Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Діана
Коли я обираю спеціальність Дизайн у Житомирському педагогічному університеті Івана Франка, написано ,що конкурсні пропозиції відсутні. У зв’язку з чим це?
Галина
Для Діана: Ви мабудь невірно шукаєте. Там дійсно немає спеціальності "Дизайн", але є спеціальність "Професійна освіта" освітня програма "Дизайн".
Коментувати
Христина
Скажіть,будь ласка, якщо я подала на державне , а не пройшла , то мене якось автоматично кидає на платне?
Ф
Для Христина: нет, вы сами выбираете, где заключать контракт.
Коментувати
Вікторія
Якщо на магістратуру потрібно подавати заяви лише особисто і лише оригінали документів, то яким чином можна вступати у декілька закладів або ж навіть на декілька спеціальностей в одному закладі? Бо ж оригінал, за зрозумілими причинами, один. Дякую.
Роман
Для Вікторія: Де написано, що одразу потрібно подавати оригінал? Подавайте копії. 13 серпня — оприлюднення рейтингового списку, а до 18 серпня треба принести оригінали документів (дати для бюджетників). 20 серпня зарахування на бюджет. То все витребеньки приймальної комісії, щоб була впевненість що ви нікуди не подінетесь.
Коментувати
Вероніка
Доброго дня, скажіть , будь ласка ,якщо ліцензійний обсяг складає 1400, а контрактні місця 350, то бюджетних місць буде 1750?
Катерина
Для Вероніка: Ліцензійний обсяг — загальна кількість місць, на які ЗВО може офіційно приймати студентів. Якщо ліцензійний обсяг становить 1400 місць, а місць для навчання на контракті 350, то відповідно бюджетних місць — 1050.
Роман
Кількість контрактних місць = Ліцензійний об’єм - Кількість зарахованих бюджетників. Звідки така впевненість в кількості контрактних місць?
Коментувати
Valentyna
добрий день, минулоі’ п’ятниці вийшла постанова про тe, що якщо в додатку 13 вказаний тeрмін проживання в сeлі нe пeрeвищує 2 роки, коли ж фактичний пeрeвищує, то абітурієнт має подати одним файлом і додаток13 і витяг з домовоі’ книги. скажіть , будь ласка, в якомк форматі цe має бути зроблeно? і які точно докумeнти потрібно додати до додатку 13, щоб скористатися сільським коeфіцієнтом? дякую
Іван
Для Valentyna: Треба в один файл об’єднати довідку 13 та інший документ і так завантажити в кабінет. Переліку інших документів, які можуть підтвердити термін реєстрації в селі, не надано.
Anna
Потрібно не тільки там проживати але і навчатися 2 останні роки, тобто 10,11 класи
Коментувати
Александра
Куди прийде повідомлення 1 серпня,якщо я буду в списках рекомендованих?воно буде відображатися в особистому кабінеті?
Роман
Для Александра: так, буде відображатися.
Ф
Для Александра: да
Коментувати
Настя
Не можу подати заявки в електронній формі пише "сервіс не відповідає", що значить? Дуже терміново!!!
Олена
Для Настя: ймовірно система перезавантажена спробуйте подати свої заявки зранку або напротязі дня але в різний час наполегливості вам та витримки нехай щастить.
Коментувати
Віка
Коли можна буде подавати заяви на заочну форму навчання? Хотіла подати сьогодні, пише: "ще на визначений термін для даної дії". Так коли той термін почнеться?
Анжеліка
Доброго дня, підкажуть, а як подавати заявки на контракт. Наприклад, я хочу вступити в КУК, а його взагалі немає в списку вузів, що треба робити?
Галина
Для Анжеліка: шукайте не на к, а на п: "приватний вищий навчальний заклад "Київський університет культури"
Коментувати
Ігор
доброго вечора.В мене є шанс попасти на бюджет Львівський університет Франка на англійську мову з балами укр.мова 183,історія 172,анл.мова 171
Софійка
Для Ігор: подивись на вступ інфо, з якими балами вступали у минулих роках
Роман
Вітаємо вас з таким шансом!
Тетяна
Помилково скасувала подану першу заяву чи зможу я подати на ту ж спеціальність ще одну заяву.
Коментувати
hg
На контракт в мед універ на лікувальну справу потрібно хімію і біологію здати не менш як на 150 балів ) На медичну психологію, фармація не менше ніж на 100 балів з усіх предметів . Краще всього зайти на офіційний сайт ВНЗ і подивитися порядок прийнятя документів ....
