Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
На контракт так само, як і на бюджет результат буде до 1 серпня. Чи контракт пізніше?
Іван
Для Інна: На контракт не буде результату.
Олена
Як це не буде? На контракт, також повинні рекомендувати, а потім зарахувати, це ж не 100% , що точно вступиш, бо це контракт....
Коментувати
Люда
Скажіть, будь-ласка, бо ніде не можу знайти таку інформацію, коли почнеться це електронне розприділення абітурієнтів і чи можна буде дивитися проміжні результати під час цього ?
Павло
Для Люда: Результат буде лише один - кінцевий 1 серпня
Люда
Для Павло: про кінцевий 1 серпня до 12:00 я знаю і про алгоритм роботи програми також, просто цікаво було б подивитися як будуть розприділюватися і сортуватися списки. А коли саме почнеться це електронне розприділення? Чи це закрита інформація? Може хтось того року слідкував за цим процесом і в курсі, розкажіть
Ф
Для Люда: никто не знает, когда начнётся. Может, начнётся уже завтра, а может ночью 1 августа, тут надо смотреть, насколько быстро машина выполняет это. И нет, вы нигде не сможете посмотреть промежуточные списки, только результат этого процесса 1 августа.
Коментувати
Єва
Скажіть ,будь ласка,а коли будуть результати,шо я поступила на контракт,тобто якого числа і до яко числа потрібно привезти документи?
Аня
Вибачте,до якого числа я можу подати оригінали документів на контрактну форму навчання?
Андрій
Скажіть будь-ласка, я подав копії документів і копії для пільг на державне. Дехто каже, що для державного потрібно було зразу завозити оригінали, потрібно везти оригінали зараз, чи покищо це не впливає?
Алекс
Для Павло: а це має значення?
Павло
Мені незрозуміло одне: Як ви могли занести документи коли ще навіть немає результатів конкурсу? Звідки ви знаєте що ви поступите туди і який це ВНЗ зміг у вас прийняти докумети якщо результати конкурсу будуть лише 1 серпня. І ви взагалі впевнені що то ви дали документи на державне чи може вас розвели на контракт. Бо жоден ВНЗ не має права прийняти документи до 1 серпня. Адже саме з 1 по 6 серпня завозяться оригінали
Ф
Для Павло: у льготников свой конкурс, у них результаты, если не ошибаюсь, могут быть раньше 1 августа, потому что для них сразу выделено количество мест
Коментувати
Абіт
Добридень !Є питання .Що означає державні місця не підіймають?де можна ознайомитись з офіційною інформацією? І ще одне якщо до рекомендують на бюджет то необхідно завозити документи впродовж 1 доби ?
Павло
Для Абіт: Рекомендація на бюджет з’явиться 01.08 до 12 години дня. Після цього ви повинні завезти оригінали документів до 18-00 6 серпня. Тобто у вас буде 6 днів на це
Коментувати
Вероника
Здравствуйте, у меня есть вопрос по поводу вступительной кампании. Возьмем ситуацию, что на специальность принимают максимум 100 человек. Я решила пересчитать количество людей с первым приоритетом на эту специальность, чтоб примерно рассчитать шансы. И вот, составив «список» людей с первым, я поняла, что я на 103 месте. Если некоторые люди, из этих 100, (к примеру 5) откажутся от контракта, то по идее список должен подвинуться и я попаду в поступившие, так? Если да, то как я узнаю, что люди отказали от места(на контракт) и, что у меня есть шанс поступить, и через какое время примерно? Заранее спасибо за ответ.
кхкхкх
Для Вероника: нет, когда человек отказывается от места, оно теряется. То есть никто на это место поступить уже не может
Євген
Не правда. На місця державного бюджету будуть зараховані ті що подали документи на контракт . Зарахування до 18 серпня. Я не знаю як точно звільняються контрактні місця, але це якось відбувається, оскільки кожен буде мати багато рекомендацій на контракт, а вступає лише на один місце. Решта місць не можуть бути втрачені для інших.
user
Для Євген: «На місця державного бюджету будуть зараховані ті що подали документи на контракт» тільки окремі категорії вступників (квота-2, сироти, діти АТОвці тощо), та ще у яких бал відрізняється від прохідного не більше ніж на 10 (десь так, різні спеціальності трошки порзному). Всіх підряд з контракту на бюджет переводити не будуть.
Коментувати
Валентина
Здравствуйте. Мне позвонили из ВУЗа 19.07.18 и сказали, что ЗАЧИСЛЕНА, попросили привезти оригиналы. Подавала на контрактную форму обучения. Привезла. Написала заявление на поступление. Но сказали, что оплату еще проводить рано за обучение, "ждите результаты на сайте". И теперь мучаюсь вопросом - ЗАЧИСЛЕНА или нет? Почему так рано позвонили и попросили привезти документы? Подскажите, пожалуйста. Спасибо.
user
Для Валентина: НЕ ЗАРАХОВАНА. Ви ж бажали почути «ЗАЧИСЛЕНА»?, ось вас і потішили. Зателефонували, щоб ви привезли оригінали документів, бо треба ж набирати студентів — тут все зрозуміло. Та насправді зарахують вас не раніше 7 серпня, адже ЄДБО не дає можливості сформувати наказ про зарахування контрактників раніше за бюджетників (а наказ бюджетників саме 7 серпня).
