Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Скажіть будь-ласка , чи буде вважатися суттєвою помилкою коли при встановленні балу не міг поставити через кому і за округлив. А заявки вже подано і в деяких статус " допущено до конкурсу"
Sasha777
Для Дмитро: Я думаю,буде.Можуть анулювати заяву через технічні помилки.Не дай Боже,звісно.Може все буде добре)
Марія
Для Дмитро: вас завернуть, коли будете подавати паперові документи до ВНЗ, коли перевірять, що середній бал атестата не відповідає дійсності. Перш, ніж шукати собі пригоди, не могли спробувати ввести бал через крапку, як всі?
Арина
Не ждите, звоните в приёмные комиссии и уточняйте, пусть при Вас смотрят вышу заявку и отвечают
Коментувати
Абітурієнтка
Хто подавав заяву до УжНУ відгукніться ! Я подавала заяву 18.07.2017 і досі "зареєстровано у Єдині Базі" :( скільки зазвичай проходило часу до статусу "зареєстровано у навчальному закладі" ? всі внз вже обробили заявку , а УжНУ в пріоритеті .
Аня
Для Абітурієнтка: твк само, подавала туди на 4 факультету лише один відповів "зареєстровано у навчальному закладі" , решта мовчить подала вчора в 13:10,вже нервів немає
Коментувати
Вікторія
Зареєструвалась в 2 медичні коледжі, але ніде не вказала приорітет, тепер все я пролетіла?
Оксана Робак
Для Вікторія: приорітети для коледжів ставити непотрібно
Коментувати
Саша
Допоможіть будь ласка!!! Не знаю яким чином , але там де "сканкопія про сільську місцевість " в мене загружена сканкопія дод. До атестату , тай взагалі я не проживаю в сільській місцевості . В одній заявці у вуз статус "потребує уточнення" з приводу цього. Що робити ?? В мене паніка
Арина
Для Саша: свяжитесь с приёмной комиссией уточните
Коментувати
Дмитрий
Подскажите пожалуйста, что делаеть если в аттестат добавил не свой и теперь не могу редактировать, что делать? горячая линия занята постоянно Если отменить все заявки поданные ранее в институты можно ли будет исправить ситуацию? т.е залить свой аттестат ? или же как поступить помогите пожалуйста.
Арина
Для Дмитрий: ничего не удаляйте!!! Вы это не исправите !!! Были розяснения : отпрвляйте в каждый ВУЗ по електронной почте фото в pdf формате с сопроводительным письмом со своими данными и просьбой ответить
Коментувати
Ирина
Скажіть будь ласка, якщо заява третій день висить із статусом зареєстровано в єдиній базі, що робити?
Арина
Для Ирина: так у многих, но если волнуетесь позвоните в приёмную комиссию
Коментувати
інкогніто
Ваш текст...в кого ще непоміняний статус у полтавському педагогічному з зареєстровано на інший?
Людмила
Подскажите, пожалуйста, если до 19.07.17 ВУЗ в который я хотела поступить выставлял 3 предмета зно (2 основных и один на выбор) что я и сдала, но теперь на выбранную специальность ВУЗ выставил 4 предмета. Что это значит??? Я не могу туда подавать заявления???
Олена
Для Людмила: Берете любые три предмета.
Коментувати
Діана
Чи можна подавати декілька заяв в один вуз на різні факультети???
Іван
Для Діана: Звичайно.
Коментувати
Семен
Добрий день. Я інвалід другої групи. Де я можу вказати цю інформацію при заповнені заявки?
Іван
Для Семен: Ніде. Звичайним інвалідам ніяких квот не надається. Квоти надаються лише інвалідам, захворювання яких входить до переліку, затвердженого МОЗ, яке дає право не складати ЗНО. В такому разі потрібно мати відповідно довідку та подаватися паперово. Якщо ваше захворювання до переліку не входить - покажете довідку вже при подачі оригіналів після рекомендації в серпні.
Семен
Дякую !
Коментувати
ірина
хто подавав заяви на вступ до ТНЕУ відгукніться у мене така ситуація я подала до даного вузу заяву і вже є в рейтингових списках але у мене конкурсний бал виставлений менший ніж має бути без врахування регіонального коефіцієнта у вас такаж ситуація чи це тільки у мене і що мені робити дальше
Vasil Sasanchin
Підкажіть будь ласка. Я відправив декілька заяв. На одній з них пише «Зареєстровано у вищому навчальному закладі», а на інших "Допущено до конкурсу". Так от не можу зрозуміти чим відрізняється те від іншого? Підкажіть.
Іван
Для Vasil Sasanchin: Зареєстровано - вас ще обробляють. Допущено - обробили.
