Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Julia
До якого моменту чекати? що буде зрозуміло 1 серпня? як зрозуміти ,що ти поступив на бюджет,чи контракт, і коли їхати подавати документи?
Катя
Доброго ранку, скажіть будь- ласка у яких випадках можуть не зарахувати на навчання ?
Іван
Для Катя: У разі подання неправдивих даних (наприклад ви собі поставили сільський коефіцієнт, закінчивши ліцей на Печерську в Києві) або у разі непринесення оригіналів з 1 по 5 липня.
Коментувати
Лена
Доброе утро,подскажите пожалуйста а 1 числа изменится статус в електронном кабинете только у бюджетников или и у контрактников тоже на рекомендовано до зарахування
Анатоль
Если я прошёл на бюджет в ПЕРВЫЙ приоритет, смогу ли я подать оригиналы на контракт на ТРЕТИЙ приоритет с 1 по 5? Или это только бюджетники в эти строки подают? Уточняю также, что я подавал все заявки бюджет+контракт. Спасибо за ответ!
Іван
Для Анатоль: Сможете подать, конечно. Только смысл стоять в бюджетных очередях, если можно подать без очереди позже.
Галина
Для Анатоль: для чого ви першим ставили пріоритет у виш до якого не хочете? 1 він тому і 1 що вступник туди хоче найбільше, а змінювати його на 2-й та ще й на контракт дуже тупо. Я б зрозуміла якби ви не проходили за 1-м пріоритетом але дуже туди хочете. На місці викладачів, якби я знала вашу ситуацію, дуже сумнівалася б у вашій адекватності
Мама
Для Галина: у нас така ж ситуацiя. Дитина хоче на 2 прiоритет, Але там лише 2 бюджетных мiсця. Ми тверезо оцiнюэмо шанси, i розумiэмо, щоь на1 прiоритетi з 100 бюджетними мiсцями бiльшам ймовiрнiсть навчатись безкоштовно, хоча це не та професiя, яку вона хоче отримати.трму в приоритетi2 приоритет
Коментувати
Анатоль
Если я прошёл на бюджет в ПЕРВЫЙ приоритет, смогу ли я подать заявку на контракт на ТРЕТИЙ приоритет с 1 по 5? Или это только бюджетники в эти строки подают? Уточняю также, что я подавал все заявки бюджет+контракт. Спасибо за ответ!
Іван
Для Анатоль: В принципе можете. Особенно если не мыслите свою жизнь без стояния в очередях.
Коментувати
Валентин
Дабы больше не возникало больше никаких вопросов - возьму на себя ответственность ответить на них. Во-первых, заявления можно было подавать исключительно до 18.00 26.07. Во-вторых, результат конкурса будет известен через пару дней (как для контрактников, так и для всех остальных), скорее всего послезавтра. Зайдя в личные кабинеты вам придет оповещение, или изменится статус заявки на соответствующий, в случае если вы проходите (на бюджет или контракт), так что не сомневайтесь, - никто не будет забыт. Также, в обязательном порядке, вы будете уведомлены в сроках, месте и времени подачи документов либо путем звонка, либо в письме, которое будет выслано на почту и личный кабинет.
Іван
Для Валентин: Заявления поступали минимум до 21 часа 26.07. Это факт. Результат конкурса будет не через пару дней, а аж 1 августа. Просьба не фантазировать и не дезинформировать общественность.
Коментувати
Жанна
Відповідь чи пройшла я на контракт прийде мені 5 серпня в електронний кабінет , чи де потрібно буде це дивитися???
Лариса
Чи приймають ще документи 28.07.2017р. в Прикарпатський університет
Іван
Для Лариса: Ні, документи вже нікуди не приймають.
Коментувати
Natalia Krutchenko
Чи буде оновлюватися інформація на vstup.info поступово щодня, чи ми побачимо остаточний результат 1 серпня?
