Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Львівський коледж культури і мистецтв

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Львівський коледж культури і мистецтв (0322) 235-57-89, 235-46-10, 236-72-88
м. Львів, вул. О. Нижанківського 2  (карта)
http://www.ldykim.lviv.ua

інформація підтверджена

Львівський коледж культури і мистецтв

Львівський коледж культури і мистецтв є державним вищим навчальним закладом освіти, належить до комунальної власності, підпорядковане управлінню культури і туризму Львівської обласної державної адміністрації.

Історія

В грудні 1939 року в м. Львові було створено школу політосвіти та бібліотечну школу, які функціонували як курси. Війна перервала навчання.

У вересні 1944 року на базі школи політоствіти та бібліотечної школи створено Львівський технікум політосвіти згідно наказу № 1248 Народного комісаріату освіти України. Першим директором навчального закладу була Марія Іванівна Білоус, пізніше навчальний заклад очолювали: Михайло Іванович Ковальов, Семен Йосипович Глоба, Давид Макарович Петренко, Федір Іванович Бровко, Володимир Дмитрович Омельченко, Євген Олексійович Кухаркін, Олексій Андрійович Волинець.

Протягом функціонування навчальний заклад неодноразово змінював свою назву: "Львівський технікум політосвіти" (1945-1948 рр.), "Львівський культосвітній технікум" (1948 – 1966 рр.), "Львівське культурно-освітнє училище" (1967 – 1991рр.), "Львівське училище культури" (1991 – 1997рр.),"Львівське державне училище культури і мистецтв "(1997-2016 рр.)

3 березня 2016 року наказом управління майном Львівської обласної ради затверджено нову редакцію статуту та змвнено назву навчального закладу на комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський коледж культури і мистецтв"        

До 1969 року в училищі навчання здійснювалось за двома спеціальностями "Бібліотечна справа" та "Клубна робота", випускники отримували кваліфікацію "бібліотекар масових бібліотек" та "організатор – методист клубної роботи".

З 1960 року в училищі на спеціальності "Клубна справа" запроваджуються спеціалізації "хоровий спів", "народні інструменти", "духові інструменти", "режисура", "хореографія".

З 1964 року випускникам училища встановлюють кваліфікації "організатор-методист культурноосвітньої роботи", "керівник самодіяльного хорового колективу", "керівник самодіяльного оркестру народних інструментів", "керівник самодіяльного оркестру духових інструментів", "керівник самодіяльного театрального колективу", "керівник хореографічного колективу".

Суттєвих змін зазнає навчальний заклад з 1997 року, в зв’язку з реорганізацією у "Львівське державне училище культури і мистецтв". Підготовка спеціалістів з даного часу здійснюється за напрямами 0201 "Культура" та 0202 "Мистецтво" за спеціальностями:

  • 5.020104 "Народна художня творчість" (спеціалізації "Народне пісенне мистецтво", "Народне інструментальне мистецтво" (народні і духові інструменти), "Видовищно-театралізовані заходи")
  • 5.020106 "Бібліотечна справа"
  • 5.020107 "Діловодство"
  • 5.020201 "Театральне мистецтво"
  • 5.020202 "Хореографія" (спеціалізації "Класична хореографія", "Народна хореографія", "Сучасна хореографія").

Всі спеціальності ліцензовано і акредитовано за І рівнем акредитації Міністерством освіти і науки України. Станом на 2016 рік в коледжі навчається 300 студентів денної форми навчання та 128 студентів заочної форми навчання.                                

З 2016 року здійснено перехід на нові галузі 02" Культура і мистецтво" спеціальності  028 "Менеджмент соціокультурної діяльност"і 029 "Інформаційна, бібліотечна т архівна справа" 024 "Хореографія"          

Співпраця з ВНЗ 

Колектив коледжу налагоджує співпрацю з вищими навчальними закладами ІІІ-IV рівнів акредитації, а саме:

  • Київським національним університетом культури і мистецтв,
  • Рівненським гуманітарним університетом,
  • Львівським інститутом фізичної культури,
  • Дрогобицьким педагогічним університетом,
  • Івано-Франківським інститутом мистецтв та іншими.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 17.06.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!