Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
На які спеціальності можна вступити до Вас після закінчення мед.коледжу? Чув,що реабілітолог. Чи це так?
Юли
Маю диплом молодшого спеціаліста(технолог),хочу вступити в університет на неспоріднену спеціальність(історія),і навчатися заочно.Маю справку переселенця.Підскажіть,будь ласка,чи можу я навчатися на бюджеті?
Настя
Для Юли: не зможеш ти заочно навчатися на бюджеті.
Коментувати
Ольга
Чи є багатодітним якісь знижки до вступу до вищих навчальних закладів ? А якщо є які документи потрібні щоб всеж отримати знижки. Просто наскільки пише інтернет то багатодітним навчання безкоштовно . Але мені мало в це віриться) .
Галина
Для Ольга: Кожен, незалежно від статусу, може вчитись безкоштовно, але за результатами конкурсу. Якщо ви не пройшли на конкурс на бюджетне місце, то ніхто за вас не сплачуватиме! Якщо вступите на бюджетне місце, то маєте право на отримання соціальної стипендії для малозабезпечених (якщо ваша сім’я дійсномалозабезпечена, а не багатодітні мільйонери).
Галина
Цікаво кому і що не сподобалось у моїй відповіді Ользі. Якщо ви вважаєте відповідь невірною, будь-ласка вкажіть якими документами передбачені знижки на навчання багатодітним сім’ям.
Коментувати
Анна Мойсеенко
Доброго дня! Я в 2009 році закінчила "Одеське училище мистецтв і культури імені К.Ф.Данькевича" за спеціальністю "Бібліотечна справа" і здобула кваліфікацію бібліотекар-бібліограф (маю червоний диплом молодшого спеціаліста). Хотіла б здобути у Вашому навчальному закладі ввищу освіту. Підскажіть будь ласка чі потрібно мені здавати ЗНО? Буду дуже вдячна Вам за відповідь!
Понаєхалов
Для Анна Мойсеенко: якщо на ту саму спеціальність, по якій мол.спец., то можна на 3 курс по фахових вступних випробуваннях (без ЗНО). Але спочатку дізнайтесь, чи є така програма в конкретному ВУЗі, куди поступаєте.
Коментувати
Катерина
Чи потрібна справка про несудимість батьків при вступі на юр.факультет?
Понаєхалов
Для Катерина: ні. Завжди однаковий набір документів для вступу, незалежно від спеціальності чи ще чогось...
Коментувати
Катерина
Якщо я вступила до вишу на держзамовлення, то чи отримуватиму стипендію в першому семестрі? Нарахування будуть на конкурсній основі чи для всіх хто на держзамовленні?
Anna
Для Катерина: только 45% первых людей в рейтинговом списке ваших рейтинговых баллов (те что при поступлении)
Коментувати
Діма
Підкажіть, будь ласка, що робити далі з приписним свідоцтвом? Потрібно десь записатись у місті навчання?
Олександр
Знаходжуся в інформаційному вакуумі, тому потрібна консультація. В ЛНУ на туризм я на 73 місці з 191,85 балом. Але серед тих, хто подав на туризм першим пріоритетом я 16. Трохи не зрозуміло з мінімальним та максимальним держ. замовленням. На туризм мінімальне 10, максимальне 23. В залежності від чого визначається конкретне число державних місць і чи є у мене шанси поступити на бюджет?
Іван
Для Олександр: Кількість рекомендованих визначається від кількості абітурієнтів з високими пріоритетами та високими балами. Взагалі алгоритм рекомендації розписано тут http://mon.gov.ua/content/algoritm-vstupu-22-6-17.pdf . Він зовсім не таємний. Ось на основі нього й буде визначено кількість рекомендованих кожному внз.
Понаєхалов
Для Іван: він зовсім не таємний, але не зрозумілий)
Коментувати
Артем
Подскажите,пожалуйста,каких врачей нужно проходить при поступоступлении в аграрный университет?
Имя
Для Артем: никаких.
оля
ПСИХІАТРА
ВАЛЯ
Я чула,що і гініколога
Коментувати
Олександр
А что делать,если у меня еще есть проблемы с припесным? Я звонил в ВУЗ и мне сказали, что это не проблема, что можно будет донести потом в течение августа.
Анастасія
Яку довідку потрібно принести на творчий конкурс з фізичної культури?
ДАНА
військового квитка або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних як зрозуміти ?
Олександра
Не можу зайти у власний кабінет пише, що некоректна відповідь сервера . що робити ?
OSTAP
Для Олександра: просто сайт не працював у той час
Коментувати
Masi
Подаю заяву в КПИ им.Сикорского и не могу проставить специализацию на специальности , в инструкции тоже прочерк стоит, мы что поступаем только на факультет и специальность? А как же потом нас делить будут если вдруг все хотели на одну и ту же специализацию? Непонятно
Мама прошлогоднего абитуриента
Для Masi: В прошлом году при подаче документов в КПИ после объявления кому куда достались бюджетные места выяснилась принеприятнейшая вещь: оказывается мы поступили на специальность, а вот на каком факультете, кафедре и тем более специализацию уже ВУЗ сам выбирал для нас. В случае моего сына он поступил именно туда, куда хотел, вплоть до кафедры, но многие его одногруппники по подготовительным были распределены на разные факультеты, где присутствует одна и та же специальность. Решающим фактором стали баллы: если ты стоял высоко в рейтинге, то поступал по своему желанию ( к примеру мы были 7-е), если же ниже, то по решению приемной комиссии.
Коментувати
Таня
Чи потрібно ставити пріоритетність в приватних інститутах?
Понаєхалов
Для Таня: здається, що пріоритет ставиться тільки для бюджету...
Коментувати
Іра
Хочу навчатись на денній та заочній формах у різних університетах. Що подавати в університет із заочною формою навчання, якщо оригінали документів знаходитимуться в іному університеті з денною формою навчання?
Diana
Для Іра: копії документів
Коментувати
Оксана Масюк
Які документи потрібні для вступу до ВНЗ випускникам коледжів 2017 року, якщо поступати по тій же спеціалізації?
Ірина
До якого числа пільговики повинні подати документи?
Лиза
Скажите, я зарегестрировалась и нажала Пiдтвердити и больше ничего не высветилось типо подтверждено это нормально?
katia.kobrts@gmail.com
Добрий день! Скажіть будь-ласка чи потрібно в 2017 р. проходить медичний огляд для вступу на бакалавра?
Віііііііі
Для katia.kobrts@gmail.com: на скільки я знаю, медогляд потрібно проходити лише тим, хто збирається жити у гуртожитку. Але це не точно, я б радив пройти його, це не дуже довго, але проблем при вступі не буде точно
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!