Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія Чвалова
Чи можна в ЛП подавати заяву на контракт раніше 5 червня?
Таня Олійник
Для Вікторія Чвалова: Можливо ви мали наувазі 5серпня,то так, з 1 серпня можна подавати
Коментувати
Natalya
Підкажіть будь ласка.Чи можу я подати документи на контракт у ВНЗ ,якщо на ту спеціальність не подавала електронну заяву(за умови,що я подавала на той факультет,але на іншу спеціальність,наприклад подавала на німецьку філологію,а тепер хочу подати на анлійську)
Назар Лазаренко
Чи можу я відвести документи на контракт зараз а не після 5 серпня коли зарахують всіх бюджетників??? І де я зможу подивитися рейтинговий список контратнтків???
Maria Us
З якого числа можна подати документи на контракт?
Таня Олійник
Для Maria Us: з 1серпня
Олег Грица
Для Maria Us: офіційно після 5/08 (неофіціно -можна уже спілкуватись з приймальною комісією. все залежить від вуза, ваших балів і т.д. деякі уже будуть брати доки на контракт)
Коментувати
Yana Kulakova
А можно ли платить за учёбу помесячно в херсонськом государственом университете?
Vert1238
До якого числа треба подати оригінали документів на контракт ?
Таня Олійник
Для Vert1238: 7 серпня
Анна
Для Таня Олійник: Ви вже подали документи на контракт?
Олег Грица
Для Yana Kulakova: "Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням (БЮДЖЕТ) проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (КОНТРАКТ) проводиться не пізніше 30 вересня 2017 року."
Коментувати
Микола
В особовому кабінеті досі пише допущений до конкурсу, що це значить? Мені десь треба шукати результати зарахування до внз чи ще почекати, доки оновиться статус?
Наташа
підкажіть. будь ласка, як дізнатись. що абітурієнт пройшов на контракт до ВНЗ?
Юрій
Скажіть будьласка якщо я зараз видалю заяву по якій я рекомендований до зарахуваня я зможу бути рекомендований по іншій заявці ( пріорітету нижче ) або відмовитись від заяві по якій я зараз рекомендований і бути рекомендованим на іншу заяву по пріорітетності
Олег Грица
Для Юрій: уже нічого не можете. можете подати тільки на контракт.
Коментувати
Mikhailo Shevchenko
Де можна дізнатись обсяг місць,скілки можуть набрати на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.
Дима Подолян
скажіть будь ласка, бюджетних місць на мою спеціальність 42, я 43 у рейтинговому списку, я можу попасти на бюджет в данному випадку і коли подавати документи у цій ситуації?
Олег Грица
Для Дима Подолян: 100% попадеде на бюджет у цей вуз (якщо не зробили щось протиправне). доки до 05.08. ознайомтесь з правилами/перередзвоніть у сам вуз після підтвердження про "рекомендовано"
Валентина Стемпіцька
Скажіть будь ласка, коли можна очікувати списки абітурієнтів зарахованих на контракт?
Олег Грица
Для Валентина Стемпіцька: мали бути о 12. потім о 13 по вузах і не пізніше 18 год по МОНУ. робіть висновки самі. це пе перший рік бардак
Коментувати
Наташа
як і де можна отримати цільовий кредит?хто його може отримати? куди звертатись вступнику? чи підпадає малозабезпечена сім"я під такий кредит? чи львівський університет Франка дає такий державний кредит? яка процедура Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів? дякую!
Наташа
Для Наташа: щиро дякую Вам за відповідь та допомогу!)))
Коментувати
Yana Kulakova
И ещё я в списках 22, а бюджетних мест 10 есть шансы поступить на бюджет?
Дарина
Для Yana Kulakova: є,якщо люди,які в списку вище вас , пройдуть за вищим пріоритетом до іншого внз
Коментувати
Yana Kulakova
Скажите пожалуйста, когда и где я смогу узнать поступила я или нет, сегодня уже первое 12:00, а никаких результатов в личном кабинете я не наблюдаю.
Дарина
Для Yana Kulakova: то МОН знову переніс час оприлюднення списків рекомендованих до зарахування. Пишуть,шо не пізніше 18.00 сьогодні. Подивимось.
Олег Грица
Для Дарина: 18:04 інфи 0.
Коментувати
Катерина
В який термін потрібно подавати оригінали документів ?????
Дарина
Для Катерина: вам надається 5 днів з дати оприлюднення списків рекомендованих до зарахування
Коментувати
Таня Олійник
Якщо я на 43 мiсцI, з 40 можливих (на контракт)..Э шанс поступити чи нi?
Друзілла Галицька
Для Таня Олійник: так. Передивіться тих хто попереду вас у списках, можливо для більшості це не 1-й пріоритет і вони пройдуть у виші з вищим пріоритетом
Олег Грица
Для Таня Олійник: можете не передивлятись список і не морочитись. на контракт Ви пройшли. вітаю! відпішіться потім чи я правий
Коментувати
Victoria Londoño Arias
Роз’ясніть, будь-ласка, якщо є 250 місць на контракт, а я на 300 місці, то я вже точно не проходжу, чи списки ще будуть мінятися?????? HELP
Олег Грица
Для Victoria Londoño Arias: легко пройдете. рахуйте, що Ви приблизно 50-75. спіть спокійно.
Коментувати
Victoria Londoño Arias
Роз’ясніть, будь-ласка, якщо є 250 місць на контракт, а я на 300 місці, то я вже точно не проходжу, чи списки ще будуть мінятися?????? HELP
Vasyok Pritula
скажіть, будь ласка, якщо подав усі заяви на бюджет але не пройшов, чи зможу я подати документи на контракт денну форму?
Павло
скажіть, будь ласка,до якого числа можна подавати заяви на контракт до внз?
Олег Грица
Для Павло: по закону - пвсля 05.08. однак більшість вузів будуть ганятись за грошима і "негласно" будуть брати відразу після 01.08. (все рівно буде недобір тому не гарячкуйте). минулого року малому прийшла смс до 01.08,!!!!!! що він зарахований на контракт, хоча поступив на бюджет в інший вуз. самі робіть висновки жодних проблем з контрактом не БУДЕ!!!!! з руками і ногами забере любий вуз!!!!!!
Anna
Ну кого и заберут с руками и ногами...а где и на контрак сложно попасть.Все зависит от того,куда документы подаете. ЛНУ им.Франка Филология(англ.язык и литература) ЛО:200, заявлений 1600...Врядли у вуза будет недобор...
Олег Грица
Для Anna:http://www.vstup.info/2016/282/i2016i282p282847.html#list це за 2016р. цей же факультет. на ЛО 210 здали доки 171 з 2371 абітурієнтів у т.ч з заг. балами до 125
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!