Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна
Доброї ночі! Потрібно підписати контракт на магістратуру. Мене немає в Україні, підкажіть,як бути в цій ситуації . ? Дякую!
Галина
Для Яна: а варіант приїхати, не варіант? Ну то не підписуйте. Виж якось планували свій від’їзд.
Гість
Довіреність на батьків, наприклад.
Люба
По довіреності не можна. Треба бути особисто
Коментувати
Юля
Скажіть будь ласка, якщо я поступила стаціонар і заочно, то мене буде відпускати той виш де стаціонарно у той де мені треба буде йти на сесії?
Галина
Для Юля: це ж не школа. За Вами ніхто бігати не буде навіть якщо Ви взагалі будете з’являтись лише на атестаційні роботи та здачу сесії. У виші накоплюють бали, а не знімають
Коментатор
Для Юля: це залежить від порядків у виші, за 30% пропусків можуть ініціювати відрахування. А чого вас взагалі мають відпускати? Чи може ви будете вирішувати якійсь проблеми вишу/кафедри, щоб вони вирішували ваші? Ви ж самі вступили в цю халепу, то викручуйтесь самі.
Наталя
Для Юля: так, буде. Тільки треба повідомити в деканаті про ваше навчання і вам будуть давати довідки на здачу сесії на заочному факультеті. У мене син вчився так само. Успіхів вам!
Коментувати
Олеся
Добрий день, мене цікавить таке питання, якщо я йду поступати на контракт, то зімною повинен бути хтось з батьків чи можна йти з братом або сестрою чи із знайомим ??? Бо наскільки мені відомо , то його треба буде підписувати
Маша
Для Олеся: якщо Вам виповнилося 18, то сама маєте підписати контракт,якщо ж ні,то Ваші батьки ( один з них)
Гість
Контракт підписується на повнолітню особу, а реально з кого питатимуть, якщо не будуть сплачувати сьогодні кошти. Такими особами можуть бути рідні, хресні тощо.
Коментувати
Катерина
Скажіть будь ласка,у мене в кабінеті ще досі до всіх університетів допущено до конкурсу, документи ще нікуди не відвозили,чи можу я завтра відвозити документи на контракт? До якого числа подаються оригінали документів на контракт?
Влад
Для Катерина: це значить що Вам бюджет не надали. На контракт подають ще з 1 числа. Подавати можна до 30 вересня. Але до того часу місць може не бути. Деякі вузи вже заповнили контрактні місця. Біжіть швиденько
юхимчук
и зачем зря мотаться и ждать? откройте правительственный сайт: https://vstup.edbo.gov.ua/ можно отследить кто еще претендует на контрактное место. Смотрят по баллам. Введете специальность, форму обучения, универ выпишете на листик тех, кто выше вас по баллам(фамилию, баллы по зно). Потом на этом же сайте, вверху этой странице есть "Пошук заяв вступників" вы введете там фамилию конкурентов и баллы по трем ЗНО через пробел - и отследите : те кто выше вас по баллам сдали уже куда-нибудь оригиналы? Так и узнаете кол-во претендентов и вычтете их из кол-ва контрактников= ваш шанс. Успехов!
Коментувати
Катерина
Скажіть будь ласка,у мене в кабінеті ще досі до всіх університетів допущено до конкурсу, документи ще нікуди не відвозили,чи можу я завтра відвозити документи на контракт? До якого числа подаються оригінали документів на контракт?
Катя
Доброго дня. Чи можу я подати у університет документи по контракту,стаціонарно, якщо оригінали повезла вже у інший заклад, де поступила на бюджет, тільки заочно форама. І до якого числа можна привозити документи контрактникам ?
Коментатор
Для Катя: там де віддали оригінали треба взяти довідку, що документи у них. І на заочку на контракт можете вступати.
Катя
Так, довідку мені дали, і з нею тоді мені потрібно йти у той заклад, де хочу йти стаціонарно на контракт , і мене візьмуть?
Галина
Для Катя: нікуди Вас з довідкою не приймуть. Приймають лише оригінали, або копії при наявності оригіналів за умови паралельного навчання. Тобто якщо Ви в обох вишах збираєтесь навчатись одночасно, ідете в той аиш куди здали документиберете від них довідку про вступ, береье на 3дні дркументи під розписку, робите копії, заносите в інший виш копії з довідкою та показуєте оригінали. Потім повертаєте оригінали в перший виш.
Коментувати
Олександр
Доброго дня. Хочу з’ясувати, чи законна система набору, коли факультет збирає документи на вступ на контракт з усіх, у кого бали "вищі за 180", на словах гарантуючи 100-відсотковий вступ. При цьому за списками абітурієнтів з балами, що перевищують озвучений поріг, у п’ять разів більше, аніж заявлених у ліцензовано у обсязі. Чи є шанс вступити людині, у якої бал 185?
Маша
Для Олександр: здати документи та заключити контракт- ось що дає дуже високу вірогідність вступу,а не просто здати документи.
