Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня Олійник
Якщо я на 43 мiсцI, з 40 можливих (на контракт)..Э шанс поступити чи нi?
Друзілла Галицька
Для Таня Олійник: так. Передивіться тих хто попереду вас у списках, можливо для більшості це не 1-й пріоритет і вони пройдуть у виші з вищим пріоритетом
Олег Грица
Для Таня Олійник: можете не передивлятись список і не морочитись. на контракт Ви пройшли. вітаю! відпішіться потім чи я правий
Коментувати
Victoria Londoño Arias
Роз’ясніть, будь-ласка, якщо є 250 місць на контракт, а я на 300 місці, то я вже точно не проходжу, чи списки ще будуть мінятися?????? HELP
Олег Грица
Для Victoria Londoño Arias: легко пройдете. рахуйте, що Ви приблизно 50-75. спіть спокійно.
Коментувати
Victoria Londoño Arias
Роз’ясніть, будь-ласка, якщо є 250 місць на контракт, а я на 300 місці, то я вже точно не проходжу, чи списки ще будуть мінятися?????? HELP
Vasyok Pritula
скажіть, будь ласка, якщо подав усі заяви на бюджет але не пройшов, чи зможу я подати документи на контракт денну форму?
Павло
скажіть, будь ласка,до якого числа можна подавати заяви на контракт до внз?
Олег Грица
Для Павло: по закону - пвсля 05.08. однак більшість вузів будуть ганятись за грошима і "негласно" будуть брати відразу після 01.08. (все рівно буде недобір тому не гарячкуйте). минулого року малому прийшла смс до 01.08,!!!!!! що він зарахований на контракт, хоча поступив на бюджет в інший вуз. самі робіть висновки жодних проблем з контрактом не БУДЕ!!!!! з руками і ногами забере любий вуз!!!!!!
Anna
Ну кого и заберут с руками и ногами...а где и на контрак сложно попасть.Все зависит от того,куда документы подаете. ЛНУ им.Франка Филология(англ.язык и литература) ЛО:200, заявлений 1600...Врядли у вуза будет недобор...
Олег Грица
Для Anna:http://www.vstup.info/2016/282/i2016i282p282847.html#list це за 2016р. цей же факультет. на ЛО 210 здали доки 171 з 2371 абітурієнтів у т.ч з заг. балами до 125
Коментувати
Олег Грица
Для Лена і Julia: повинен змінитись статус на бюджетну форму навчання. де буде писати "рекомендовано до зарахування" - там ви пройшли на бюджет. після "устаканення" з бюджетниками мають брати доки на контракт. (хоча як показує практика минулих років, доки на контракт будуть брати відразу з 1 числа!) однак недобір буде у кожному вузі, тому не спишіть подавати доки на платне (особливо тим, хто на межі з державним)
Julia
До якого моменту чекати? що буде зрозуміло 1 серпня? як зрозуміти ,що ти поступив на бюджет,чи контракт, і коли їхати подавати документи?
Катя
Доброго ранку, скажіть будь- ласка у яких випадках можуть не зарахувати на навчання ?
Іван
Для Катя: У разі подання неправдивих даних (наприклад ви собі поставили сільський коефіцієнт, закінчивши ліцей на Печерську в Києві) або у разі непринесення оригіналів з 1 по 5 липня.
Коментувати
Лена
Доброе утро,подскажите пожалуйста а 1 числа изменится статус в електронном кабинете только у бюджетников или и у контрактников тоже на рекомендовано до зарахування
Анатоль
Если я прошёл на бюджет в ПЕРВЫЙ приоритет, смогу ли я подать оригиналы на контракт на ТРЕТИЙ приоритет с 1 по 5? Или это только бюджетники в эти строки подают? Уточняю также, что я подавал все заявки бюджет+контракт. Спасибо за ответ!
Іван
Для Анатоль: Сможете подать, конечно. Только смысл стоять в бюджетных очередях, если можно подать без очереди позже.
