Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, коли будуть списки тих, хто поступив на контракт?
Іван
Для Марія: Після наказу про зарахування на контракт. В різних вузах по різному - з середини серпня до кінця вересня. Читайте правила прийому конкретного вузу.
Коментувати
таня
добрий день. Я удалила заяву до ВУЗу з третім пріорітетом з втратою пріорітета. Чи є шанс вступити на бюджет з четвертим првіорітетом?
Арина
Для таня: КОнечно!!! Теперь четв’ртій для вас и есть главній, адальше по схеме
Арина
Прочитала плохо ваш вопрос... Ответ тот же - да! Программа после второго будет рассматривать четвёртый и так далее.. Всё в порядке!
Коментувати
Вікторія
Коли буде зарахування абітурієнтів на заочну форму навчання,і коли потрібно везти документи?і оплата відразу потрібна?
Аня
регистрация электронного кабинета после 25-го числа вот: http://catcut.net/wwI9
алінка
до якого числа можна подавати заявки на контракт
Арина
Для алінка: 26-го июля 18:00
Коментувати
Анжеліка
Доброго дня, чи правда, що якщо не завезеш документи оригінали для приймальної комісії в той самий день, коли дізнався про своє зарахування то твоє місце може зайняти хтось інший? І наприклад якщо я дізналася що мене зараховано 1 серпня, чи можна мені привезти документи 3 серпня, адже я взяла білети саме на цей день?
Галина
Для Анжеліка: Ви взагалі статтю і правила прийому читали? Подавати документи на бюджет можна до 12.00 5 серпня
Іван
Та ніхто їх не читає. Люди поназбирали пліток й тепер лякаються кожного шороху. А читати... А хто зараз вміє читати?
11
Для Олег: так наші діти і кабінети реєстрували...більше би інструкцію читали-менше би проблем було
Коментувати
Катерина
доброго дня! я подала 4 заяви, усі за кошти фізичних осіб. дві з цих заяв у статусі "допущено до конкурсу". це означає, що я приймаю участь у конкурсі на бюджет?
Галина
Для Катерина: ні. це означає, що ви приймаєте участь у конкурсі на місця контрактні. Якщо кількість заяв 500, а ліцензійний обсяг лише 50 місць, то не факт що вступите
Коментувати
Андріана
Доброго дня, я поступаю на контракт, в стаусі елект. каб. написано ’допущена до конкурсу’ чи мені потрібно до 1 серпня везти у внз копії документів для проходження конкурсу? Чи вони подаються з 1 до 5 серпня, а потім до 11 серпня подати оригінали?
Галина
Для Андріана: Які копіє документів? конкурс проходить без вашої участі, адо 5 серпня слід подати оригінали документів, якщо ви рекомендовані до зараховання
Коментувати
ірина
Повністю пропали данні з кабінету сьогодні 25 число. Що робити
Віктор
Добрий день ! Допоможіть будь-ласка .Чи нормально те . що у першому пріорітеті написано не "допущено до конкурсу " , а " Зареєстровано у навчальному закладі ". Буду дуже вдячний відповіді )
Арина
Для Віктор: лучше позвонить в приёмную комиссию этого ВУЗа ( телефоны есть на его сайте) и попросить, чтоб при Вас проверели и исправили. Отвечают быстро, пытаются помочь
Віктор
Для Арина: Спасибо )
Коментувати
Дарія
коли прийде відповідь про вступ на контракт?
Людмила
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, якщо вже подали 9 заяв, чи можна ще подавати на контракт? Дякую!
Наталия
Для Людмила: На контракт подаєте скільки хочете.
11
Для Людмила: ТАК, скільки завгодно, БЕЗ ПРИОРИТЕТУ І ВИКЛЮЧНО ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ І ЮРИД.ОСІБ
Коментувати
Дарья
Добрий день, підкажіть будь-ласка, який документ я маю подавати замість шкільного атестату для вступу на заочну форму навчання, якщо я зараз на третьому курсі на стаціонарі і мій атестат знаходиться в моєму внз і вони не мають права мені його віддавати, поки я не закінчу навчання.
