Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
У вівторок, 25 липня, Міністерство освіти і науки України вирішило надати два дні на паперові заяви для абітурієнтів, які не змогли подати їх у електронному вигляді. Про це повідомила прес-служба МОН. "25 та 26 липня усі вступники, які не змогли подати електроні заяви, можуть подавати паперові заяви до вишів – незалежно від наявності зареєстрованого особистого електронного кабінету", - йдеться у повідомленні. Відповідне рішення ухвалили під час наради міністра освіти і науки Лілії Гриневич з представниками приймальних комісій ВНЗ. "Щоб забезпечити участь усіх вступників у конкурсному відборі, ми надаємо можливість їм упродовж двох останніх днів подавати заяви у паперовій формі – незалежно від того, створювали вони електронний кабінет чи ні. Тобто навіть якщо раніше вступник зареєстрував електронний кабінет, однак не зміг подати необхідні електронні заяви, зараз він може зробити це у паперовій формі. Відповідний лист направлено усім керівникам вищих навчальних закладів", –...
коля
Хотів запитати, у вузі з пріоритетом 1 зареєстрована в навчальному закладі, і не змінюється , а решта допущено до конкурсу. Що робити?
Арина
Для коля: позвонить в приёмную комиссию этого ВУЗа и попросить при Вас посмотреть, что с заявлянием
Коментувати
Наталія
Скажіть, будь ласка, чи можна скасувати заяву без втрати пріоритету, якщо у неї статус "Потребує уточнення вступника", вона ж ще не зареєстрована у ВНЗ? В роз"ясненні МОН написано: Подану електронну заяву може бути скасовано вступником в особистому електронному кабінеті. При цьому електронній заяві встановлюється один із статусів: «Скасовано вступником (або вищим навчальним закладом)» - якщо заяву не зареєстровано у вищих навчальних закладах; «Скасовано вступником (без права подання нової заяви)» - якщо заяву зареєстровано або допущено до конкурсу у вищих навчальних закладах. А у нас же ще не зареєстровано?
Арина
Для Наталія: Потребує уточнення- это или отметка осельском коэффициенте не правильно поставлена, или не правильный средний балл аттестата стоит , или фото загружено не то и они его с додатком не могут сверить. Удаление заявы ни к чему не приведёт. Срочно свяжитесь с приёмной комиссией Вуза и спросите , что вам делать!!!
Коментувати
Анастасія
Скажіть будь ласка чи можна буде подавати заяви на контрактне навчання після 26.07.2017р?
Алексей
Для Анастасія: нет
Коментувати
Влад
Не можу зайти в свій кабінет, виникла помилка або тимчасово заблоковано . Що робити?
коля
Зареєструвався подав заяви, та випадково замість фото завантажив атестат, відправив лист з описом на vstup_2017@mon.gov.ua , але відповіді немає.
Арина
Для коля: свяжитесь с приёмной комиссией вуза, который принял первую заяву. Надо будет отсылать им
Коментувати
Аноним
Почему не меняется статус? - Зарегистрировано в учебном заведение. Что делать?
Арина
Для Аноним: звонить в приёмную комиссию!
Алексей
Тебя не допустили к конкурсу. Это плохо (
Коментувати
олександр
скажіть якщо в обсягу державного замовлення на прийом ( наказ МОН №1076) відсутній код спеціальності по певному вузу , значить завтра будуть зміни і на сайті абіт пошук де ще стоять цифри з мін і мах обсягом держзамовлення за цим кодом спеціальності?
Іван
Для олександр: Цей наказ стосується лише закритих пропозицій. Мінімальні та максимальні обсяги стосуються відкритих пропозицій, тому ніяких змін не буде.
Коментувати
Діана
Підкажіть, будь ласка, сказано , що кількість заяв на контракт необмежена, а спеціальностей? Вони мають бути ті ж 4 , які я подала на бюджет , чи можна інші ?
Арина
Для Діана: специальности любые, не ограничено
Коментувати
Світлана
Якщо пише :поточна дата більша за "Дата закінчення прийому заяв",що робити ?
Іван
Для Світлана: Значить ви спізнилися з подачею заяв. Це може бути, якщо передбачено складання творчого конкурсу.
Коментувати
Дмитро
Підкажіть будь ласка до якого числа можна подавати документи?
Алина
Для Дмитро: до 26.07
Дмитро
А якщо я маю диплом молодшого спеціаліста .то можу поступати на 2 курс , то також до 26.07?
Валентина Диордийчук
В деяких ВНЗ є процедура поновлення (вступ на 2 курс, за наявності диплому про вищу освіту), для цього 2 серпня треба подати особисто документи до прийм.комісії. Але все уточнюйте у Вашому ВНЗ
Коментувати
коля
Для Арина: Хотів запитати на vstup_2017@mon.gov.ua відсилати лист через укрнет???
Ірина
Скажіть будь ласка чи є в мене можливість вступити на бюджет якщо я подавала заяви на заочну форму навчання але не вказала пріоритету, зараз в рейтингу я друга а бюджетних місць є 5??
Арина
Для Ірина: позвоните в ВУЗ спросите, может надо будет удалить заявление и подать заново, но без консультации члена приемной комиссии ничего не делайте.
