Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Херсонське музичне училище (0552) 22-55-76
м. Херсон, проспект Ушакова 39  (карта)
http://xmy.ks.ua

Херсонське музичне училище

Херсонське музичне училище - вищий учбовий заклад I рівня акредитації, було засновано в 1908 році на базі музичних класів при Херсонському відділенні Російського музичного товариства

Загальна інформація

Херсонське музичне училище є єдиним в області учбовим закладом по підготовці професійних музикантів. В ньому готуються молодші фахівці за 8 спеціалізаціями:

  • фортепіано,
  • оркестрові струнні інструменти,
  • оркестрові духові і ударні інструменти,
  • народні інструменти,
  • академічний спів,
  • хорове диригування,
  • теорія музики,
  • музичне мистецтво естради.

Понад 100 років, майже безперервно, Херсонське музичне училище здійснює підготовку професійних музичних кадрів. За цей період навчальний заклад закінчили тисячі випускників.

Серед них лауреати та дипломанти багатьох конкурсів, народні та заслужені артисти України та інших країн СНД, заслужені діячі мистецтв, професори, доктори та кандидати наук, аспіранти музичних вузів, солісти та артисти театрів, оркестрів, концертних організацій, диригенти, композитори, музикознавці, викладачі навчальних закладів всіх рівнів акредитації та дитячих шкіл естетичного виховання. Багато випускників успішно працюють та навчаються в різних країнах світу.

На Херсонщині на сьогоднішній день випускники училища складають основу педагогічних колективів дитячих музичних шкіл області, працюють у загальноосвітніх школах (викладачі музики), дошкільних закладах (музичні керівники), влились в творчі колективи і стали основою колективу обласної філармонії, джаз-бенду обласного палацу культури, оркестру музично-драматичного театру (навіть акторської трупи).

Педагогічний колектив Херсонського музичного училища у переважній більшості теж складається з колишніх випускників.

Навчальний заклад пишається своїми випускниками і бажає всім успіхів в обраній професії, творчих здобутків і незгасаючої любові до її величності МУЗИКИ.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014