Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Денис
Як гадаете,чи є у мене шанс вступити у ВНЗ на контракт?Я на 269 місці із 240?
Друзілла Галицька
Для Денис: звісно перегляньте тих хто попереду вас і відніміть тих хто йшов на початку списку але не був рекомендований - вони вступили до інших закладів
Коментувати
Діана Процюк
Доброго дня, скажіть будь ласка, коли можна буде дізнатися списки тих хто пройшов на контракт?
Таня Макаренко
Для Діана Процюк: а їх немає...хто подасть документи того і візьмуть
Діана Процюк
мда, дурдом веселка, дякую.
Коментувати
Таня Макаренко
Добрий вечір!!!!Ражду всім хто бажає на контракт не чакати 5.08 бо ми тільки із вступу повернулися додому.Контрактники разом із бюджетниками масово подають документи на вступ....стояли в одній черзі....чула розмови. що на платне понабирали вже багато дітей.В цьому році великий потік....Поспішайте зайняти своє місце в рейтингу..Щасливо!!!
Олег Грица
Для Таня Макаренко: плюсанув випадково. не нагнітайте обстанлвку. на контрак також важливі бали. тому якщо дитина вашу не приймуть, бо "уже не має місць", а там зі 100-120 прийняті... (через суд відновите права дитини) але відразу уточнюю - буде недобір, тому не панікуйте. якщо ви щирі - вкажіть вуз де так уже всі хочуть вчитись за гроші,але місць не має
Катя
У цьому році великий потік? Хотілося б знати, звідки він взявся? Підтримую попередній коментар: не нагнітайте! На контракт у 99 % недобір, ЛО вузів значно більше, ніж абітурієнтів.
Друзілла Галицька
Для Таня Макаренко: можливо їх там багато тому, що зараз подають додаткову заяву ті хто хотів лише на бюджет але не пройшов
Коментувати
Таня Макаренко
Добрий вечір .Напишіть,прошу,чи може ще хтось пройти на державне...чи може змінитися статус на рекомендовано,якщо звільняться місця із державних(що не влаштували вступника)чи це неможливо...іще не розумію чому в деяких вузах є незаповнена кількість державних ...?!! Написано 55 а взяли 35
Ruslan Sliusarenko
Для Таня Макаренко: навряд чи. Може, то 55 загалом?
Артём
Нет, действительно. Например, ліцензований обсяг - 100, макс державне замовлення - 55, рекомендовано - 38
Друзілла Галицька
Для Таня Макаренко: місця могли віддати іншим вишам де діти прийшли на цю спеціальність з вищими балами. Я знаю випадок, коли при максимумі 14 рекомендовано 28 на бюджет, тобто там удвічі збільшили замовлення. Конкурс то всеукраїнський
Коментувати
Назар Червоний
Чи можу я подавати оригінали в вуз на даний момент якщо я йду на заочне?
Вікторія Чвалова
Чи можна в ЛП подавати заяву на контракт раніше 5 червня?
Таня Олійник
Для Вікторія Чвалова: Можливо ви мали наувазі 5серпня,то так, з 1 серпня можна подавати
Коментувати
Natalya
Підкажіть будь ласка.Чи можу я подати документи на контракт у ВНЗ ,якщо на ту спеціальність не подавала електронну заяву(за умови,що я подавала на той факультет,але на іншу спеціальність,наприклад подавала на німецьку філологію,а тепер хочу подати на анлійську)
Назар Лазаренко
Чи можу я відвести документи на контракт зараз а не після 5 серпня коли зарахують всіх бюджетників??? І де я зможу подивитися рейтинговий список контратнтків???
Maria Us
З якого числа можна подати документи на контракт?
Таня Олійник
Для Maria Us: з 1серпня
Олег Грица
Для Maria Us: офіційно після 5/08 (неофіціно -можна уже спілкуватись з приймальною комісією. все залежить від вуза, ваших балів і т.д. деякі уже будуть брати доки на контракт)
Коментувати
Yana Kulakova
А можно ли платить за учёбу помесячно в херсонськом государственом университете?
Vert1238
До якого числа треба подати оригінали документів на контракт ?
Таня Олійник
Для Vert1238: 7 серпня
Анна
Для Таня Олійник: Ви вже подали документи на контракт?
Олег Грица
Для Yana Kulakova: "Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням (БЮДЖЕТ) проводиться не пізніше 12.00 години 07 серпня. Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (КОНТРАКТ) проводиться не пізніше 30 вересня 2017 року."
Коментувати
Микола
В особовому кабінеті досі пише допущений до конкурсу, що це значить? Мені десь треба шукати результати зарахування до внз чи ще почекати, доки оновиться статус?
Наташа
підкажіть. будь ласка, як дізнатись. що абітурієнт пройшов на контракт до ВНЗ?
Юрій
Скажіть будьласка якщо я зараз видалю заяву по якій я рекомендований до зарахуваня я зможу бути рекомендований по іншій заявці ( пріорітету нижче ) або відмовитись від заяві по якій я зараз рекомендований і бути рекомендованим на іншу заяву по пріорітетності
Олег Грица
Для Юрій: уже нічого не можете. можете подати тільки на контракт.
Коментувати
Mikhailo Shevchenko
Де можна дізнатись обсяг місць,скілки можуть набрати на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.
Дима Подолян
скажіть будь ласка, бюджетних місць на мою спеціальність 42, я 43 у рейтинговому списку, я можу попасти на бюджет в данному випадку і коли подавати документи у цій ситуації?
Олег Грица
Для Дима Подолян: 100% попадеде на бюджет у цей вуз (якщо не зробили щось протиправне). доки до 05.08. ознайомтесь з правилами/перередзвоніть у сам вуз після підтвердження про "рекомендовано"
Валентина Стемпіцька
Скажіть будь ласка, коли можна очікувати списки абітурієнтів зарахованих на контракт?
Олег Грица
Для Валентина Стемпіцька: мали бути о 12. потім о 13 по вузах і не пізніше 18 год по МОНУ. робіть висновки самі. це пе перший рік бардак
Коментувати
Наташа
як і де можна отримати цільовий кредит?хто його може отримати? куди звертатись вступнику? чи підпадає малозабезпечена сім"я під такий кредит? чи львівський університет Франка дає такий державний кредит? яка процедура Зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів? дякую!
Наташа
Для Наташа: щиро дякую Вам за відповідь та допомогу!)))
Коментувати
Yana Kulakova
И ещё я в списках 22, а бюджетних мест 10 есть шансы поступить на бюджет?
Дарина
Для Yana Kulakova: є,якщо люди,які в списку вище вас , пройдуть за вищим пріоритетом до іншого внз
Коментувати
Yana Kulakova
Скажите пожалуйста, когда и где я смогу узнать поступила я или нет, сегодня уже первое 12:00, а никаких результатов в личном кабинете я не наблюдаю.
Дарина
Для Yana Kulakova: то МОН знову переніс час оприлюднення списків рекомендованих до зарахування. Пишуть,шо не пізніше 18.00 сьогодні. Подивимось.
Олег Грица
Для Дарина: 18:04 інфи 0.
Коментувати
Катерина
В який термін потрібно подавати оригінали документів ?????
Дарина
Для Катерина: вам надається 5 днів з дати оприлюднення списків рекомендованих до зарахування
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!