Коментувати
Євгенія
я скасувала дві заяви 5 і 6 пріоритету коли статус у них був "зареєстровано в єдиній базі" . на місце 5 і 6 пріоритет я не хочу подавати заяв ,бо хочу пройти на 7 . значить у мене залишилось тільки 2 пріоритети - 8 і 9?
Іван
Для Євгенія: Так.
Коментувати
Арина
С сайта МОН :Нагадуємо, що реєстрація електронних кабінетів завершується 25 липня о 18.00, а подання заяв – 26 липня о 18.00. Упродовж цього часу вступникам необхідно перевірити в електронних кабінетах статус поданих заяв та коректність відображених у них даних. Відтепер це можна зробити й у смартфонах та планшетах за допомогою мобільного додатку ЄДЕБО «Особистий електронний кабінет вступника» – цей сервіс доступний з 22 липня. У разі виявлення некоректних даних вступникам необхідно оперативно написати про це на скриньку vstup_2017@mon.gov.ua, вказавши повністю ПІБ, номер сертифікату ЗНО, серію і номер атестату, стислий опис проблеми, контактний телефон, а також за можливості додати знімки екрану (скріншот).
Наталия
Для Арина: Уже несколько дней обращаю внимание, как Вы отвечаете на вопросы абитуриентов - доступно и терпеливо) Спасибо Вам огромное!
Арина
Спасибо Наталья! Очень надеюсь, что смогла кому-нибудь помочь!!!)))
Арина
Для коля: я так понимаю со своей электронной почты
Коментувати
Тетяна
Подали шість заяв. Потім вирішили заяву з приорітетом 2 скасувати і подати у цей же ВУЗ заяву з приорітетом 7, тобто змінити приорітет. Це можливо?
Арина
Для Тетяна: чисто теоретически да, написано, что теряется только приоритет, а возможность подачи на ту же специальность сохраняется. Но как на самом деле, пустит ли программа, не знаю. Может напишет кто-нибудь, кто так уже делал? А вообще, думаю , в приёмной комиссии Вам точнее ответят
Коментувати
коля
Я зареєструвався подав заяви, але випадково замість фото виложив відсканований атестат і тепер не можу зміни. Що мені робити.
Арина
Для коля: связывайтесь быстро с каждым ВУЗом! Если они не смогут проверить средний бал аттестата( они это делают путём сверки додадка с оценками с тем, что написали Вы) они не приймут Ваши заявы. Знаю, что надо будет в каждый ВУЗ отослать письмо по электронной почте с правильным фото и сопроводительными данными и просьбой ответить. Лучше позвоните в приёмную комиссию каждого и уточните, т.к. времени осталось уже совсем немного. Они Вам позвонить сами не смогут, ибо не имеют доступа к информации с Вашим телефоном
Коментувати
Ірина
Доброго дня. Подали заяву 2 приорітетом, з галочкою на "претендую на участь виключно на держбюджет", вирішили ще подати заяву на цюж спеціальність, але на контракт і пише шо ви вже подали нескасовану заяву на цю спеціальність. Так і має бути чи якась помилка? Чому такі ньюнси не роз’яснюються перед вступною кампанією? Прикро.
Zhenya Pushkinska
Для Ірина: потому что нужно было выбирать первый пункт (бюджет и контракт), все логично. И если ваше заявление все еще зарегистрировано только в ЕБ, то вы можете ее удалить и подать заново.
Ірина
Дякую. Без втрити пріоритету вже не можна скасувати. Начебто і логічно, але вводить в оману "кількість заяв на контракт не обмежується" - виявляєть обмежується такими от н’юансами. Має бути чітке роз’яснення по вибору "бюджет+контракт, бюджет, контракт", таке як по пріоритетам.
Арина
Если Вы после второго приоритета ничего не подавали, то можно скасувати и з втратою приоритета, и подать нужную заяву уже с 3-м. У Вас просто не будет второго приоритета( то есть уменьшится количество заяв до 8-ми) после первого программа рассотрит сразу третий. Это не страшно, если Вам не нужны все 9 заяв на бюджет. Если же нужны, то оставляйте уже, как есть.
Коментувати
Валентина
Доброго дня!Скажіть, будь-ласка, де вказувати стать, громадянство і тд?І чи це дуже обов’язково, якщо не можна знайти?
Арина
Для Валентина: я не помню, чтоб я вводила эти данные. И в инструкции по регистрации https://ez.osvitavsim.org.ua/files/instruktsiya2017.pdf ничего про это не сказано. Наверное, подтягивается автоматически после введения номера аттестата. Я и в эл.кабинете их не вижу.
ОЛЕНА
Ці данні вводились минулого року. Деякі роз’яснення по заповненню просто застарілі або пишуть некваліфіковані люди.
Коментувати
мама вступника 2
відкрили електронний кабінет, а там запис : подані заяви відсутні, а куди ділись і що робити, у системі конкурс вони відображені
Арина
Для мама вступника 2: зайдёте позже в кабинет, будут все на месте. Сейчас у всех так. И с 8до10 утра вообще не заходите.У них тех.работы
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!