22
Для Дарья: в вузі залишають копію(заяву потрібно написати чи розписку) ,а оригінал віддають
Коментувати
олч
Добрый день! Подскажите пожалуйста, мы подавали заявление и указывали "на бюджет и на контракт", если 1 августа появится статус "рекомендовано до зарахування", как определить что это рекомендация именно на бюджет а не на контракт.
Арина
Для олч: 1-го августа появляются списи рекомендованных на БЮДЖЕТ!
Коментувати
Артем ш
Доброго дня,може хтось знає,чому у деяких вузах конкурсний бал виходить нижчим за середній бал ЗНО? Чи це можливо???
Арина
Для Артем ш: Конкурсный балл-это НЕ средний балл ЗНО!!! Он рассчитывается по пормуле с использованием коэффисиентов( для каждой специальности и ВУЗа разые. Посмотрите формулы рассчёта конкурсного балла в каждом ВУЗе , на конкретную специальность
11
можливо,якщо немає К5-це додаткові курси і ще якась фігня,в нас теж так
Коментувати
Анжеліка
Доброго вечора, скажіть будь ласка перелік документів для подання оригіналів у ВНЗ?
Арина
Для Анжеліка: читайте здесь http://osvita.ua/vnz/consultations/35245/
Анжеліка
Дякую
Коментувати
борис
вибачте,а вступ уже закінчено? Бо я бо тільки медкомісію пройшов, мені казали що комісія триває до 02 серпня?
Іван
Для борис: Яку ще комісію? У вісйськкоматі? Чи де? До вузів ніяка комісія не потрібна - лише для армії. Як раз на серпневий призов встигаєте!
Арина
Сегодня 25 июля до 18:00 ещё можно зарегистрировать електронный кабинет!!!! До 18:00 завтра 26-го июля можно ещё зарегистрировать заявления в ВУЗЫ!!! Бегом!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Попросите кого-то прмочь!
Коментувати
Володимир
Доброго вечора! Потребую Вашої консультації: 1. Подав 8 заяв, всі мають статус "допущено до конкурсу" через 2 дні моє прізвище з*явилось лише в 4-х рейтингових списках, пройшов ще день-змін немає. До цього часу немає результатів від НУБІП та ДУТ( ні на сайтах, ні на вступ інфо). Часом не можуть мої заяви "загубитися"? Час подачі заяв спливає... 2. Якщо я пройду на бюджет, то в особистому кабінеті буде статус змінено на "рекомендовано до зарахування"- я вірно зрозумів?? 3. Якщо я не пройду на бюджет, то як дізнатися чи пройду на контракт(при подачі заяви вибрав 1-ий пункт)- звертатися у вузи чи буде змінено статус в особ. кабінеті , чи інший варіант. ЩИРО ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВІДПОВІДЬ І ДОПОМОГУ! УСПІХІВ ВСІМ ВСТУПНИКАМ І ВАМ!
Арина
Для Володимир: конечно, позвоните в приёмные комиссии этих ВУЗов, пусть при Вас посмотрят в компьютере. Не стесняйтесь и задавайте все интересующие Вас вопросы. На сайтах есть и телефоны . По п.2 - да и кроме изменения статуса на "рекомендовано до зарахування" ваша фамилия будет в списке рекомендованих до зарахування на сайте и стенде ВУЗа.
Володимир
Дякую!
оля
хто,знає,чи можна давати на контракт спеціальність,яка буде пятою
Коментувати
VIK
Підкажіть будь ласка,чому я неможу поствити пріорітет 10 і тд??? якщо пріорітет не вибирати заявка неподається!!
Катя
Для VIK: Мабуть, тому що пріоритетів може бути лише 9
Арина
Приоритет ставится только в заявлениях, которые участвуют в конкурсе на бюджет. Таких заявленийможно подать только 9. Остальные можно подать только на контракт( в неограниченном кол-ве), для этого надо поставить галочку в графе " виключно за кошти юр та физ лиц" и без приоритета
Коментувати
Павел
Що таке ( Допущено до конкурсу )? Треба чекати?
Арина
Для Павел: допушено до конкурсу -это правильный статус заявления для участитя в конкурсе на бюджетные места. Посмотрите на следующий день на сайте вступинфо, вы должы увидеть свою фамилию в списках абитуриентов, подавших заявы на вашу специальность. 1-го августа, если Вы проходите на бюджет , статус изменится на " рекомендован к зачислению.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!