Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
Мова187, біологія 174, хімія 149 мрія буьи лікарем, дуже боляче 1 бал . Чи можу я ним все таки стати
Кароліна
Для Інна: дивлячись в який ВНЗ подати документи, але мені ситуація знайома мене історія підвела 146((((
ДАША
У вас трохи не така ситуація.Цього року ввели нову умову для вступу до медичних закладів:біологія і хімія не може бути менше , аніж 150 балів.
Солощук
Пойди на фармацевта
Коментувати
КАТЯ
Скажіть куди я можу поступити : мова 157 балів, історія України 148 балів ,біологія 150 балІв?
Polina
Для КАТЯ: экология
Ліля
Психологія,контракт
Юрий
Вчитель фізкультури.
Коментувати
мішка
Посовітуйте будьласка державні економічні вузи щоб поступить у ВУЗи і якшо я здав математику на 129 балів по ЗНО
Вступ
Для мішка: Порадьте, бо слова посовітуйте немає в укр.мові,"Будь ласка" пишеться окремо й з обох боків виділяється комою,перед ЩОБ ставиться кома, поступить -ВСТУПИТИ до ВНЗ (слова ВУЗ немє в укр.мові), перед якЩо ставиться кома...З такими балами з математики та з таким знанням української мови на бюджет жоден виш не візьме , та й контракт дуже сумнівно...
Вова
Непогано)
Ліля
На контракт візьмуть точно.Зрозуміло , що в Могилянку,Шевченка,Політех не пройдеш, а майже в усі інші ВНЗ візьмуть на контракт.
Коментувати
Влада
Подскажите какие предметы сдавать на администратора или на факультет отельно ресторанного дела,на контракт
АНТОНА
Доброго дня на який факультет можна вступити якщо здав зно з української мови історії та географії який прохідний бал та вартість навчання
Falling Skies
Для АНТОНА: Добрый день. В помощь Вам вот такой чудесный сайт: http://calczno.zzz.com.ua Стоимость обучения смотрите в конкретном ВУЗе
Коментувати
Іванна
Доброго дня .Чи можна поступити на психолога, здаючи мову та літературу, історію і біологію?
Falling Skies
Для Іванна: Добрый день. Посмотреть нужные сертификаты ЗНО для Вашей специальности можно здесь: http://osvita.ua/vnz/consultations/10025/
Ліля
Так,можна.
Коментувати
Мария
Здраствуйте. При поступлении сколько можно выбирать вузов и действителен в этом году сельской коэфицент?
Falling Skies
Для Мария: http://osvita.ua/vnz/entrance/
Коментувати
Танічка
питання щодо спеціальності "Право". Тут пише ,що можу поступити здавши зно з мови, історії,іноземної або математики. На сайтах ЛНТУ і СНУ(Луцьк) пише що може бути любий предмет 3 з усіх що ти здаєш. Якій інформації довіряти?
я
Для Танічка: Значить там приймають не на бюджет, а на контракт. Наведений перелік предметів відноситься до вступу на бюджет.
Коментувати
Таня
Скажіть будь-ласка, в цьому році можна ж подавати заявки лише на 4 спеціальності, але спеціальність "медицина" і "лікувальна справа" це одне й те ж? Просто в різних вузах по-різному написано, а при подачі заявки буде вважатися що одна спеціальність, не дві різні?
я
Для Таня: дивіться код спеціальності
Коментувати
Марія
Чи можна поступити на археолога здаючи ЗНО з математики або біології а не географії якщо так то куди саме
Ольга
Для Марія: на контракт тільки
Коментувати
Инокентий
В Одессе на сайте Международного Гуманитарного Университета на специальность Предпринемательство,торговля , и биржевая деятельность указано что у них можно поступить с историей как второй предмет , и как третий география либо математика. Смогу ли я поступить в таком случае на эту специальность с историей и географией, если на этом сайте, на ту же специальность указаны математика и английский/география
Галина
Для Инокентий: Не можу сказати наскількизаконною є заміна предметів, але Ви взагалі в курсі, що в даному закладі взагалі відсутні бюджетні місця? тобто держава не розглядає даний заклад як такий, який може підготувати для неї спеціалістів.
Инокентий
А как на счёт Одесской академии им. Попова? Там на журналистику, на контрактную форму обучения, исходя из сведений на ихнем сайте у них можно поступить с вторым История Укр., а третий география либо математика
Галина
ви самі відповіли на своє запитання: "на контракт"!
Коментувати
Marichka Zubal
Підкажіть, будь ласка, чи можна вступити на факультет німецької філології, склавши зно з англійської мови, укр.мови та історії?
Іван
Для Marichka Zubal: дивіться перелік предметів ЗНО на обрану вами спеціальність. Перелік залежить саме від спеціальності, а не факультету (невстановленого вишу).
Коментувати
Марина
Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, чи можна в педагогічному університеті навчатися одночасно на вчителя математики, англійської мови, української мови та літератури? Або хоча би на викладача 2-х різних предметів? І тоді ЗНО необхідно із математики та історії здавати?
Іван
Для Марина: Можна. Одна спеціальність на контракті, інша на бюджеті (або обидві на контракті). ЗНО відповідно до кожної спеціальності.
Коментувати
Алёна
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, на факультет физ.воспитания какие надо экзамены сдавать,если поступать на заочное обучение и при этом есть уже одно высшее образование?
Ярослав Мазуркевич
Для Алёна: Вам не нужно сдавать ЗНО для получения второго высшего образования. Есть только требования к ЗНО «для магистратуры» (не путать с ЗНО для школьников) для поступление на некоторые гумманитарные дисциплины за исключением филологии). Обращайтесь в ВУЗ, проходите там собеседование и получайте магистратуру там за 1,5-2 года
Коментувати
Катерина
наскільки я знаю, обов’язково здавати зно з математики або історії України, але чи обов’язково надсилати результати цих зно університетам?
Іван
Для Катерина: Ні, обов’язково надсилати найкращі результати ЗНО університетам.
Коментувати
Марина
Підкажіть ,будь ласка, які предмети за спеціальностями - Дефектологія...або логопедія - які предмети ЗНО?
Іванна
Для Марина: це не є спеціальностями, за якими набирають абітурієнтів, так як вони є вузькими галузями в педагогіці чи медицині.
Коментувати
Аня
чи можна здавати зно з англійської мови і географії (без метематики і історії України) на міжнародні економічні вілносини?
Юра
Для Аня: так
Коментувати
Христина
Підскажіть будь ласка які предмети крім англійської мови потрібно Здати на ЗНОВУ щоб поступити на вчительку англійської.
Дана
Підкажіть будь-ласка чи будуть змінені предмети на контрактну форму навчання на спеціальність тарапія ерготарапія???
Марія
Підкажіть будь-ласка,які предмети зно треба здавати для вступу на математико-економічний факультет

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!