Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Медичне училище "Медик"

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Медичне училище "Медик" (032) 237-97-76, 237-97-80
м. Львів, вул. Поліщука 76  (карта)
http://www.medyk.lviv.ua

Медичне училище "Медик"

ТзОВ "Медичне училище "Медик" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Історія училища розпочалася з 1991 року, коли за погодженням Міністерства охорони здоров'я України (лист від 19.09. 1991 р. № 10.0109- 55/44) здійснено перший набір студентів на базі повної загальної середньої освіти за спеціальністю "Сестринська справа" з вечірньою формою навчання.

Починаючи з 1992 року підготовка спеціалістів здійснювалась вже за трьома спеціальностями:

  • "Сестринська справа",
  • "Акушерська справа",
  • "Стоматологія ортопедична".

Згідно ухвали колегії Міністерства Освіти України від 5 листопада 1992 року внесено до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України за № 00230. Починаючи з 1995 року в училищі навчання проводиться тільки за денною формою. Протягом 1993–1995 рр. всі спеціальності училища ліцензовані та акредитовані і рішенням Міжгалузевої акредитаційної комісії медичне училище визнано акредитованим навчальним закладом за І-им рівнем.

У 1997 р. Міністерством освіти України дано дозвіл на організацію і проведення підготовки молодших спеціалістів на базі БЗСО за акредитованими спеціальностями в об’ємі ліцензованого обсягу. В 1999 році створені філії ТзОВ "Медичне училище "Медик" в м. Дрогобич та м. Ужгород.

У 2011 році навчальний заклад пройшов чергову акредитацію і підтвердив право на провадження освітньої діяльності, пов’язаної з отриманням неповної вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень - молодший спеціаліст) з напряму 1201 Медицина за спеціальностями:

  • "Акушерська справа",
  • "Сестринська справа",
  • "Стоматологія ортопедична".

ТзОВ "Медичне училище "Медик" нагороджене Почесним званням "Лідер сучасної освіти" за "Багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти України" в одинадцятій міжнародній виставці навчальних закладів 27-29 лютого 2008 р. в м. Києві.

ТзОВ Медичне училище "Медик" нагороджене Золотою медаллю в номінації "Упровадження інноваційних технологій у навчальний процес вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації" у Міжнародній виставці "Сучасні навчальні заклади - 2011" 2- 4 березня 2011 р. в м. Києві.

ТзОВ "Медичне училище "Медик" нагороджене Золотою медаллю в номінації "Діяльність вищого навчального закладу з підвищення якості підготовки фахівців" на Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти - 2012", яка проходила 1-3 березня у м. Києві.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 16.01.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!