Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Лебединське медичне училище імені професора М. І. Сітенка (05445) 2-37-42, 2-40-48
Сумська обл., м. Лебедин, вул. Героїв Майдану, 17  (карта)
http://www.lebmed.edu.ua

інформація підтверджена

Лебединське медичне училище імені професора М. І. Сітенка

Лебединське медичне училище імені професора М. І. Ситенка - комунальний заклад Сумської обласної ради - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Випускники Лебединського медичного училища користуються заслуженим авторитетом у лікувальних закладах області, а тому й працевлаштування їх майже стовідсоткове.

Лебединське медичне училище осмислює свою історію, живе насиченим сьогоденням, визначає перспективи на майбутнє. Головною фігурою в житті навчального закладу була і залишається особистість молодого медика.

Училище готує спеціалістів за такими напрямками:

  • Спеціальність 223 Медсестринство. Лікувальна справа – фельдшер. Строк навчання 3 роки 6 місяців на базі 9 класів, 2 роки 6 місяців на базі 11 класів. Молодший спеціаліст готується для роботи на фельдшерських, фельдшерсько-акушерських пунктах, оздоровчих, лікувально-профілактичних установах на первинних посадах фельдшера. Надає першу невідкладну медичну допомогу при гострих захворюваннях і нещасних випадках та долікарську, лікувально-профілактичну допомогу.
  • Спеціальність 223 Медсестринство. Сестринська справа – медична сестра. Строк навчання – 4 роки на базі 9 класів, 3 роки на базі 11 класів. Готується для роботи в лікувально-профілактичних установах догляду за хворими і виконання медичних призначень, проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження і своєчасне виявлення захворювань.

В училищі працюють підготовчі курси до вступу в училище.

Абітурієнти вивчають предмети, що виносяться на вступні іспити: українську мову, біологію; вчаться працювати з комп’ютерною технікою та оволодівають основами введення в спеціальність.

У закладі склався стабільний педагогічний колектив, який забезпечує навчально-виховний процес.

Матеріально-технічна база

Сьогодні училище має три навчальні корпуси загальною площею 4603 м2. Для проведення теоретичних і практичних занять в училищі діють 21 навчальний кабінет, 15 навчальних кімнат, 5 лабораторій, 2 кабінети інформатики. До послуг студентів актова зала, бібліотека з її 28-тисячним фондом методичної та художньої літератури, читальна зала на 45 посадочних місць.

Виховна робота в училищі

Виховна робота в училищі проводиться з використанням різноманітних форм і методів та спрямована на підготовку досвідченого, гармонійно розвиненого медичного працівника.

Формування людини, готової до трудового та героїчного подвигу в ім’я процвітання української держави – ведучий напрямок роботи педагогічного колективу.

Значна увага приділяється організації культурного дозвілля студентів, їх залученню до громадського життя училища, міста, області. Активізації цієї роботи сприяють клуби та гуртки за інтересами.

В училищі чимало уваги приділяється формуванню здорового способу життя. Працюють спортивні секції з баскетболу, легкої атлетики, волейболу, настільного тенісу, ритмічної гімнастики та шейпінгу. Наші студенти досягають значних успіхів на спортивних змаганнях різних рівнів.

Лебединське медичне училище імені професора М. І. Сітенка проводить підготовку за такими напрямами:

  • Охорона здоров'я

    • Медсестринство

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 16.03.2019