Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
олч
Добрый день! Подскажите пожалуйста, мы подавали заявление и указывали "на бюджет и на контракт", если 1 августа появится статус "рекомендовано до зарахування", как определить что это рекомендация именно на бюджет а не на контракт.
Арина
Для олч: 1-го августа появляются списи рекомендованных на БЮДЖЕТ!
Коментувати
Артем ш
Доброго дня,може хтось знає,чому у деяких вузах конкурсний бал виходить нижчим за середній бал ЗНО? Чи це можливо???
Арина
Для Артем ш: Конкурсный балл-это НЕ средний балл ЗНО!!! Он рассчитывается по пормуле с использованием коэффисиентов( для каждой специальности и ВУЗа разые. Посмотрите формулы рассчёта конкурсного балла в каждом ВУЗе , на конкретную специальность
11
можливо,якщо немає К5-це додаткові курси і ще якась фігня,в нас теж так
Коментувати
Анжеліка
Доброго вечора, скажіть будь ласка перелік документів для подання оригіналів у ВНЗ?
Арина
Для Анжеліка: читайте здесь http://osvita.ua/vnz/consultations/35245/
Анжеліка
Дякую
Коментувати
борис
вибачте,а вступ уже закінчено? Бо я бо тільки медкомісію пройшов, мені казали що комісія триває до 02 серпня?
Іван
Для борис: Яку ще комісію? У вісйськкоматі? Чи де? До вузів ніяка комісія не потрібна - лише для армії. Як раз на серпневий призов встигаєте!
Арина
Сегодня 25 июля до 18:00 ещё можно зарегистрировать електронный кабинет!!!! До 18:00 завтра 26-го июля можно ещё зарегистрировать заявления в ВУЗЫ!!! Бегом!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Попросите кого-то прмочь!
Коментувати
Володимир
Доброго вечора! Потребую Вашої консультації: 1. Подав 8 заяв, всі мають статус "допущено до конкурсу" через 2 дні моє прізвище з*явилось лише в 4-х рейтингових списках, пройшов ще день-змін немає. До цього часу немає результатів від НУБІП та ДУТ( ні на сайтах, ні на вступ інфо). Часом не можуть мої заяви "загубитися"? Час подачі заяв спливає... 2. Якщо я пройду на бюджет, то в особистому кабінеті буде статус змінено на "рекомендовано до зарахування"- я вірно зрозумів?? 3. Якщо я не пройду на бюджет, то як дізнатися чи пройду на контракт(при подачі заяви вибрав 1-ий пункт)- звертатися у вузи чи буде змінено статус в особ. кабінеті , чи інший варіант. ЩИРО ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВІДПОВІДЬ І ДОПОМОГУ! УСПІХІВ ВСІМ ВСТУПНИКАМ І ВАМ!
Арина
Для Володимир: конечно, позвоните в приёмные комиссии этих ВУЗов, пусть при Вас посмотрят в компьютере. Не стесняйтесь и задавайте все интересующие Вас вопросы. На сайтах есть и телефоны . По п.2 - да и кроме изменения статуса на "рекомендовано до зарахування" ваша фамилия будет в списке рекомендованих до зарахування на сайте и стенде ВУЗа.
Володимир
Дякую!
оля
хто,знає,чи можна давати на контракт спеціальність,яка буде пятою
Коментувати
VIK
Підкажіть будь ласка,чому я неможу поствити пріорітет 10 і тд??? якщо пріорітет не вибирати заявка неподається!!
Катя
Для VIK: Мабуть, тому що пріоритетів може бути лише 9
Арина
Приоритет ставится только в заявлениях, которые участвуют в конкурсе на бюджет. Таких заявленийможно подать только 9. Остальные можно подать только на контракт( в неограниченном кол-ве), для этого надо поставить галочку в графе " виключно за кошти юр та физ лиц" и без приоритета
Коментувати
Павел
Що таке ( Допущено до конкурсу )? Треба чекати?
Арина
Для Павел: допушено до конкурсу -это правильный статус заявления для участитя в конкурсе на бюджетные места. Посмотрите на следующий день на сайте вступинфо, вы должы увидеть свою фамилию в списках абитуриентов, подавших заявы на вашу специальность. 1-го августа, если Вы проходите на бюджет , статус изменится на " рекомендован к зачислению.
