Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Бериславське медичне училище (05546) 7-57-06
Херсонська обл., м. Берислав, вул.1 Травня 173  (карта)
http://bmu.ks.ua

Бериславське медичне училище

Комунальний заклад "Бериславське медичне училище" Херсонської обласної ради - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

В Бериславському медичному училищі здійснюється підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "Молодший спеціаліст":

Напрям 1201 Медицина:

 • спеціальність 5.12010101 "Лікувальна справа"
 • спеціальність 5.12010102 "Сестринська справа"

Напрям 1202 "Фармація"

 • спеціальність 5.12020101 "Фармація"

Підготовка фахівців проводиться на основі базової та повної загальної середньої освіти.

На даний час училище володіє навчально-матеріальною базою, яка забезпечує здорові і безпечні умови навчання, праці і виховання. Теоретичні і практичні заняття проводяться в чотириповерховому навчальному корпусі в 42 кабінетах, 12 аудиторіях, відео-залі, актовій, а також навчально-практичному комплексі, розташованому на території Бериславської районної багато - профільної лікарні.

Забезпеченість кабінетами та лабораторіями складає 100%. Кабінети естетично оформлені, в них є достатня кількість медичного обладнання для забезпечення робочих місць студентів і виконання навчальних планів і програм. Для проведення практичних занять повністю відремонтовані навчальні кабінети хірургічного корпусу, зокрема операційний блок, які оснащені новопридбаними муляжами, інструментарієм.

У кожному кабінеті і лабораторії створені комплекси навчально-методичного забезпечення. В кабінетах доклінічної практики обладнані зони професійного тренінгу, робочі місця для відпрацювання практичних навичок.

В навчальному корпусі розміщена бібліотека з книжковим фондом понад 20 тисяч примірників, електронна бібліотека, читальний зал на 60 місць. На часі стало впровадження в роботу бібліотеки Інтернету для швидкого і повного задоволення інформаційних запитів читачів. Таким чином, готується приміщення та обладнання для функціонування Інтернет-бібліотеки з метою оптимального доступу студентів та викладачів для поліпшення кваліфікаційної-освітньої підготовки медичних спеціалістів.

Адже бібліотека мусить бути центром інформації, отримувати, крім книжкових новинок, ще й новини інформаційного простору.

Училище має актову залу для заняття колективів художньої самодіяльності та проведення дозвілля молоді, спортивний зал, буфет на 50 місць.

2З 2006 року навчальний заклад очолив Кучер Володимир Петрович – енергійний керівник, талановитий організатор, викладач – методист. З ініціативи керівника сучасного типу та завдяки його наполегливості в училищі модернізовано навчально-виховний процес. Під його керівництвом колектив закладу активізував роботу по зміцненню навчально-матеріальної бази. За короткий період проведено естетичне та технічне переобладнання навчального корпусу, адміністративних приміщень, всіх навчальних кабінетів та лабораторій. Наразі проводиться капітальний ремонт гуртожитку для іногородніх, влаштовано душові. Проведена газифікація навчального закладу, замінено водоканалізаційні комунікації.

В 2009 році директора училища Кучера В. П. було відзначено високою нагородою – Почесною грамотою Міністерства охорони здоров'я України за багаторічну сумлінну працю та особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

Велика увага в училищі приділяється питанню впровадження нових технологій навчального процесу. Зокрема, для проведення занять задіюються 47 персональних комп’ютерів сучасного типу, переважна більшість з яких придбані протягом останніх років, більшість кабінетів оснащена сучасною відео- та проекційною апаратурою. Викладачі училища активно працюють над створенням та застосуванням в навчальному процесі кредитно-модульної технології навчання, навчальних та контролюючих комп’ютерних програм, навчальних відеофільмів.

Наразі в училищі навчається 500 студентів. За спеціальністю 5.12010101 "Лікувальна справа" - 232 особи, 5.12010102 "Сестринська справа" - 239 осіб, 5.12020101 "Фармація" - 29 осіб.

Функціонують 8 циклових комісій, які очолюють досвідчені викладачі з профільною освітою і кваліфікаційною категорією:

 • загальноосвітніх дисциплін
 • гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
 • природничо-наукових дисциплін
 • професійно-практичної підготовки (терапія)
 • професійно-практичної підготовки (хірургія, акушерство і гінекологія)
 • професійно-практичної підготовки (сестринська справа, догляд за хворими)
 • фізичного виховання
 • післядипломної освіти

Студенти Бериславського медичного училища проходять практику на базах лікувально-профілактичних закладів та в лікарнях міст Херсона, Каховки, Нової Каховки, Чаплинки, Скадовська, Великої Олександрівки, Нововоронцовки, Великолепетихи, Горностаївки, Цюрупинська.

Але найбільш тісна співпраця єднає медичне училище з комунальною установою "Бериславська центральна районна лікарня".

Керівники лікувальних закладів позитивно оцінюють підготовку випускників учидища, їх рівень організаторських здібностей, активну участь в громадському житті та трудову дисципліну.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014