Іван
Для Natalia Krutchenko: Логічно припустити, що буде одне оновлення, можливо завтра, а наступне вже 1 серпня. Між цими датами оновлювати по суті не буде чого.
Коментувати
Остапа
Доброго дня! Подаю на заочне. Як дізнатись пройшла я чи ні і коли подавати оригінали? Вибачте за дурні питання, але дійсно не розбираюсь у цьому :)
Лена
Что такое лицензионный обсяг,это общее количество абитуриентов,которое может зачислить вуз или как?
Іван
Для Лена: Саме так - це максимальна кількість студентів, яку вуз може підготувати.
Коментувати
Лена
Как и где можна узнать,что зачислена на контракт?
Іван
Для Лена: В наказі про зарахування на контракт після підписання цього самого контракту та подачі оригіналів.
Коментувати
Максим
До 5 серпня потрібно подати орігінали документів тим,хто іде на бюджет і на контракт,чи тільки тим,хто на бюджет іде?
Natalia Krutchenko
Для Максим: Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12.00 години 05 серпня; Так написано вище на сторінці у статті.
Коментувати
Татьяна
Зараз деяким абітурієнтам телефонують з вузів і пропонують подавати оригінали на навчання, мені не телефонували -чи значить це що я не проходжу на навчання?Чи обов’язково мають телефонувати?
Стьюдент
Для Татьяна: Ні. Якщо Ви бачите, що 100% не проходите на бюджет, то можете уже вибрати собі університет, де проходите на контракт. Але краще зачекайте 1 серпня. Все-одно зарахування що на бюджет що на контракт буде здійснюватися по рейтинговому балу, а не по тому, хто перший привіз оригінали документів.
Лілія
Телефонують в основному тільки на контракт, і телефонують виші з низьким рейтингом, які поспішають забрати собі студента. Сину телефонували з двох вузів, але ми відмовилися, чекаємо результатів основних. Не поспішайте!!!
Коментувати
Снежана
скажіть, будь ласка, а обов’язково, щоб документи оригінали в вуз везла саме я. Просто по деяким обставинам в мене не виходить. Можна щоб їх завіз хтось з рідних?
Галина
Для Снежана: ні не можна. Написано ж чітко "особисто", навіть немає умови, що можна оформити довіреність
Лілія
Ні, не можна. При подачі документів заповнюються різні анкети, документи для особистих справ та інше. Без Вас ніяк.
Коментувати
Лена
Когда придет ответ про вступления на контракт?
Стьюдент
Для Лена: 1 серпня будуть показані списки хто на бюджет. З 6 серпня на контракт.
Коментувати
Татьяна
Добрый день. В личном кабинете написано "виникла помилка".Что делать?
Лена
Для Татьяна: у меня была такая же проблема,я очистила браузер и перезагрузила теперь все ок
Коментувати
Андріана
Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо по рейтинговим спискам на 1 серпня я не проходитиму на навчання за державним замовленням, то чи є можливість, що через декілька днів я піднімусь у рейтингу( так як відсіюватимуться заявники, які подали оригінали в внші ВНЗ)?
Іван
Для Андріана: Не підніметесь.
Андріана
Чому ні?
11
тому що заявники,які отримають право на бюджет по найменшому приоритету,якщо не принесуть оригінали-взагалі втратять це право, але їхнє місце не лишиться,а пропаде, а загальна кількість бюджетних місць зменшиться,або на нього візьмуть пільговика
Коментувати
Олег
Скажіть будь ласка, до якого числа можна подати документи на ОС " Магістр "?
Ліза
на сайті пишеться, що потребує уточнення вступника, що треба відіслати скан-копію додатка до атестата на єлектронну пошту, відправивши, ніякої відповіді не отримала, що робити? Як приймуть мою заяву?
Арина
Для Ліза: Звоните срочно в ВУЗ в приёмную комиссию!!!(телефону на сайте ВУЗА
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!