Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія вступна кампанія - вища освіта в Україні
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правоохоронна діяльнісх
Для вступу на правоохоронну діяльнісь , які потрібно здавати предмети ? І який творчий конкурс?
Marianna Morozova
Добрий день! Выпускник физико математ. Класса владеет английским уровень В2 профильный. А школа зарегистрировался всех на В1 академичкский. Может ли писать на ЗНО профильный уровень. Будут ли его проверять как профильный? Немецкого в школе нет вообще.выпускник имеет сертификат международный TestDaf. Школа зарегистрировала Зно как немецкий без указания уровня. Может ли сын сдавать уровень немецкого В2 профильный? Если в приглашении никакой уровень не указан.?
Таня
Для Marianna Morozova: Уровни B1 и B2 имеют значение только для бала атестата (сколько вопросов ЗНО будет засчитано для оценки ДПА), а ЗНО для поступления одинаковое для всех.
Коментувати
Кирил
А якщо на спеціальність "стоматологія" на сайті університету на вибір 3 предмета дається історія/хімія, то з математикою не можливо вступити?
Галина
Для Кирил: А який це виш пропонує стоматологам здавати історію?
Коментувати
Ліна
Я планую здавати ЗНО з хіміх, біології та укр.мови ,щоб поступити в медичний. Чи потрібно мені ще здавати математику?
Галина
Для Ліна: а що ви здаєте на ДПА? там на вибір або математика або історія.
Коментувати
Андрій
На який факультет можна поступити з українською мовою, історією та географією? Бо сам я не в змогах знайти таку спеціальність.
Катя
Для Андрій:ІСТОРІЯ І АРХЕОЛОГІЇ в розділі гуманітарні науки
Коментувати
Володимир
Підкажіть будь ласка чи можна поступити на вчителя біології без особливих знань хімії,якщо дуже добре знаєш біологію та дуже докладно пояснюєш
Местный
Для Володимир: можно. Главное не завалить по остальным предметам. В пед. ВУЗы поступают практически все, кто приходит.
Коментувати
balka leonardo
Ех, кој ќе се појави во Мексико, ќе се појави во рок од само неколку дена, а потоа ќе се појави на Facebook или на YouTube, и ќе се префрли на брокер на сите корисници. да се појавиш и да се појавиш во пост Пост 2 Дојдовме до моментот кога сакаше да бидеш, а и да не знаеш дали ќе се појавиш и ќе си заминеш за време на кампањата на Леонардо без извршен директор на Geschäftssekteur gheifen без да го контактираш, него, наспроти него, ќе го оставиме него, ќе го прогласи за пошта за е-пошта Skype: (balkaleonardo) E-mail: Balkaleonardo@gmail.com Hangout: Balkaleonardo@gmail.com Zousaz: Balka leonardo WhatsApp: +18632404440
МИХАЙЛО
Підкажіть будь ласка які предмети треба здавати на ЗНО на міліціонера???............................
Олег
Підкажіть будь ласка,чи можна змінити один предмет на ЗНО на інший,якщо помилково вказав його?
КАТЯ
Для Олег: можна
Коментувати
Марія
Скажіть будь ласка які предмети потрібно для вступу на психолога???
Галина
Люди! Першніж звертатись до всіх "Які предмети потрібно здавати на..." Прочитайте статтю під якою задаєте питання. Там є перелік предметів на всі спеціальності, які відносяться до вищої освіти. Спеціальностям на зразок перукар, провідник пасажирського транспорту тощо навчають в ПТУ, які не відносяться до системи вищої освіти.
Оксана
Підкажіть будь ласка які предмети ЗНО потрібно для косметолога?
КАТЯ
Для Оксана: хімія, біологія
babystars.com.ua
мені здаєтся, що більшість з учасників тут просто не хочу ознайомитиь з статтею
ярослав
Ярослав. Фітнес тренер. Які педмети зно потрібно. І чи можна поступити на контракт при здачі зно укр.,історія, біологія
Коментувати
Наталія
Які предмети потрібно здавати на юриста? будь ласка
Ольга
Підкажіть повний перелік предметів зно на стоматолога
Катерина
Які предмети потрібно здавати на юриста? дуже потрібно
Катя
Які предмети потрібно здати щоб поступити на вихователя!
Сергій
Для Катя: історія , математика або іноземна
Коментувати
Юлія
Які придмети потрібно здавати на учителя малювання,та початкових класів?
Оля
Скажіть будь ласка які предмети зно потрібно здавати щоб вступити на прикладну лінгвістику?
Віктор
Прошу пояснити, яким чином можливо поступити до ВНЗ з вибором двох спецільностей: екологія та філологія (іноземна мова). Та якщо це неможливо, чи не є це порушенням права абітурієнта на вибір до 4 спеціальностей?
Галина
Для Віктор: Ні це не є порушенням. Первісним є норма щодо обмеження щодо 4-х предметів. Обмеження щодо 4-х спеціальностей є вже вторинним, оскільки маючи сертифікати з 4-предметів можна обрати набагато більше спеціальностей. Наприклад маючи сертицікати з укр. мови, математики, біології та хімії, можна встепити на спеціальності: "середня освіта (хімія)", "ередня освіті (біологія), "початкова освіта", "біотехнології", "хімічні технології", "агрономія" і багато інших. Ви обрали 2 геть ніяк не повязані між собою спеціальності. Зазвичай люди обирають спеціальність ту ким вони хочуть бути та схожі. Можливо краще рік підождати зі вступом та визначитись чого хочеш. А то буде як в студентки одного нашого підвідомчого закладу, яка через рік успішного начання вирішили, що не хоче бути бібліотекарем, а хоче бути художником. А коли їй виставили рахунок за рік навчання на бюджеті після вступу на нову спеціальність, писала скарги до прокуратури. І всеж виплачує
Віктор
Для Галина: Спасибі за пояснення, але я теж можу дуже розсудливо пояснювати, як мабуть усі українці. Для мене нормально еколог зі знанням англійської мови, для Вас ні? Як же пояснити, що неможливо вибрати разом такі "різні" спеціальностя як "Екологія" та "Технологіїї захисту навколошнього середовища"? Наші екологи в шоці. Складальщики ціх "документів" просто заплутують людей. Чи зробіть тоді окремо якісь ДПА, чи виключіть одне ДПА з 4 ЗНО.
Віктор
Для Галина: Вибачаюсь на вказані мною спеціальності можливо подати разом за рахунок біології. Екологи в шоці, що загалом технічні спеціальності не стикуються з ними. І залишаюсь при думці, що предмети можливо викласти у більш ясному для усіх складі.
Коментувати
Ольга Шишкова
Де можна знайти більш точний перелік предметів зі спеціальностей МЧС? А також із тих, де треба здавати історію України.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!