Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юра Кухаренко
Заповнюю заяву, встановлюю регіон, навчальний заклад, освітній ступінь, форма навчання, спеціальність натискаю "Пошук" і нічого!!! Як це розуміти?
Игорь
Для Юра Кухаренко: Иногда приходится в разных вариантах прописать название вуза,пока в низу не всплывет название,вот по нему нужно кликнуть,и тогда уже жать поиск.
Андрій
Такая же проблема. Выбрали из списка, кликнул, ни чего не происходит. Не можемо подати заяву, дорожить, будь ласка.
Коментувати
kik
Важлива деталь для тих хто подає заяву в медичні університети на 222 - Медицина, 226 - Фармація, 221 - Стоматологія, при виборі ОКР у пошуку обирайте Магістр, а не Бакалвр, поширена помилка
Валерия
Для kik: Почему? Это не будет ошибкой?
Коментувати
Марія Мазурик
Що робити коли всі пріоритети вже зареєстровані в навчальних закладів, окрім першого(там все ще пише зареєстровано в єдиній базі). Що це означає?
Лерія
Доброго дня! Що робити, якщо у мене в особистому кабінеті стоїть статус : Зареєстровано в ВНЗ, але як заходжу на вступ інфо, то мені показує, що я в списку допущених до конкурсу?
Леді І
А що буде з заявами, які після 26.07 та після 01.08 не отримають статус зареєстровані в ВНЗ, або Допущені до конкурсу
Вадик Приходько
а что значит Зареєстровано у навчальному закладі та Допущено до конкурсу ???
Анна
Для Вадик Приходько: Зареєстровано у навчальному закладі: Секретарка її родздрукувала і поклала відповідальному на стіл в приймальній комісії. Допушено до конкурсу: Все добре. Заява розглянута. Очікуйте 01.08.17
Коментувати
Аліна
у особистому кабінеті позначено,що зареєстровано у внз.але коли заходжу,щоб переглянути рейтинг у "Вступ інфо"-свої ініціали не знаходжу.чи можлива така ситуація?і що найкраще робити в такому випадку?
Леді І
Для Аліна: потрібен статус Допущено до конкурсу, тільки після цього Ви зможете себе знайти
Аліна
у "Вступ інфо" вдалося себе знайти у списку,а от на особ.кабінеті все ж"Зареєстровано у навч.закладі"
Коментувати
Андрій
я на перший пріоритет поставий професію на яку я зараз перехотів йти, а можна скасувавши цю заяву "підсунути" пріоритети(щоб пріоритет 2 став пріоритетом 1).... ???
Пппп
Для Андрій: нi. Прiоритет втратиться
Sasha777
видали 1 заяву.
Коментувати
Аня
что делать,если в университете меня допустили до конкурса,но на сайте когда я смотрю у меня не правильно написано отчество??? хотя в остальных все правильно? что делать???*
Sasha777
Люди!!!Допоможіть!Подала довідку про реєстрацію в сільській місцевості,але не таку як потрібно.Один з вузів встановив статус заяви "Потребує уточнення",проте не вказав спосіб.Що робити?
Леді І
Для Sasha777: дзвоніть до приймальної комісії і питайте є. Згідно з законом, навчальний заклад має надати вступники інформацію, як виправити це.
Sasha777
В приймальній комісії заявили,що це виправляється автоматично,через 2-3 дні виправлять.Та як виправлять???Довідку маю надати я!!!При цьому,кинули слухавку.
Порадник
Для Sasha777: Перезвони у ВУЗ і домовся ,що довідку форми 13 перешлеш на електрону адресу приймальної комісії ВУЗу.
Коментувати
Даша
я відправила 3 заяви 14.07, наступного дня також три, але тільки одна має статус допущена до конкурсу а в мене ще і творчий конкурс неважливо який статус заяв до 20 числа ?
Вікторія
Якщо я скасувала заяву, то чи можу я повторно відправити заяву на цю ж спеціальність?
Порадник
Для Вікторія: Ти втратиш пріорітет.
Порадницяя
Чому втратить?я скасовувала заяву і повторно відправила її в той самий внз і ту саму спеціальність,вказуючи пріоритет .
Коментувати
Артес
Створив кабінет але при подачі заяви абсолютно нічого не знаходить .Все ввожу правильно і так я десь перевірив 15 вузів і нічого не шукає. Так і має бути ?
Юлія
Для Артес: В ел. кабінеті треба обирати "Подача заяв". Далі заповнюєш табличку. Спеціальність поки що не обирай. Обов"язково натискай "Пошук". Вискакує таблиця з спеціальностями. Обираєш бажану. Виділяєш її "галочкою" і натискаєш "Подати заяву".
Дарья
в мене нічого не відбувається після цього
Коментувати
Юлія
Почему рейтинговый список идёт сначала нормально, а потом начинается сначала? То есть снова от 200 баллов и от 1 места? Что это значит?
Михайло
У мене не висвічує сайт (elvstup) і я не можу тому зайти у власний кабінет.Що робити?
kik
Для Михайло: вони його перейменували у EDBO, спробуй так
Коментувати
В'ячеслав
Як скасувати заяву?Шукав , але на сторінці нічого не найшов.
аліна
підкажіть якщо я пройду на бюджет в два вузи я маю право вибрати який я захочу
Роман
Для аліна: Ні, на бюджет ви пройдете тільки у ВНЗ з вищим, вказаним вами, пріоритетом.
Каріна іщик
Скажіть, якщо видалити заяву з пріоритетом 2, то у конкурсі буде приймати автоматично заява з 3-м пріоритетом і т.д.?
Коментувати
Валера
Як змінити довідку про місце проживання? А якщо скасувати заяви можливо буде змінити її, чи що взагалі можливо з цим зробити?
Вита
Що робити, якщо досі не висвічуються результати зно в кабінеті, а творчий конкурс уже 20 числа і до цього часу я повинна подати заяву тільки в електронній формі(приймальна комісія так сказала) Уже і писала, і дзвонила в сервic пiдтримки, ніхто не відповідае. Якщо хтось знає що робити, будь ласка, допоможіть!!!
Іра
Для Вита: У мене в кабінеті теж не висвічувалися, в університеті перевірили- все є, але в кабінеті і досі не висвічується,вирішила подати заяви і вийшло))
Коментувати
Олексій
Підкажіть будь ласка,що робити,коли подаєш заяви у два інститути на спеціальність з однаковим кодом,але є два варіанти,розбіжність тільки в назві.Це буде рахуватися як 2 заяви на одну спеціальність(код однаковий) чи як 2 заяви на різні спеціальності(в назві одної вказана галузь Інтернет Речей,а в іншій ні)?
Cd
Для Олексій:ЕСЛИ КОД СПЕЦИАЛЬНОСТИ ОДИН, ТО ЭТО ОДНА СПЕЦИАЛЬНОСТЬ. СПЕЦИАЛИЗАЦИЯ НЕ УЧИТЫВАЕТСЯ. Это два заявления на одну специальность.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!