде помилкою??? Дякую.
Ольга
Для roma_parhom_@ukr.net: а что вам мешает удалить эту копию и загрузить другую? Сделать это очень просто
Іван
Звісно не буде помилкою, оскільки треба обидві сторони.
////
Іван, в видео-инструкции одна сторона. Где вы прочитали что нужно две?
Коментувати
Марина
Доброго дня підскажіть будь-ласка , якщо я проживаю в місті потрібно мені робити фотокопію про місце проживання? Чи це тільки для тих хто проживає в селі?
Іван
Для Марина: Вам не потрібно.
Коментувати
Іра
А де взяти довідку про проживання в селі? Підкажіть будь ласка. І чи потрібно завантажити інформаційну характеристику до сертифіката?
Іван
Для Іра: В селищній раді. Не потрібно.
Коментувати
Тетяна
Вітаю. Маю диплом бакалавра. Буду подавати документи на магістра у цьому ж вузі стаціонарно і паралельно хочу подати на 1 курс іншого вузу заочно (на іншу спеціальність). У цьому випадку - також через особистий кабінет чи у паперовому вигляді. Дякую
1
Привіт, потрібно проходити медогляд для втупу, і коли це потрібно робити та якої форми це має бути?
ирина
Для 1: да,нужно.Справка называется 086. Чем раньше сделает,тем для Вас лучше, потому что перед школой будет много учеников и студентов.И будут большие очереди. И не забывайте сколько заявок Вы будете подавать в университеты,столько же справок номера 086.
Іван
И каким университетам нужна эта справка? Кроме инфиза.
////
Ирина, вы о чем? Кто вам даст кучу справок 0,86? Ее сдают в университет, когда сдают документы для поступления, после того, как вас зачислили.
Коментувати
Наталія
Доброго дня. Скажіть будь ласка , довідка про проживання в селі якоі форми має бути?
Іван
Для Наталія: Форма з додатку 13.
Коментувати
Надежда
Добрий день.Підкажіть будь-ласка коли подаються електронн і заяви у 7 ВНЗ.(в які терміни)Чи це проводиться одночасно з реєстрацією ел.кабінету чи окремо заходити на сайт кожного закладу.Дякую
ирина
Для Надежда: C 12 до 25 июля
Коментувати
Софія
Добрий день. Я сьогодні хотіла створити власний кабінет , і коли водила електронну адресу замість com ввела net .воно мене зареєструвало. Після того я вже ввела правельно воно вибило. що вже є такий користувач. Що мені робити?
Ф
Для Софія: ждите 24 часов, после этого сможете заново создать.
Ольга
Доброго дня. Чому кажуть, що медогляд не поібен у цьому році?
Коментувати
Валя
моі результати зно укр-мова-181,матем-155,англ-148.КУди з такими балами можна потрапити на бюджет?
Андрій
Для Валя: Бердянський педагогічний тебе чекає )
Коментувати
Марина
Доброго дня. При подачі сканованих матеріалів, потрібно подавати додаток до атестату зі сторони оцінок чи титульної сторінки?
Гость
Для Марина: зі сторони оцінок
Коментувати
Аксенія
У скільки вишів і на скільки факультетів можна подавати документи?Буду вдячна, якщо підкажете як розібратися з пріорітетами. Дякую.
Ф
Для Аксенія: вы можете подавать на 4 специальности 7 заявление. Не больше семи. Это на бюджет. На контракт не ограничено. Вы можете подавать на одну специальность в семь вузов, а можете в один на четыре специальности, это ваше дело. Главное - 4 специальности. 1 приоритет - это специальность и университет, куда ты больше всего хочешь пойти. 7 - куда меньше всего хочешь.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!