Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Нікопольське педагогічне училище КНУ (05662) 2-11-26
Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Станіславського 7  (карта)
http://nikpedkdpu.ucoz.ua

Нікопольське педагогічне училище КНУ

Нікопольське педагогічне училище Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Найважливіше завдання, яке вирішує колектив училища – підготовка компетентного, гнучкого, конкурентоспроможного фахівця, який здатний досягати визначеної мети в різних соціокультурних ситуаціях, за рахунок володіння методами розв’язання різних видів професійних завдань.

У вихованні майбутнього фахівця з високим духовним потенціалом робота всього колективу училища акцентується на усвідомленні кінцевого результату своєї праці – виховання гуманіста, патріота, гармонійно розвиненої особистості, майбутньої освітянської еліти України.

Адміністрація училища здійснює стратегічну програму реформування інформаційного оснащення навчального процесу з метою максимального забезпечення потреб його учасників у сучасних видах наукової, навчально-методичної, світоглядної інформації.

Студенти училища є учасниками і призерами регіональних олімпіад, фестивалів, Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, посідають перші та призові місця у спортивних змаганнях серед ВНЗ Дніпропетровської області.

Визначальним принципом виховної системи училища є взаємозв’язок впливів відносин студента з родиною, куратором, соціальними об’єктами, довкіллям. Проведення на високому рівні тематичних виховних годин, зустрічей, екскурсій, зборів допомагають майбутнім педагогам напрацьовувати досвід в їх проведенні, залучають до пошуку нових ідей, удосконалюють майстерність, розвивають цікавість та спостережливість, вміння застосовувати отримані знання та навички на педагогічній практиці в школі, дитячому садку та оздоровчих таборах.

Серцевиною виховного процесу є особистість – її нахили, здібності, духовні потреби, інтереси, характер, самосвідомість. Тому всі виховні заходи, які проводяться в училищі спрямовані саме на розкриття творчого потенціалу студентів, можливість різнобічно проявити себе. Цьому сприяють проведення тематичних бесід, дискусій, круглих столів, творчих конкурсів, фестивалів, концертів; робота гуртків художньої самодіяльності: танцювального колективу "Модерн", вокальних ансамблів "Гармонія" та "Соло", капели бандуристів "Нікопольчанка", фольклорного ансамблю "Веселка", гуртку образотворчого мистецтва "Витинанка"; спортивні клуби та секції з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, атлетичної гімнастики, шахового клубу. Студенти училища активні учасники міських, регіональних студентських форумів та молодіжних програм: "Студентська весна", "Студент року", "Кроки до професії", "Голос народу" тощо.

Співпраця студентів в громадських організаціях міста та училища формує у студентів почуття відповідальності, значущості, причетності до сьогодення, духовної, культурно-мистецької еліти створює унікальне середовище координації та інтеграції всіх ланок виховної роботи.

Училище для педагогів - місце творчого натхнення, а для студентів - школа радості. Тому в колективі панує атмосфера довіри, почуття єдиної сім’ї педагогів-однодумців, повсякденна праця яких – це вічне горіння, творчість, покликання, вища категорія людського призначення на землі. І якщо запитати в чому секрет успіху такої життєдайної енергії, великого творчого потенціалу, наснаги та вміння педагогічного колективу, - то це і історичне минуле, і бурхливе сьогодення, і віра у майбутнє освіти України, що допомагають осмислити сенс життя.

Матеріально-технічна база

Останнім часом училище докорінно поліпшило свою навчально-матеріальну базу: встановлено автономне опалення, повністю замінено вікна на металопластикові в навчальному корпусі та гуртожитку, відремонтовано та обладнано всі навчальні кабінети, лабораторії та майстерні, лекційну аудиторію, спортивний, тренажерний, читальний та актовий зали, методичний кабінет, холи, рекреації, їдальню, коридори училища. Проведено реконструкцію музею, який знаходиться в державному реєстрі музеїв України. Значно поповнився бібліотечний фонд примірниками фахової, методичної, довідкової та навчальної літератури.

Забезпечення навчального процесу

В училищі працює творчий висококваліфікований педагогічний колектив викладачів. Показником високої працездатності педагогічного колективу є той факт, що із 43 викладачів 20 мають вищу кваліфікаційну категорію, 15 присвоєно педагогічне звання "викладач-методист", 4 - "старший викладач"; нагороджено нагрудними знаками: "Відмінник освіти України" – 9, "А. С. Макаренко" - 1, "Василь Сухомлинський" - 4. Викладач української філології Письменна З. Г. нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014