Олександр
Нам не пропонували заключати контракт. Тільки взяли письмову заяву від батьків, що вони згодні оплачувати навчання, і сказали, що з 9 по 12.08 відбіркова комісія винесе рішення. При цьому я і не маю впевненості щодо вступу на контракт за спеціальністю, яка для мене пріоритетна, і не можу подати документи на бюджет за іншою спеціальністю, куди за балами пройшов на бюджет. А сьогодні останній день подачі документів.
Коментатор
Для Олександр: на контракт мають приймати аж до 30.09, тому не сильно переймайтесь. Перший наказ про зарахування буде між 8 та 12 серпня, може у вашому саме 12. Від 8 серпня їх можна «клепати» щодня (аби було кого зараховувати). Подивіться ліцензійний обсяг, якщо 100+, то шанси вступити величезні. Якщо охочих виявиться більше ніж можливо набрати (ліцензійний обсяг-бюджетники), то візьмуть з кращими балами — це ж логічно.
Коментувати
Савелій
Доброї ночі! Мене цікавить таке питання: чи буде цього року друга та третя хвилі вступу? Бо, наскільки я чув, якщо в першій хвилі не пройшов на бюджнт, то є шанси пройти в другій та третій хвилях
Галина
Для Савелій: якщо Ви двйсно хочете вчитись у виші, запам’ятайте: джерело інформації "одна баба сказала" викоричтовувати не слід. Ті люди, які Вам це казали вступали не менше 4 років тому. Правила давно змінились. Ніяких хвиль більше не існу. Той стрес, який люди переживали під час хвиль просто міг довести кого завгодно до інфаркту. Ти не знав чи з’являться місця там куди ти дуже хотів імне знав чи відеосити документи до вишу до якого вступив під час першої хвилі. А якщо місце все ж звільнялось, у тебе було три днф доіещти документи. І що робити якщо білетів на цей період немає. Слава Богу, цієї системи вже давно немає
Коментатор
Для Савелій: то мабуть діди-прадіди розповідали про бурхливі хвилі вступної кампанії
юхимчук
Если ваше заявление на вступ бюджетно-платное и если ваш средний бал в десятке от минимального зачисленного на бюджет, то подайте заявление о переводе с контракта на бюджет. Откройте правительственный сайт: https://vstup.edbo.gov.ua/ можно отследить кто еще претендует на контрактное место. Смотрят по баллам. Введете специальность, форму обучения, универ выпишете на листик тех, кто выше вас по баллам(фамилию, баллы по зно). Потом на этом же сайте, вверху этой странице есть "Пошук заяв вступників" вы введете там фамилию конкурентов и баллы по трем ЗНО через пробел - и отследите : те кто выше вас по баллам сдали уже куда-нибудь оригиналы? Так и узнаете кол-во претендентов и вычтете их из кол-ва контрактников= ваш шанс. Удачи!
Коментувати
Евеліна
Доброго дня. Чи можу я подати у ваш університет документи по контракту,стаціонарно, якщо оригінали повезла вже у інший заклад, де поступила за бюджет.І до якого числа можна привозити документи контрактникам ?
Люба
Для Евеліна: у ваш це який? Це інформаційний сайт. Новини. Це не Вищий навчальний заклад.
Гість
Можна. Це паралельна освіта. Головне щоб були місця.
Коментувати
Ірина
Скажіть, будь ласка, які оригінали потрібно подавати до 6-го серпня? І чи потрібна медична довідка? Читала, що при поселенні в гуртожиток потрібен оригінал мед довідки
Катерина
Для Ірина: оригінали атестату та додатку, копія паспорту (якщо у вас I’d картка, то ще копію витягу до неї), ідент.код, копію сертифікату зно (нас ще змусили роздрукувати бали зно). Так, довідка потрібна для гуртожитку.
Маша
НПУ імені Драгоманова: довідку здають обов’язково, незалежно від того, будуть жити у гуртожитку чи ні
Коментувати
Валерия
Можно подать в 2 вуза документы на контракт ? И тут работает принцип кто раньше принес документы на контракт тот и учиться или есть конкурс ?
Катерина
Для Валерия: кто раньше
Євген
Тут грає роль пріорітетність, яку абітурієнт виставлів цьому ВНЗ коли подавав заяви.Тобто, якщо є два кандидата, але один обрав собі цей ВНЗ першим пріорітетом, а інший кандидат поставив 3-й, то перевага буде в першого, незалежно від балів і часу подачі заяви. Я маю на увазі абітурієнтів, котрі подавали заяви і на бюджет, і на контракт з встановленням пріорітетності. http://osvita.ua/vnz/consultations/61473/ http://osvita.ua/vnz/consultations/43472/
Коментатор
Для Євген: це ви про що, яка пріоритетність на контракт?
Коментувати
Тетяна
Якщо абітурієнт подав документи на бюджет у встановлені строки, а через деякий час вирішив їх забрати, який порядок дій у цьому випадку? Просто прийти у приймальну комісію та забрати чи процес більш складний і тривалий?
user
Для Тетяна: одне можна сказати точно, цей абітурієнт — падлюка! Треба прийти в ПК і чесно та відкрито, а, головне, гучно це заявити.
