Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тамара
З такими реформами будемо знову і знову спостерігати «відплив умів» з нашої країни Українців виживають,як можуть...
Катя
Читаю..и прозреваю.Какой переполох в "медицине".."Математика им не нужна".Без математики-логики,последовательности действий-не хрен делать в Мед.ВУЗе..Как уже задолбали идиоты в медицине,которые тупо заучивают пестики-тычинки,поступают,а потом ножницы забывают у пациента в животе на операции,или пришпандорят кишку не туда,таблеток ненужных понавыписывают со шпаргалки...Неужели непонятно,что только математика учит чёткости и предусмотрительности,пошаговому алгоритму,при котором "шаг влево,шаг вправо"-решение насмарку,потому как любая неточность ведёт к неправильному результату математической задачи..А в медицине,ещё большая ответственность,на кону человеческая жизнь и здоровье.Ошибка,неумение логически мыслить,вести сравнительный анализ,быстро соображать,не видеть конечную цель-ведёт к хронике,инвалидности и хуже,к летальному исходу ЧЕЛОВЕКА..Наконец то это поняли и в мин.образования..Респект. Может появятся наконец то умные врачи...
Даниил
Для Катя: при чем тут зно? Образование даёт вуз. И можно, и нужно, если нужно, то начать с нуля. А ножницы в чреве можно и со знанием высшей математики забыть...
Андрій
Для Катя: Все вірно, Катю. Респект за детальне пояснення!
Екатерина
Не поверите , но можно логично мыслить и без точных знаний в математике. Для того , чтоб выписать таблетки , " пришпандорить" кишку НЕ НУЖНА МАТЕМАТИКА . Не знаю , сдавали ли вы этот прекрасный предмет , но , видимо , нет . Или же программа изменилась с того времени , когда Вы сдавали . Так откройте эту программу сейчас . Не знаю как Вам, но мне сложно даётся эта наука ( да и не только мне ). И я действительно не понимаю почему я не смогу учиться там , где хочу из-за того , что я могу завалить тот предмет , который мне воообще-то для специальности не нужен .
Коментувати
Дарія
Будь ласка, поясніть мені, нерозумній нащо психологів математика??? Навіщо? На мою думку, цілком розумніше було б дати історію. Ну можна там визначати психологічні зміни, впродовж історії, а МАТЕМАТИКА ДО ЧОГО? Ну справді не розумію, може хтось має якесь пояснення, то поділіться
Лара
Для Дарія: У психодіагностиці багато обчислень, використовуються математичні методи, причому не найлегші. І коли приходить час визначати кореляцію, то студенти починають панікувати. Критерій Фішера, критерій Стьюдента і ще багато інших- то все відіграє вирішальну роль в проведенні досліджень для курсових та дипломних
Коментувати
Тарас
В медичному фізика, або математика схаменіться,люди.В медичному навіщо фізика чи хімія? Поясніть мені будь ласка,там поглиблено вчать лише грубо кажучи біологію хімію і латинь все.Ну тож Україна правда?
DOCENT
Для Тарас: в радянські часи саме фізика була тим ЄДИНИМ предметом, який дозволяв з медалістам в разі отримання відмінної оцінки на вступному іспиті бути зарахованим до медичного інституту. А інакше складали при вступі 4 предмети : фізику, хімію, біологію, та мову. Саме тому і поставили фізику третім на вибір з математикою, бо останню вчили в школі 11 років, а не 7 місяців ;)
Леонід Макарович
В радянські часи у мед можна було пройти тільки з волохатою лапою.
Андрій
Для DOCENT: Вам, як завжди, - респект за комент!
Коментувати
Юля
Якщо я навчаюсь в коледжі але хочу поступити на стрматолого, які потрібно здавати предмети??
DOCENT
Для Юля: вимоги до вступу на основі ОКР молодшого спеціаліста визначаються правилами прийому
Коментувати
Мені можна
Та срана математикафізика перекреслили моє майбутнє у сфері медицини! Для чого воно мені??
Катя
Для Мені можна:Какое счастье!Хоть никого на тот свет не отправите..або тупым,КОТОРЫЕ НЕ МОГУТ ДВА ПЛЮС ДВА СЛОЖИТЬ, нечего делать в мед.вузе.
Андрій
Для Катя: 12 балів за щирість!
Тамара
Для того,щоб скласти зно потрібно знати «трохи» більше ніж 2+2
Коментувати
Єгор
https://petition.president.gov.ua/petition/47540 Було внесено зміни до правил прийому в мед.вуз, а саме на вибір профільний предмет біологія / хімія, а 3-й фізика / математика. Діти готувалися протягом року / два до біології та хімії, щоб на відмінно скласти ЗНО і вступити в мед. За півроку міняти кардинально все це нечесно. А тепер їм доведеться за півроку готуватися до математики або фізики? У мед.вузі поглиблено вивчається біологія і хімія і все з цим пов’язано.
Андрій
Для Єгор: Це неправда! Математика тут стоїть ще з минулого року.
Elena Cherednik
Математика стояла как ДПА , то есть надо было сдать на проходной бал и он не играл роли при поступлении. И если Вы некомпетентны нечего комментировать.
