Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Иван
ОМОГИТЕ!!!!! SOS!!!!! SOS!!!! SOS!!!! Уже несколько дней не могу тупо войти в свой электронный кабинет. Нажимаю войти, а мне отвечает, что неверный логин или пароль, а потом показывает Користувач тимчасово заблокований до 14/07/2017 19:04:14 и так каждый раз. Пробовал изменить пароль. Жму забыл пароль, указываю свой логин, а мне отвечает, что пользователя нет с таким логином. ХОТЯ до 12 июля я спокойно заходил в свой кабинет. ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА!!!!
Богдана
Для Иван: аналогічна ситуація. Вам вдалося щось виправити ?
Аліна
з якого сайту ви заходите в свый кабінет?
Иван
С этого сайта https://ez.osvitavsim.org.ua/ И НИЧЕГО не изменилось, кроме того, что написано красным шрифтом У зв`язку з потребою у щоденному проведенні технічних робіт, необхідних для належного функціонування електронного кабінету вступника у 2017 році, можлива відсутність доступу до кабінету з 08.00 до 10.00. Сподіваємось на розуміння! Как будто от этого легче!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Вікторія
Ледве я зуміла створити свій електронний кабінет, як почалося друге коло пекла. Вводжу регіон, спеціальність, ВНЗ, форму навчання, ОКР у пошуку, напискаю на сам "ПОШУК", далі бачу декілька секунд завантаження(пошук) - в правому верхньому кутку синій кружечок_ а потім він зникає і НІЧОГО. На гарячу лінію не можу ніяк додзвонитись. Що мені робити?
VSasanchyn
Для Вікторія: Якщо подаєш заяву в Київ, то вибери конкретно Київ, а не Київську область. Полистай в самий вниз там буде писати просто Київ.
Вікторія
Дякую, що хо хтось відізвався, але я так і робила. Все так само і залишилося((
Дана
У мене теж така проблема. Уже третій день пробую подати заяву((
Коментувати
Леся
Одна із заяв потребує коригування. Помилково присвоїли приоритет Небюджетній спеціальності. Виправити нічого не можна технічно (!).а при видаленні заяви втрачається приоритет! робиробити? Так уже два дні, хоча повинні вказати, як скоригувати!
Dovbush
Виникла помилка при створенні Особистого електронного кабінету вступника. Вказаний логін вже використовується іншим користувачем.
Alex
Я не зрозуміла це можна подати заяви у 9 вузів. Чи всього тільки 9 заяв
сова
Для Alex: 9 заяв на бюджет а за контрактом необмежано
Коментувати
Nick
Якщо під час подачі заяви на конкурс я вибиру, що притиндую тільки на місце державної форми і мене не візмуть на державну форму, то чи запропонують мені конктрактну форму навчання?
Оксана
Для Nick: краще вибирати перший варіант де вказано і на бюджет і на контракт. Буде право вибору.
Олег Грица
Для Nick: зі всіх вузів куди подані заяви, будуть дзвонити, що можна приносити доки для зарахування на контракт. у вузах буде недобір - подивіться результати минулих років.
Коментувати
Світлана
Де потрібно вказувати що абітурієнт є призером IV етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів або призером III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України? В електронному кабінеті зазначені тільки міжнародні олімпіади.
Марія
Скажіть, будь ласка, чи можна буде завезти оригінали документів замість вступника, якщо той перебуває на санаторному лікуванні? Дякую
Оце ж бо
Для Марія: ні, тут в статті на 1- й сторінці роз’яснено, лише особисто!
Коментувати
Аліса
Внесли поправки до атестату у пт (07.07). Чому система інфорерус досі не дає зареєструватись. Весь час пише про невідповідність. Хіба з пт від КІКЦ дані ще не дійшли до ЄДЕБО? Коли мають відбутись оновлення?
Людмила
скажите пожалуста если в один вуз мы выбрали укр.мова, математика, география,а во второй укр.мова,математика,история то средний бал будет считатся в каждом вузе с тех предметов что мы подали или система выберет общий из всех зданых предметов,а сдали мы 4 предмета , 2 из которых взаимозаменяются
Марина
Для Людмила: предметы выбираете сами там при заполнении в каждый вуз высвечивает ваши ЗНО нажимаете на каждое отдельно и оно автоматически добавляется, читайте там все очень понятно написано при заполнении
Коментувати
вадим
Время Ожидания Соединения Истекло. Время ожидания истекло при попытке потреблять предварительно подтверждение входа квитирования. Это может быть потому, что предварительно логин рукопожатие не удалось, или сервер не смог ответить вовремя. Время, проведенное при попытке подключения к этому серверу был - [предварительно логин] инициализация=11; рукопожатие=60000;
Іван
Користувач тимчасово заблокований до 12/07/2017 12:34:49 Что это значит? Оно меня через каждые пол часа или час "временно блокирует". Кто-то сталкивался с этим? ЧТО ДЕЛАТЬ???!!!!!
Zoryana
не можу зареєструватися в електронному кабінеті. Пише, що не співпадають дані. Що робити?
Рим
Чи потрібно проходити медогляд тим, хто вступає на заочку?
Вікторія
Як дізнатись на яких факультетах університету є держ замовлення а на яких ні? Дякую
Валерія
Александер- можливо справа у коді.Англійськими ліерами потрібно написати : PB
Максим
Я пільговик - кругла сирота. Хочу дізнатися, чи чекають мене якісь вступні випробування чи співбесіда, взагалі щось подібне?
Александр
Не могу зарегистрироваться в электронном кабинете пишет не соответствие аттестата и сертификата зно. Что делать. Помогите!!!!!!!!!!!!!
Інна
Дитина вступає до коледжу на здобуття ОКР молодший спеціаліст. Чому не працює система Конкурс? Де можна подивитись кількість заяв, середні бали ?
Друзілла Галицька
Для Інна: Ви читали взагалі про строки вступної компанії. Про те, що подання заяв можливе лише з 12.07.2017. Який сьогодні може бути конкурс.
Галина Осадчая
Для друзІлли. Якщо не знаєте термінів подання документів до коледжів, то не лізьте з коментарями. Прийом документів від 9класників закінчується у п’ятницю 14.07, що буде з держзамовленням, невідомо, система "Конкурс"показує тільки архівні матеріали та рекламу, скільки абітурієнтів поступають на ту ж саму спеціальність, який конкурс, невідомо.
Коментувати
Тетяна
які ЗНО потрібно здавати на спеціальність Маркетинг?
Друзілла Галицька
Для Тетяна: подивіться на сайтах вишів. кожен виш може виставляти різні сертифікати, а взагалі то зараз цим пізно перейматись. Слід було взнавати коли вирішували які ЗНО будете здавати
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!