Галина
Для Анатоль: для чого ви першим ставили пріоритет у виш до якого не хочете? 1 він тому і 1 що вступник туди хоче найбільше, а змінювати його на 2-й та ще й на контракт дуже тупо. Я б зрозуміла якби ви не проходили за 1-м пріоритетом але дуже туди хочете. На місці викладачів, якби я знала вашу ситуацію, дуже сумнівалася б у вашій адекватності
Мама
Для Галина: у нас така ж ситуацiя. Дитина хоче на 2 прiоритет, Але там лише 2 бюджетных мiсця. Ми тверезо оцiнюэмо шанси, i розумiэмо, щоь на1 прiоритетi з 100 бюджетними мiсцями бiльшам ймовiрнiсть навчатись безкоштовно, хоча це не та професiя, яку вона хоче отримати.трму в приоритетi2 приоритет
Коментувати
Анатоль
Если я прошёл на бюджет в ПЕРВЫЙ приоритет, смогу ли я подать заявку на контракт на ТРЕТИЙ приоритет с 1 по 5? Или это только бюджетники в эти строки подают? Уточняю также, что я подавал все заявки бюджет+контракт. Спасибо за ответ!
Іван
Для Анатоль: В принципе можете. Особенно если не мыслите свою жизнь без стояния в очередях.
Коментувати
Валентин
Дабы больше не возникало больше никаких вопросов - возьму на себя ответственность ответить на них. Во-первых, заявления можно было подавать исключительно до 18.00 26.07. Во-вторых, результат конкурса будет известен через пару дней (как для контрактников, так и для всех остальных), скорее всего послезавтра. Зайдя в личные кабинеты вам придет оповещение, или изменится статус заявки на соответствующий, в случае если вы проходите (на бюджет или контракт), так что не сомневайтесь, - никто не будет забыт. Также, в обязательном порядке, вы будете уведомлены в сроках, месте и времени подачи документов либо путем звонка, либо в письме, которое будет выслано на почту и личный кабинет.
Іван
Для Валентин: Заявления поступали минимум до 21 часа 26.07. Это факт. Результат конкурса будет не через пару дней, а аж 1 августа. Просьба не фантазировать и не дезинформировать общественность.
Коментувати
Жанна
Відповідь чи пройшла я на контракт прийде мені 5 серпня в електронний кабінет , чи де потрібно буде це дивитися???
Лариса
Чи приймають ще документи 28.07.2017р. в Прикарпатський університет
Іван
Для Лариса: Ні, документи вже нікуди не приймають.
Коментувати
Natalia Krutchenko
Чи буде оновлюватися інформація на vstup.info поступово щодня, чи ми побачимо остаточний результат 1 серпня?
Іван
Для Natalia Krutchenko: Логічно припустити, що буде одне оновлення, можливо завтра, а наступне вже 1 серпня. Між цими датами оновлювати по суті не буде чого.
Коментувати
Остапа
Доброго дня! Подаю на заочне. Як дізнатись пройшла я чи ні і коли подавати оригінали? Вибачте за дурні питання, але дійсно не розбираюсь у цьому :)
Лена
Что такое лицензионный обсяг,это общее количество абитуриентов,которое может зачислить вуз или как?
Іван
Для Лена: Саме так - це максимальна кількість студентів, яку вуз може підготувати.
Коментувати
Лена
Как и где можна узнать,что зачислена на контракт?
Іван
Для Лена: В наказі про зарахування на контракт після підписання цього самого контракту та подачі оригіналів.
Коментувати
Максим
До 5 серпня потрібно подати орігінали документів тим,хто іде на бюджет і на контракт,чи тільки тим,хто на бюджет іде?
Natalia Krutchenko
Для Максим: Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12.00 години 05 серпня; Так написано вище на сторінці у статті.
Коментувати
Татьяна
Зараз деяким абітурієнтам телефонують з вузів і пропонують подавати оригінали на навчання, мені не телефонували -чи значить це що я не проходжу на навчання?Чи обов’язково мають телефонувати?
Стьюдент
Для Татьяна: Ні. Якщо Ви бачите, що 100% не проходите на бюджет, то можете уже вибрати собі університет, де проходите на контракт. Але краще зачекайте 1 серпня. Все-одно зарахування що на бюджет що на контракт буде здійснюватися по рейтинговому балу, а не по тому, хто перший привіз оригінали документів.
Лілія
Телефонують в основному тільки на контракт, і телефонують виші з низьким рейтингом, які поспішають забрати собі студента. Сину телефонували з двох вузів, але ми відмовилися, чекаємо результатів основних. Не поспішайте!!!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!