Коментувати
Аліна
Хотіла запитати, ось наприклад я складаю математику, іноземну і історії, щоб поступити на економічний, чи має значення який предмет други, третій чи четвертий. Чи це немає значення/
DOCENT
Для Аліна: немає
Коментувати
Петро
Дебілиии яка математика і фізика 7 місяців до ЗНО ви що робите і так молоді немає тепер вся закордон виїде дурні...як так можна хто вам тепер за 7 місяців математику вивчить тупі імбіцили.
DOCENT
Для Петро: дурні виїдуть. А математику вчили в школі 11 років, а не 7 місяців
Андрій
Для Петро: Таки так, багаті виїдуть, розумні - вчитимуться!
Коментувати
Наталія
То який другий та третій конкурсний предмет необхідийі для вступу в мед на контрактну форму навчання?
DOCENT
Для Наталія: це буде визначати заклад у власних правилах прийому. Може бути другий біологія, а може математика. Може бути третій хімія, а може фізика
Коментувати
Анастасія
Тобто змін щодо профільних предметів на медицину не буде? Так і залишається "або /або"?? Круто. Коли ти 2 роки вчиш біологію і хімію , а тобі ще й математику з фізикою підсовують
DOCENT
Для Анастасія: математика була всі 11 років
Андрій
Для Анастасія: Вчіться, діти! Розуміння прийде потім!
Аліна
Не розумію людей,які пишуть «математику вивчали 11 років» і тд і тп 10-11 клас діти посилено вивчали ті предмети,які складають на зно За 7 місяців підготувати предмет(ще й математику) на відровідний рівень нереально Про це треба було попереджати зазделегідь
Коментувати
Наталія
Таблиця з преметами стосується лише бюджетної форми навчання чи контрактної також? Для вступу в мед на бюджетну форму навчання фізика або математика є третім конкурсним предметом чи правильно я розумію?
DOCENT
Для Наталія: так. На небюджетні КП заклади можуть встановити інші предмети
Зацiкавлений
Иынтеррэссно ..
Коментувати
Олена
Питання... Є таблиця із необхідними ЗНО для всіх спеціальностей. І є люди, які під нею задають питання: А які ЗНО здавати, наприклад, на медицину... В таблиці: Другий стовпчик - спеціальність. Третій стовпчик - другий ЗНО Четвертий стовпчик - третій ЗНО Перший ЗНО для всіх - це Українська мова.
Софія
Тобто обов’язково здавати математику якщо йдеш на ветеринара чи можна хімію й історію?
DOCENT
Для Софія: біологія, та хімія або математика
Коментувати
Mascha
Чи потрібно ЗНО для вступу до вишу після педколеджу у 2019 році, і для вступу на магістра?
Шевчук В:В
Навіщо город городить: здали діти Зно і подають атестати куди хочуть?!! Універи самостійно відбирають свойого вступника.Визначають предмети—за рік про це оголошують. Все спокійно . Ціна атестату - на рівні одного предмету. Зно лише для вступу. Ніяких Дпа. Іспити в школі. Не треба колотими країною!!
1111
Для Шевчук В:В: не так давно так і було. Табачник свого часу постарався. Через велику вагу атестату були знецінені успіхи в ЗНО, гарні атестати або купувались або дітей у випускні класи переводили в поганенькі школи, де оцінювання відрізнялось від гарних шкіл і 12 балів учню гімназії було отримати заввиграшки. Медалісти сільських шкіл повністю завалювали ЗНО. Зараз, коли атестат має малу вагу вже не має сенсу придумувати спосіб отримання відмінного атестату, важливі лише знання.
Андрій
Для Шевчук В:В: Треба колотити країною. Геть взятки в школі!
Вчителька математики
Для 1111: Не треба так зневажливо висловлюватися про медалістів сільських шкіл. Наприклад, одного року у нашій сільській школі зразу 3 (три) учні отримали по 200 (двісті) балів за ЗНО з математики. І цього ж року з 17 претендентів на медаль в одній з міських шкіл лише одна дитина спромоглася отримати срібну медаль.
Коментувати
Вадим
Які предмети зно потрібно здавати для спеціальності *Фотограф* чи *Відеорежисер*?
Д
Для Вадим: це не спеціальності вищої освіти. Це можна і на курсах пройти
Коментувати
Анастасія
Спеціалізація психотерапевта відноситься до лікувальної справи? Предмети залишилися Укр.мова і література, біологія, хімія?
Инна
Для Анастасія: Ні,в цьому розі змінилося.1. Укр.мова і література.2.Біологія або хімія.3.Математика або фізика.
Коментувати
Валя
Предмети ЗНО на медицину не змінились? Хтось каже одне, хтось інше, а вже треба визначитись...
Правда
Для Валя, Анастасія: ну вы и тормоза, ребята.
Андрій
Для Валя: А яка оцінка з математики у Вас??
Коментувати
Евеліна
Скажіть будь ласка, які предмети треба здавати на ЗНО якщо хочеш поступити на медичну психологію?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!