Коментувати
Михайло
Підкажіть будьласка, стосовно довідки (ФОРМА13) яку вимгають у ВНЗ замість стандартної довідки. яка неве в собі таку саму інформацію як і форма 13. Якщо у мене не біометричний паспорт, і не картка 2015 р. ОСЬ ЩО НАПИСАНО У РЕКОМЕНДАЦІЯХ МОН: Категорії осіб, для яких конкурсний бал балансується за рахунок сільського (СК) коефіцієнту. Ця довідка про реєстрацію місця проживання/перебування подається особами, які отримали паспорт у формі картки (зразка 2015 року) та дітьми до 16 років. Довідка про місце проживання дійсна, якщо особа проживає у селі не менше одного року. ЯК ЦЕ РОЗУМІТИ? Сторінка 11 http://mon.gov.ua/content/%D0%94%D1%96%D1%8F%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C/%D0%90%D0%B4%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D1%96%20%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8/vidomosti/2017/06/23/232/6056.pdf
Євгеній
Для Михайло: http://old.mon.gov.ua/files/normative/2017-06-22/7639/1.9-346.pdf
Коментувати
саенко
чи може бути напис в кабінеті"рекомендовано на контракт",якщо я не проходжу на бюджет? чи після 1.08. потрібно самому дзвонити в вуз та "проситися" на контракт?
Ірина
я не можу подати електронну заяву на вступ до внз, обираю подрібний університет , факультет, напрям, але потім натискаю на *пошук* і нічого не змінюється
Дарья
Для Ірина: в мене так само, не знаю, що робити..
Cd
Не правильно выбран регион. Вместо (Киевская обл., Киев) выберите в конце списка (Киев) всё подиянется.
Коментувати
Євгеній
чому я не можу замінити скановану довідку про проживання в сільській місцевості на іншу(додаток13),яка потребує уточнення вступником від внз?
Микола
Для Євгеній: Звернися до приймальної комісії вузу (можна подзвонити). Вони мають порадити надіслати довідку на їх ел.пошту і вони самі мають внести зміни
Коментувати
Аліна
якщо я, подаючи заяви,визначала ,що "претендую на участь у к-рсі на місця держ. та рег.замовлення і на участь в к-рсі на місця за кошти фіз.і юрид.осіб...",то куди в такому випадку більше шансів потрапити???
Микола
Для Аліна: Конкурс проводиться тільки на місця держзамовлення. Якщо тобі 01.08 не прийде рекомендація по жодній з 9-ти піоритетних заяв, то тоді необхідно везти докуменнти на платне (якщо є гроші платити ))) ). Везти можна буде тільки туди, де подавалась заява: така як ти описала, або ще можна відіслати безліт заяв на участь в к-рсі на місця за кошти фіз.і юрид.осіб.. Вуз обиратимеш вже сама
Коментувати
Ірина
Добрий вечір! Вступила до коледжу після 9-го кл. провчилася 3 роки, отримала диплом молодшого спеціаліста, додаток до диплома, додаток до атестата про повну загальну середню освіту. Сутність питання: при реєстрації особистого єлектроного кабінету обов’язковим є заповнення про сертифікат ЗНО, ЗНО я не здавала тільки комплексний державний іспит..надходити збираюся за фахом.. як бути?
Игорь
Для Ірина: Обычно после колледжа в вуз поступают на второй курс,через экзамен или собеседование,но там как правило нет бюджета.А иначе только через ЗНО,и на первый курс.
Порадник
Для Ірина: Після молодшого спеціаліста не здаючи ЗНО птрібно вести документм до ВУЗу .В електронній формі не приймають. У ВУЗі два вступних випробування ( в усній формі).При вступі вас зачисляють на 2 курс, або на 1( з терміном навчання 2 роки).
Коментувати
Мама вступника
Підкажіть, будь-ласка, як саме можна видалити заяву? У нас просто в квадратику ставиться і знімається галочка, і більше нічого не відбувається... Ніде не видно жодних написів чи позначок, на які можна було б натиснути і видалити 1 із заяв...
Юлія
Для Мама вступника: Ставите галочку в квадратику. В правому кутку вискакує "Активні дії". Натискаєте і скасовуєте заяву.
Мама вступника
Дякую, але у мене в правому кутку щось нічого не вискакує....
Игорь
Попробуйте уменьшить масштаб страницы,бывает этой кнопки просто не видно.
Коментувати
Тіна
я на УжНУ від 15.07 у Єдиній Базі, а на інших усіх зареєстрована у ВНЗ. Що робити? то нормально?
Игорь
Для Тіна: Так у большинства.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!