Аватар
Поставте свою оцінку:   
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Olena Tosmuk Antoniadis
Я дуже вдячна всім викладачам , особисто Людмилі Миколаївні Ковтун за доступність пояснювання матеріалу, за отримані знання та навички. Ваша мудрість, досвід, терпіння допомогли багатьом учням освоїти цікаву професію. Найголовніше в училищі чудова дружня атмосфера, це як друга родина, твій дім. Раджу всім бажаючим відвідати данний навчальний заклад!
Олександра Шатковська
Гарні умови навчання. Викладачі професіонали своєї справи. Нове та сучасне обладнання. Наявність гуртожитку та чудове місце розташування.
Юлія Кожухар
Рекомендую навчальний заклад. Викладачі та майстри відповідають своїй кваліфікації. Хто ще не вирішив обрати свою професію тоді Вам у ВХПТУ #5.
Nikolina Svetlana
Якщо ви шукаєте хороший заклад для здобуття професійної освіти, тоді Вам у ВХПТУ-5 м. Вінниці
Вікторія Чешківська
Навчальний заклад - професіонал своєї справи. Завдяки співпраці з іноземними партнерами училище випускає фахівців європейського рівня.
Віра
Заклад має широкий спект робітничих професій, сучасну матеріальну базу. Випускники працевлаштовуються, професії користуються попитом на ринку праці.
Валя
Чудовий навчальний заклад, прекрасні викладачі та майстри, відповідально ставляться до своєї роботи,
Valeria Chernikova
Затишний, чудовий навчальний заклад! Приємні та щирі викладачі, крута атмосфера, діти отримують знання і стійке працевлаштування!
16051990maryna
Чудовий навчальний заклад! Хороші, грамотні викладачі, кваліфіковані майстри, сучасні майстерні. Рекомендую заклад!
Marishka Kovaleva
ВХПТУ № 5 чудовий навчальний заклад, саме в цьому училищі можуть дати потрібні знання, які стануть у нагоді надалі! Колектив викладачів у цій освітній організації чудовий. Педагоги компетентні, доброзичливі, грамотні та знають свою справу. Ті знання, які вони дають дітям, справді дуже допомагають у подальшій роботі. Сама система навчання у навчальному закладі має на увазі велику роботу над собою. Навіть найсоромливіші студенти тут розкріпачуються, стають більш відкритими, товариськими та впевненими в собі людьми. А людина, яка вміє правильно, гарно висловлювати свої думки, завжди затребувана на будь-якій роботі, завжди вміє себе піднести і словом передати найкраще, що є в ній самій.
Галя Нагорна
Рекомендую училище, лише найкращі враження. Класні майстри, вчителі, небайдужі. Навчать всього по професії, головне бажання. Процвітання і добра навчальному закладу!
metodist
Стань частиною нашої команди! Будівельні професії актуальні в умовах сьогодення! Ми пропонуємо широкий спектр не лише будівельних, а й художніх професій (виконавець художньо-оформлювальних робіт; виробник художніх виробів з металу; виробник художніх виробів з дерева тощо). Сучасні навчально-практичні центри дають можливість тісно поєднувати теорію та практику, втілювати гнучкі навчальні програми. ВХПТУ №5 м. Вінниці підтримує та активно розвиває тісні партнерські зв’язки з Фондом імені Ебергарда Шьока (Німеччина), європейським лідером з виробництва санітарно-технічного обладнання компанією Геберіт (Швейцарія), Вінницьким державним педагогічним уніерситетом імені Михайла Коцюбинського, Вінницьким національним технічним університетом та роботодавцями. У закладі налагоджена система дистанційного навчання. Функціонує офіційний веб-сайт, де можна дізнатися більш детальну інформацію про ВХПТУ №5 м. Вінниці https://vhptu5.vn.ua/perelikdokumentiv/ Також ми є у соц.мережах https://www.facebook.com/groups/1955883167958078 https://www.instagram.com/
Oleg L
Чудовий навчальний заклад, який надає можливість бути гарним фахівцем в будівельному напрямі, що зараз дуже актуально.
Natalija
Здобувайте професії будівельного та художнього профілю! ВХПТУ №5 м. Вінниці запрошує на навчання та відкриває нові можливості у будівельній сфері. Переваги закладу: тісні партнерські зв’язки з міжнародними організаціями, роботодавцями та закладами вищої освіти; сучасна матеріально-технічна база; активний та якісний склад педагогічних працівників; добре організована система дистанційного навчання; функціонують спортивні гуртки та художня самодіяльність.
Maryna Pylyavets
Запрошуємо на навчання до ВХПТУ №5 м. Вінниця. Здобуті професії - надійне майбутнє!