Коментувати
Артем ш
Підкажіть ,чи потрібно реєструвати ел кабінет,якщо всі заяви по пільзі подаються в паперовій формі,де буде відображено рекомендації до зарахування ???Чи бігати по всіх вузах взнавати особисто!?
Арина
Для Артем ш: зачем бегать??? Позвоните в один - узнайте(ну или в два для верности). А хотя и во все можно...
Іван
Рекомендація буде на вступ.інфо.
Коментувати
саша
Доброго дня, до якого числа можна подавати заяви в паперовій формі?
Віра
до 18.00 26 липня
Коментувати
Інна
Поясніть, будь ласка, що означає "9 заяв на 4 спеціальності"? Чи можна подати всі 9 заяв в один вуз?
Tamara
Не можна подати 9 заяв до одного внз, бо максимум можна подати заяви на ЧОТИРИ спеціальності, а на одну спеціальність до одного внз можна тільки одну заяву. Тобто максимум чотири заяви на один внз. Усього взагалі можна подати ДЕВ’ЯТЬ заяв, наприклад, чотири заяви в один на чотири спеціальності, чотири в інший на ці ж спеціальності і одну в третій внз, на одну з цих чотирьох спеціальностей, або одну заяву в один внз, одну заяву у другий на другу спеціальність, одну заяву у третій і так далі.
Ольга
Для Інна:подаєш заяви на 4 спеціальності у внз можна хоч у 1 вуз,хоч у 9. просто розподіляєш наприклад: 1)врач у київський внз №1; 2)врач у миколаївський; 3)врач у київський внз №2; 4)учитель у миколаївський; 5)учитель у київський внз; і так далі
Арина
Можно и 9 в один, если каждая специальность в этом ВУЗе имеет несколько специализаций.
Коментувати
Наталия
Якщо 1 серпня я не пройду на державне,то тоді потрібно подавати на контракт?Чи лише до 26 числа можна подавати заяви на держ і на контр?
Арина
Для Наталия: все заявы надо оформить в электронном виде до 26 до 18:00. Если вы при подаче заяв на бюджет выбирали первый пункт- " участие в кнкурсе и на бюджет и на контракт" то дополнительно на контракт по этим специальностям не надо подавать, но можете добавить сколько угодно заявлений на контракт на другие специальности. На контракт тоже существует конкурс и ВУЗы берут студентов только в пределах лицензированного количества( особенно это актуально для популярных специальностей)
Коментувати
vlad
при поступанні на контракт буде конкурс чи візьмуть усіх??
Арина
Для vlad: конкурс есть, особенно на популярные специальности в пределах лицензированного объёма. Если сомневаетесь, то оформите как можно больше разных заяв на контракт в електронном виде, чтоб потом можно было выбрать
Коментувати
Алла
Чи можна видправити документи листом? Просто дорога далека
Арина
Для Алла: уточните в приёмной комиссии
Віра
для цього і придумали ЄДЕБО
Іван
Оригінали подаються ОСОБИСТО.
Коментувати
Вика
Какие документы нужно везти у ВУЗ? И какую заяву нужно писать?
Василь
А что делать,если у меня еще есть проблемы с припесным? Я звонил в ВУЗ и мне сказали, что это не проблема, что можно будет донести потом в течение августа.
Оля
Всі хто хоче дізнатись вірогідність вступу 2017 вам сюди: https://catcut.net/s/wwI9
Незнайомка
З якого по яке число по трібно завозити оригінали у внз
Алла
Чи можна виконати вимоги до зарахування через интернет, не везти документи у приймальну комисию?
Sergey
Для Алла: Если ты рекомендована к зачислению,то ты должна отвезти оригиналы документов обязательно!
Коментувати
лтваодц
з якого по якє число треба завозити оригінали у внз ?
Лера
Якщо 1 серпня я не пройду на державне,то тоді потрібно подавати на контракт?Чи лише до 26 числа можна подавати заяви на держ і на контр?
Арина
Для Лера: все заявы надо оформить в электронном виде до 26 до 18:00. Если вы при подаче заяв на бюджет выбирали первый пункт- " участие в кнкурсе и на бюджет и на контракт" то дополнительно на контракт по этим специальностям не надо подавать, но можете добавить сколько угодно заявлений на контракт на другие специальности. На контракт тоже существует конкурс и ВУЗы берут студентов только в пределах лицензированного количества( особенно это актуально для популярных специальностей)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!