Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
Зникли усі б.. заяви!!! Як так ??? шо дєлать? кидати знову?
Арина
Для Ігор: зайдите в кабинет позже, появятся. В последнее врямя так часто случается. Всё в порядке)))
Коментувати
светлана
творческий конкурс проводится в одни и те же дни в разных вузах.Это не справедливо.Абитуриент не имеет шанса попробовать свои силы в разных вузах
Іван
Для светлана: Имеет, т.к. иногда они проводятся в разное время и есть возможность в один день посетить два творческких конкурса. А по другому расставить творческие конкурсы банально нет времени - на них отведено всего 5 дней.
Катерина
Для светлана: зате нема широкого конкурсу, обираєш один вуз і змагаєшся за бюджетне місце.
Друзілла Галицька
Для Іван: це якщо виші в одному місті. і то коли ти здаєш фіз підготовку або хореографію після вже одного конкурсу, ви впевнені, що можете гідно конкурувати зі свіжачками?
Коментувати
Оксана
Добрий день. Я подала заяву в паперовому вигляді, маю право вступу за квотою-1 Використала три пріоритети, чи можу я подати інші заяви, на пріоритети 4-9 через електронну форму,чи не скасується моя заява на перші три пріоритети.
Іван
Для Оксана: Можете. Не скасується. Але ви не матимете квоти.
Оксана
Не матиму квоти взагалі, чи тільки на 4-9 пріоритети? Дуже дякую.
Оксана
Для Іван: Чи не втрачу квоти за першими пріоритетами? Дякую.
Коментувати
Володя
Підскажіть що робити Подані заяви відсутні
Арина
Для Володя: зайдите чуть позже, появяться. В последнее время так часто бывает
Коментувати
Nikolai
Що робити, якщо зареєструвався на спеціальність(заявка при цьому має статус "Зареєстрований у НЗ"), якої не існує на факультеті? Йдеться про спеціальності КНУ ім. Шевченка: 122 "Комп’ютерні науки та інформаційні технології" (1) 122 "Ком’ютерні науки" (2) Під час пошуку конкурсних пропозицій на факультет кібернетики з’являлася лише (1) спеціальність, на яку я зареєструвався, бо не було інших варіантів. Через декілька днів сайт став показувати (2) спеціальність, яка дійсно існує на факультеті. Дякую за допомогу!
Арина
Для Nikolai: почему вы не позвоните в приёмную комиссию университета?
Ааа
Ви не могли зареэструватись на неiснуючу спецiальнicть . Подивiться у вступ iнфо. Там э обидвi.
Коментувати
vitaliy
Підкажіть, будь ласка, чи можливо при рекомендації до зарахування на 1, 2 і 3-й пріоритети обрати відразу 3-й пріоритет!
Арина
Для vitaliy: зачисляют на бюджет только по одному приоритету. Если вас рекомендовали на бюджет на 1 приоритет, то на бюджете вы сможете учиться только на этой специальности. Если всё-таки захотите на 3-м учиться , то отказываетесь от бюджета на1-м и идёте на контракт по 3-му
Коментувати
Vadim Priymachuk
Перестало підтягувати результати ЗНО, в перших заявках підтянуло, проблема з сервісом?
Андрій
Чи можна скасувати заяву з 4 пріоритетом (Допущена до конкурсу) і відправити її ж з іншим вільним пріоритетом (восьмим наприклад) ?
ОЛЕНА
Для Андрій: Так, але 4 втратите
Коментувати
Татьяна
Добрый вечер. Подскажите, что должно быть в таблице Конкурсные предложения? Пока там пусто и что должно быть от вуза? Спасибо
Нет
Якщо скасувати заяву до того, як вона буде зареєстрована у навчальному закладі, то це на що-небудь впливає? Залишається можливість відправляти заяви далі? Залишається можливість віправляти заяви на цей пріорітет?
Арина
Для Нет: если точно не зарегестрирована, то не повлияет. И Вы сможете отформить новую с тем же приоритетом. Но смотрите внимательно, сейчас ВУЗы очень быстро подтверждают заявки
Коментувати
ігор
Підкажіть, хто знає. Чи можу я пройти за пріоритетом 5 на держ. форму навчання , якщо скасую заяву з 4 пріоритетом? Дякую.
Іван
Для ігор: Це залежить від ваших балів та конкурсної ситуації. Чи пройдете ви на 5 пріоритет буде відомо 1 серпня о 12:00.