Катерина
В деяких ВИШах на державну і контрактну форми навчання потрібно подавати різні сертифікати ЗНО. Чи означає це, що потрібно окремо подавати заяву на державне, а окремо на контракт?
Роман
Для Катерина: Це якась маячня. Раніше перелік сертифікатів визначав кожен виш, а тепер перелік сертифікатів по всій Україні на конкретні спеціальності визначений міністерством. Тобто, якщо ви намагаєтесь вступити на спеціальність 122 в різних вишах, то перелік сертифікатів (предмети) всюди однаковий. Тим більше форми фінансування (бюджет чи контракт) не можуть змінити цей перелік.
////
Для Роман: нет не маячня. в некоторых ВУЗах на ту же специальность 122 на бюджет: 1. украинский язык, 2. математика, 3. на выбор физика/английский, на контракт: 1. украинский язык, 2. история Украины, 3. на выбор физика/английский или математика/английский.
Катерина
Для Роман. Наприклад в Чернівецькому університеті Федьковича на Менеджера для вступу на бюджет потрібно здавати іноземну, математику, і українську. А на бюджет іноземну, історію і українську. То виходить що потрібно подавати дві різні заяви, і тут виникає питання, чи вказується у цьому випадку пріоритет?
Коментувати
Анастасія
Доброго дня.В мене є шанси попасти на бюджет у вінницький медунівер на медицину чи педіатрію з балами:укр мова 192; хімія 174; біологія 185??
я
Для Анастасія: Судячи з минулого року так
Коментувати
Олена
Чи можна дати комусь доручення на подачу оригіналів документів? І якщо пройшли на контракт чи можна подавати після 10 серпня?
Роман
Для Олена: Відповідно до умов прийому, документи на контракт прийматимуть до 30 вересня, якщо ви подавали заяву та будуть вільні контрактні місця.
Коментувати
Наталья
Если сдали укр мову на 145 биологию 174 и химия 130 Рассматриваем только контракт в мед университете. Можем поступить? Во всех источниках написано, что нужно 150 баллов с 2х предметов
Іван
Для Наталья: Да, но для этого придется в следующем году пересдать химию на 150 баллов и выше, после чего сможете поступить. В этом году уже не получится.
Я
Для Наталья: ви ідіотка чи що? Самі ж говорите про поріг в 150 баліі і запитуєте чи можна вступати лише на контракт! Ні в який мед вступити не можна взагалі з 130 балами. Максимум в мед коледж.
Женя
Наталья, не треба вам в мед. Не треба
Коментувати
Аліна
Підскажіть будь ласка , мені стало дуже цікаво , о котрій годині можна подавати документи ?(буду дуже сильно вдячна за вашу відповідь на моє запитання )
Іван
Для Аліна: Зазвичай вночі вдається подати заяву. Десь о 3-4 годині ночі.
Оксана
Зачекайте кілька днів від початку коли розпочнеться подача заяви. А потім на 4-5 день без проблем подасте в любий час доби.
Коментувати
Вероніка
Доброго дня! Не підкажете, скільки тривають "хвилі" і скільки їх взагалі? Наскільки я зрозуміла, після 1 серпня вже можна нести оригінали у вуз, куди тебе прийняли на бюджет (припустимо, мені пощастило із заявою з 3 пріоритетом). Але якщо до 7 числа хтось забере документи, списки змістяться і я опинюся у числі зарахованих на державне туди, де в мене стоїть 1 пріоритет? А документи я уже занесла... Коли я остаточно буду знати результати, точніше, якого числа списки зарахованих на бюджет перестануть "рухатися"?
DGP
Для Вероніка: Вже давним давно немає ніяких хвиль. Тих хто пройшов на бюджет визначають 1 серпня. І крапка. Якщо хтось не принесе оригінали документів, на ті місця можуть перевести з контракту соціальних пільговиків, які не мають права на квоти (наприклад дітей загиблих атошників).
Коментувати
Tanya
Если я сдала укр мову на 126, биологию 156 и химия 112. Рассматриваю только контракт в мед университете. Могу ли я поступить? На всех источниках написано, что нужно 150 баллов с 2х предметов
Катя
Для Tanya: навіть на контракт ви не попадёте. І з такими балами подумайте не про медичну освіту. Виберіть щось, де менше проблем від вас буде
Коментувати
Катя
Добрий день, чи обов’язково привозити оригінали особисто, чи можна їх відправити поштою?
DGP
Для Катя: лише особисто
Коментувати
Олд
Доброго дня, якщо я хочу поступати в колледж мені потрібно реєструватися на тому ж сайті що і для вступу в внз?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!