Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Білгород-Дністровське медичне училище

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Білгород-Дністровське медичне училище (04849) 2-27-09
Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Калініна 10-в  (карта)
http://www.bdmu.edu.ua

Білгород-Дністровське медичне училище

Обласна комунальна установа "Білгород-Дністровське медичне училище" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Білгород-Дністровське медичне училище створене на підставі Постанови Ради народних комісарів Української РСР від 10 лютого 1945 року №163 "Про відкриття фельдшерсько-акушерської школи в м. Білгороді – Дністровському".

У 1955 році проведено реорганізацію закладу шляхом злиття Болградської школи медичних сестер з Білгород – Дністровською фельдшерсько-акушерською школою.

Навчальний заклад продовжив функціонування у статусі училища, готував акушерок, фельдшерів та медичних сестер на базі повної та базової середньої освіти.

У 1980 році збудовано новий гуртожиток на 204 місця, обладнана їдальня на 50 місць, у 1990 році завершено будівництво нового приміщення для навчальних кабінетів і лабораторій.

Загальна інформація

На даний час освітня установа функціонує у статусі обласної комунальної установи "Білгород-Дністровське медичне училище". За роки існування медичного училища підготовлено близько 8 тисяч середніх медичних працівників, в тому числі – 2750 фельдшерів, 1300 акушерок, 3950 медичних сестер.

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за спеціальностями:

  • "Лікувальна справа",
  • "Сестринська справа".

Матеріально-технічна база

Навчальний заклад розміщений в двох корпусах.

Загальна площа – 7030 кв. м, навчально-лабораторні приміщення – 2855 кв. м, гуртожиток – 4175 кв. м, навчально-лабораторні приміщення складаються з 21 навчального кабінету, 5 лабораторій. Середня площа на 1 студента – 8,1 кв. м.

На базі лікувальних закладів міста та району функціонують 11 навчальних кімнат.

Матеріально-технічне забезпечення навчального процесу на відділеннях та його санітарно - технічний стан відповідають вимогам нормативних документів.

В наявності санітарний паспорт училища.

Матеріально-технічне оснащення кабінетів постійно оновлюється та поповнюється, що дозволяє забезпечити в повному обсязі виконання навчальних планів і програм.

В училищі наявні 26 комп‘ютерів. Училище підключене до мережі Internet.

Працевлаштування

В закладі створена комісія з питань працевлаштування, до складу якої входять: два заступники директора, зав. практикою, зав. відділенням, секретар навчальної частини. Робота комісії відповідає вимогам чинного законодавства. Засідання комісії по розподіленню випускників очолює заступник начальника Управління охорони здоров’я і медицини катастроф облдержадміністрації, присутні головні лікарі районних та міських лікарень області.

Довідки про самостійне працевлаштування надаються у відповідності до нормативних документів, ведуться відомості персонального розподілення випускників, протоколи засідань комісії, встановлені партнерські зв’язки з районними та міськими головними лікарями лікарень Одеської області. Адміністрація закладу має зворотню інформацію, зокрема: відгуки про роботу випускників, листи-подяки.

Гуртожиток

В училищі є сучасний гуртожиток на 204 місця.

Довідки про самостійне працевлаштування надаються у відповідності до нормативних документів, ведуться відомості персонального розподілення випускників, протоколи засідань комісії, встановлені партнерські зв’язки з районними та міськими головними лікарями лікарень Одеської області.

Адміністрація закладу має зворотню інформацію, зокрема: відгуки про роботу випускників, листи-подяки.

Бібліотека

В організації науково – методичної та виховної роботи бере участь бібліотека.

Навчальний процес забезпечений підручниками, науковою, довідковою літературою та періодичними виданнями.

Бібліотечний фонд складає 41822 примірників.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!