Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Новгород-Сіверське медичне училище

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Новгород-Сіверське медичне училище (04658) 2-16-73
Чернігівська обл., м. Новгород-Сіверський, вул. Карла Маркса 29  (карта)
http://nsmedych.org.ua

Новгород-Сіверське медичне училище

Новгород-Сіверське медичне училище - комунальний заклад Чернігівської обласної ради, вищий навчальний заклад І рівня акредитації, який проводить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" за спеціальністю 5.12010101 Лікувальна справа і 5.12010102 Сестринська справа з метою задоволення освітніх потреб особи, суспільства і держави, і підпорядковане управлінню охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації

Забезпечення навчального процесу

У Новгород-Сіверському медичному училищі склався стабільний педагогічний колектив, який забезпечує навчально-виховний процес. Загальна кількість штатних викладачів - 30 осіб, що становить 75,0%, серед них мають вищу кваліфікаційну категорію 13 осіб (43,3%), звання викладач-методист одна особа (3,3%), старших викладачів чотири особи (13,3%).

Педагогічний колектив навчального закладу об’єднаний у 6 циклових комісій:

 • соціально-гуманітарних дисциплін;
 • природничо-наукових дисциплін;
 • дисциплін циклу професійної та практичної підготовки відділення лікувальна та сестринська справа;
 • загальноосвітніх дисциплін;
 • кураторів груп.

Матеріально-технічна база

ВКНЗ Новгород-Сіверське медичне училище розташоване в центральній частині міста на території загальною площею 0,7464 га. Будівлі навчального закладу складаються з навчального корпусу, адміністративного корпусу, спортивного залу, гуртожитку та господарчих споруд. Навчальний корпус - двоповерхова споруда, загальною площею 4564 кв. м., навчальна площа - 2117 кв. м. (6 кв. м. на одного студента).

В училищі створена достатня матеріально-технічна база, яка забезпечує належні умови підготовки студентів на основі повної та базової загальної середньої освіти. Навчальний процес здійснюється в навчальному корпусі та навчальних кімнатах лікувально-профілактичних закладів міста.

Для проведення теоретичних і практичних занять в навчальному корпусі училища функціонують 29 кабінетів і лабораторій, які обладнані відповідно до типового табелю і норм оснащення кабінетів та лабораторій на рівні сучасних вимог підготовки фахівців:

 • кабінетів для теоретичних занять – 10;
 • кабінетів доклінічної практики – 10;
 • лабораторій – 5;
 • методичний кабінет;
 • тренажерний кабінет;
 • кабінет інформатики – 2.

Навчальний заклад забезпечений комп’ютерною технікою, мультимедійним проектором, відео та фотоапаратурою, множувально-копіювальною апаратурою. Вся техніка ефективно використовується в навчально-виховному процесі.

В навчальному корпусі розташована бібліотека. Фонд бібліотеки розміщений у трьох приміщеннях: 2 кімнати книгосховища, читальний зал на 60 посадкових місць. Книжковий фонд бібліотеки налічує 30 729 примірників, навчальної літератури – 19 379 примірників. Студенти забезпечені підручниками та навчальними посібниками на 100%, з них українськомовними – 91,4%.

Книговидача за навчальний рік складає 24 321 примірник.

Бібліотека обслуговує 644 читача. Користуються бібліотекою студенти, викладачі (штатні та сумісники), співробітники, лікарі та середні медичні працівники - випускники училища.

Фізичне виховання та масовий спорт у медичному училищі мають на меті забезпечити виховання у студентів потреби самостійно оволодівати знаннями, уміннями й навичками управління фізичним розвитком людини, засобами фізичного виховання та навчання, застосовувати набуті цінності в життєдіяльності майбутніх фахівців.

Для проведення спортивних занять та спортивно-масової роботи в училищі створена належна матеріальна база:

 • спортивний зал - 300 кв. м;
 • відкриті спортивні майданчики з баскетболу. волейболу, гандболу.

Медичне училище має їдальню на 60 посадкових місць, яка забезпечує студентів і працівників училища гарячим харчуванням.

Гуртожитком забезпечено 100% студентів, які потребують житла. Він розміщений поруч з навчальним корпусом. В гуртожитку до послуг студентів є побутові кімнати, кімнати відпочинку, на випадок захворювання студентів діє ізолятор. Училище має актову залу на 200 посадкових місць для проведення святкових та загально училищних виховних заходів.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!