Тетяна
Якщо ви некомпетентні з цього питання, свої емоції тримайте при собі. Ми подали документи на бюджет, а зараз з’явилася можливість безкоштовного навчання у іншій країні. Тобто нічого зловмисного у цей ситуації немає. Мене цікавить порядок дій - куди звертатись і які заяви треба чи не треба писати. Дякую.
user
Для Тетяна: а якщо компетентний з цього питання, то емоції можна при собі не тримати? То тільки вам вбачаться, що нічого зловмисного, але осад все одно лишиться. Інструкцію з ваших дій подано дуже чітко: треба прийти в ПК, і далі за текстом. Якщо будете зволікати, то від 7 серпня процедура стане іншою, і значно довшою.
Коментувати
Аня
Вже подала документи,але в особистому кабінеті пише лише «допущено»,чому так ?скажіть,будь ласка І ще таке питання Оригінали подали і заяву на гуртожиток написала,але контракт ще не підписала,то чи не пролечу я з місцем?
КатеринаB
Для Аня: Питайте у своєму вузі терміни, вони у всіх різні.
Коментатор
Для Аня: а чому ж ви контракт ще не уклали? Пролетите, ясна річ, бо на якій підставі виш має вас зараховувати? Оплату за навчання буджетників гарантує і оплачує держава — їх зараховують. А ви які відносини маєте з вишем, чим вони врегульовані?
////
Для Коментатор: зачем путать людей, многие ВУЗы принимают документы, делают приказ о зачислении, потом заключают контракты и соответственно можно платить.
Коментувати
Sonka
Якщо місць на контракт 100 а я 288 чи можу я розраховувати на контракт?Можна самій вeзти оригінал до вузу на контракт?чи приймуть його?
Віка
Для Sonka: можеш,поспіши з документами,щоб не позаймали місця!
КатеринаB
Так, той хто перший, той і встиг
Коментатор
Для Sonka: на 100 місць хоч би половину охочих знайти.
Коментувати
Yura Khoma
До якого числа я можу подати документи на контракт? З одного університету дзвонять, і кажуть що тільки до 6. Але тут пише що зарахування вступників на навчання за рахунок цільових пільгових державних кредитів та за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) проводиться не пізніше 30 вересня 2018 року. До якого числа можна подати на контракт?
...
Для Yura Khoma: дату встановлює приймальна комісія ВУЗу, а держава обмежує прийом документів до 30 вересня. У кожному ВУЗі по різному, у нашому до 9 серпня.
Yura Khoma
Дякую
Коментувати
Світлана
Якщо я є у списках рекомендованих до зарахування, то виходить що я можу везти у заклад документи?
Анна
Для Світлана: так
Коментувати
Катерина
Коли будуть відомі результати вступу на заочну форму навчання? Не можу ніде знайти відповідної інформації.
КатеринаB
Для Катерина: Дзвоніть у свій вуз, у всіх терміни різні
111777
Я заочний, в мене рекомендація з’явилася першого.
Коментувати
Вікторія Микитишин
Якщо я вже подала документи на державне, то в моєму особистому кабінеті має з’явитися статус зараховано у вищому навчальному закладі?
КатеринаB
Для Вікторія Микитишин: Статус: до наказу
Коментувати
Ярослав
Підкажіть, чи можливо подавати завірені копії на контракт відразу у два і більше вузів у які не пройшли за державним замовленням.? Чи подають тільки оригінали у один вуз на контракт?/
Коментатор
Для Ярослав: навіщо «подавати завірені копії на контракт відразу у два і більше вузів»? Ви в усіх тих ЗВО збираєтесь навчатись? Яка мета таких дій?
Ярослав
Мета така, що у тому вузі, де хочу вчитись, можу не пройти по конкурсу на контракт, а у іншому проходжу, але дальше знаходиться територіально. І щоб не втратити можливість навчатися і у другому вузі, власне, і запитую.
Коментатор
Для Ярослав: на контракт копії не приймають, бо немає сенсу. Тільки оригінали документів гарантують вишу наявного студента. І зараховують тільки, коли є оригінали документів. Якщо ви подавали заяви в обидва виша, то це те саме що подати копії: ані для вас, ані для вишу жодної гарантії. На контракт приймають до 30.09. Зателефонуйте в бажаний виш і спитайте (краще відповідального секретаря з вашої спеціальності) які шанси (гарантії жодної) з вашим рейтинговим балом (його треба знати!) попасти в перший наказ про зарахування на контракт.
Коментувати
Міша
Якщо подавати оригінал документи на контракт то потрібно плати ти гроші зразу? Будь ласка підкажіть))
Коментатор
Для Міша: кожний ЗВО викручує по-своєму, але відповідно до роз’яснень МОН для включення в наказ треба лише укласти угоду (підписати контракт), одразу платити не треба. Оплату треба вносити після зарахування перед початком занять. Ви оплачуєте надання освітніх послуг, тому маєте плати наперед, щонайменше за місяць.
КатеринаB
Спитайте у вашому вузі. В моєму показали наказ приймальної комісії, що внести гроші треба до 17 серпня, бо інакше не внесуть в наказ
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!