ігор
справа в тому, що на 4 і на 5 пріоритет повинні б пройти, але на 4й - передумали подавати заяву, чи дійсний буде 5й, на який хочемо потрапити, якщо попередній скасувати
Арина
Вы правильно рассуждаете.если удалите заяву4, то программа после третьей рассотрит пятую
Коментувати
Людмила
Як вступити за квотою. якщо діагноз є в переліку? Чи подавати заяви на загальний конкурс?
Іван
Для Людмила: Або використати квоту й подати документи паперово (надавши довідку про те, що ваше захворювання входить до переліку), або подавати електронно й квотою не користуватися. Це ваш вибір як абітурієнта.
Коментувати
оля
Доброго дня. Скажіть будь ласка чому на спеціальність "філологія", "романські мови. Іспанська мова і література і англійська мова" в КНУ Шевченка у мене конкурсний бал - 0.00 балів, при тому, що в кабінеті статус " Допущено до конкурсу" і в прийм. комісії говорять, що всі дані про ЗНО є.
Іван
Для оля: Ніхто ж не знає де ви взяли інформацію про свій конкурсний бал. Або вам його невірно повідомили, або джерело інформації ненадійне.
Коментувати
Женя
Кому вже змінили статус на «Допущено до конкурсу» ?
Таня
чи можна в один вуз подати 5 заяв на вступ на бюджет?
Наталия
Для Таня: 9 заяв на 4 спеціальності
Коментувати
Таня
Скажіть,якщо знаєте,чому могли змінитися бали на 1одиницю мінус, чкщо зразу були більшими 169 на 168.В нас сільський коефіцієнт і сільська школа...де можна переглянути чи зрозуміти як?
1
Для Таня: а самій порахувати? тяжко? є ж роз"яснення як рахується конкурсний бал і на цьому сайті є в одній із статей
11
Для Таня: http://osvita.ua/vnz/consultations/44528/
Арина
Посчитайте сами внимательно по формуле. Если увидите ошибку, звоните в приёмную комиссию
Коментувати
софія
на яку ел. пошту потрібно кидати додаток про сільський коефіцієнт?
Арина
Для софія: если Вы напутали с этим вопросом в електронном кабинете и ВУЗ потребовал уточнения, надо кидать на эл. Почту приемной комиссии ВУЗа. И обязательно с сопроводительным письмом и просьбой ответить. Все нюансы лучше уточнить напрямую с приёмной комиссией по телефону.Все контакты есть на сайтах ВУЗов
Коментувати
Gregor
Що треба вибирати у пункті під час реєстрації: «Освітній ступінь (рівень) за кошти державного або місцевого бюджету», якщо ти поступаєш після 11 кл.?
Арина
Для Gregor: ніколи не здобувався
Коментувати
Маша
Спочатку у мене пропала частина поданих заяв, потім після того як я подала їх повторно зменшився рейтинговий бал у вже прийнятих раніше заявах. Хто може пояснити причину?
Арина
Для Маша: не достаточно информации. Посчитайте сами по формулам для каждой специальности и вуза и посмотрите чего не хватает. И тогда уже с конкретным вопросом "обращайтесь в приёмную комиссию каждого ВУЗа"
Арина
Для Маша: Возможно проблема в неправильно установленном сельском коэффициете.
Коментувати
Арина
Деточки, миленькие! Очень хочется всем Вам помочь и ответить на каждый вопрос в пределах тех знаний, которые получила из инструкций, статей и личного опыта! Но, читая вопросы , сталкиваюсь с тем, что многие из Вас совсем не читают инструкции! Прежде чем задавать вопрос прочитайте инструкции, очень много на этом сайте статей с розъяснениями , и очень много одинаковых вопросов под этими статьями, на которые уже написаны правильные ответы( просто просмотрите все коментарии под статьями и ответы на них). И ещё Самую компетентную помощь во всех вопросах дадут Вам сотрудники любой приёмной комиссии. Звоните, приезжайте, спрашивайте, не стесняйтесь, всё, что беспокоит!!! Если переживаете , езжайте в ближайший ВУЗ и регесрируйте кабинеты и подавайте заявления на компьютере в приёмной комиссии под наблюдением компетентного сотрудника! Помогают всем! Удачи Вам всем!!! PS.Но если всё таки задали здесь вопрос, то обязательно дождитесь ответа, мало неотвеченных, все стараются помочь!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!