Коментувати
Аліна
Доброго дня! Позавчора надіслала електронну заяву але сьогодні вона ще має статус "зареєстровано". Пріорітетність заяви перша. Чи означає це, що ця заява не врахується і я тепер у будь-якому випадку не попаду на держ. замовлення?
I
Для Аліна: Не хвилюйтеся. Всі заяви, які надішлють до 18.00 26 липня, розглянуть. Зробіть Print Screen у кабінеті, що Ви цю заяву подавали.
user
Для Аліна: чи ви не подавали заяви з пріоритетами 2-7, чому переймаєтесь тільки за цей пріоритет? Почитайте (це цікаво і корисно) повідомлення під статтями на цьому сайті, ваші колеги подавали в Драгоманова ще 12.06 і досі мають такий статус. А ви тільки позавчора подали, і вже паніка. Попийте заспокійливих (трошки), зателефонуйте в ПК вишу і чекайте 1 серпня.
Коментувати
Вероника
Здравствуйте. У меня возник вопрос. Если всего 100 мест на специальность. Я посчитала людей с первыми приоритетами и в таком списке я 103. И если вдруг будет такая ситуация, что кто-то из этих 100 откажется(к примеру человек 5) откажется, то по идее список должен подвинуться и я попаду на данную специальность, так? И если да, то как я об этом смогу узнать и через какое время? Заранее спасибо за ответ.
Татьяна
Для Вероника: к сожалению, если кто-то из 100 человек откажется от бюджета, то это место просто сгорит . Никто его занять не сможет.
user
Для Вероника: ситуація ще гірша, спочатку сортуватимуть за балами, а вже потім за пріоритетами, ось тут (https://youtu.be/-GIRuPPPyNg) дядько популярно розповідає як воно все відбувається.
Вероника
А если человек откажется от контракта, что тогда? Место тоже сгорит?
Коментувати
Абітурієнт
Якщо, наприклад, 20 бюджетних місць, а 3 не подади оригінали. Я, наприклад, 21 і поверху оригінали до 06.08, то чи маю я можливість вчитися на бюджеті?
1
Для Абітурієнт: Ні, бюджетні місця не підтягуються з цього року.
Коментувати
Марія
Стосовно рейтингів, якщо людина поставила приорітет 1 і проходить на бюджет, то всі інші заявки анулюються?
Павло
Для Марія: Якщо по першій заяві проходить на бюджет всі інші автоматично анулюються
Коментувати
Olga
Вибачте,до якого числа я можу подати оригінальні документи на контрактну форму навчання?
Наталя
Ваш текст...Доброго дня, а як можна подивитися результати вступу у вищий навчальний заклад
user
Для Наталя: зайдете на сайт закладу вищої освіти десь 12-13 серпня і пошукаєте накази про зарахування (вони мають бути на видному місці) — всі, кого зарахували, будуть там. А бюджетників можете шукати вже 7 серпня.
Коментувати
Аня
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи можу я завезти документи в неділю? Чи у вихідні дні не приймуть?
user
Для Аня: приймають, але ж будьте людьми, везіть документи зранку, бо робітники приймальних комісій працюють з 12 липня БЕЗ ВИХІДНИХ.
Коментувати
Юля
Скажіть, а на платне можна подавати на безліч спеціальностей? Чи як на безкоштовному, що тільки на чотири
Яяя
Для Юля: куди хочете і скільки хочете
Коментувати
Катя
Допоможіть, як на першому курсі буде нараховуватися стипендія(до сесії): всім або лише 40 відсоткам?
Артем
Для Катя: лиш 40 % за рейтингом зно
Катя
Тобто, буде складено інший рейтинг (саме за результатами ЗНО), адже СК та РК істотно впливають на результат
user
Для Катя: цього рейтингу вистачить, навіщо інший.
Коментувати
Вікторія
А якщо мене зараховано на державне в університет зі 2-3 пріорітетністю, а з пріорітетністю 1 лише на контракт, чи зможу я забрати потім документи, якщо у виші(де я вказувала пріоритетність 1) звільниться державне місце.
Галина
Для Вікторія: на вакантне місце Вас все одно не зарахують. На нього з контракту переведуть пільговиків.
Коментувати
Маким
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста! Я подал четыре приоритета в один университет , а тепер хочу подать еще и в другой университет на те же самые специально стиль. Так вот при подаче во второй университет мне указывать приоритеты с первого или с пятого?
Мария
Для Маким: Семь приоритетов - сквозные, для всех Ваших заявлений, куда бы Вы не подавали. Тем заявлениям, которые будете еще подавать, можете присвоить только незанятые приоритеты.
Коментувати
Анна
Або якщо я вже пішла на контракт то мене потім можливо переводять на бюджет, я правильно розумію?
Мария
Для Анна: Только если прошло какое-то Ваше заявление из поданных на бюджет. Станет ясно 1 августа. Как до этого можно "пойти на контракт"?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!