Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Канівське училище культури і мистецтв

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Канівське училище культури і мистецтв (04736) 3-20-58
Черкаська обл., м. Канів, вул. Федоренка 28  (карта)
http://kukim.org

Канівське училище культури і мистецтв

Канівське училище культури і мистецтв Черкаської обласної ради

Історія

 • 1957 р. – наказ № 551 від 04.07. 1957 р. Міністра культури Української РСР "Про перевід технікуму підготовки культурно-освітніх працівників з м. Білгород-Дністровського Одеської обл. до м. Канева Черкаської обл. та відкриття Канівського технікуму підготовки культурно-освітніх працівників".
 • 1957 р. – перейменовано в "Канівське культурно-освітнє училище".
 • 1967 р. – відкрито відділи "Хореографія" і "Народні інструменти".
 • 1980 р. – побудовано новий корпус училища.
 • 1984 р. – перша поїздка творчих колективів училища за кордон.
 • 1990 р. – перейменовано на "Канівське училище культури".
 • 1992 р. – відкрито відділ "Образотворче і декоративно-ужиткове мистецтво".
 • 1992 р. – побудовано студентський гуртожиток.
 • 1997 р. – відкрито відділ "Кіно-фото-відеосправа".
 • 2000 р. – відкрито спеціалізацію "Бальна хореографія".
 • 2001 р. – перейменовано на "Канівське училище культури і мистецтв".
 • 2004 р. – на базі училища відкрито навчально-консультаційний пункт Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
 • 2007 р. – відкрито відділ "Естрадний спів".
 • 2009 р. – відкрито спеціалізацію "Сучасна хореографія".
 • 2010 р. – перейменовано на "Канівське училище культури і мистецтв Черкаської обласної ради".
 • 2012 р. – нам 55 років.

6 причин стати студентом КУКіМ

1. Канів – колиска української духовності!

Канів – древнє і завжди молоде місто, що приваблює своєю чарівною природою, загадковістю своєї романтичної минувшини. Віки прошуміли над його горами, над Дніпром-Славутою, над куполами та дзвіницями древнього Успенського собору… У великій і славній історії міста останні 55 років – порівняно невеликий час. Але саме ці роки і стали початком заснування, подальшого розвитку та сучасного розквіту Канівського училища культури і мистецтв Черкаської обласної ради, адже саме цьому навчальному закладу випало на долю стати центром культурно-мистецького та духовного життя Канева і всієї Черкаської області. Багатьох видатних людей виховала і дала світові канівська земля. Пригорнула вона до свого серця і буремного сина, борця і співця українського народу Т. Г. Шевченка. І саме ця неповторна аура високої духовності Шевченківського краю щовесни кличе молодих людей, майбутніх студентів, у світ прекрасного, світ духовності і культури.

2. Ти творчий – наше училище саме для тебе!

Навчання в училищі неможливе без творчості. Викладацький склад, методика навчання, цикли фахових, фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін зможуть розкрити творчий потенціал кожного студента. Ми готуємо спеціалістів, які в майбутньому зможуть реалізувати свої таланти, знання, вміння і навички у практичній діяльності, гідно представлятимуть свою спеціальність та КУКіМ як навчальний заклад, що готує фахівців найвищого рівня.

3. Вже сьогодні ти учасник концертів та шоу-програм!

Неможливо собі уявити культурне життя древнього міста Канева та Черкаської області без участі у ньому творчих колективів училища. Всі важливі події в громадському культурно-мистецькому житті відбуваються при безпосередній та активній участі студентів та викладачів училища. Вже з І курсу навчання студенти втілюють в життя свої творчі задуми, ознайомлюються з роботою провідних закладів культури, беруть участь у їх роботі, відроджують народні традиції та обряди; організовують та проводять різноманітні театралізовані вечори, концерти; розробляють ігрові, розважальні, конкурсні шоу-програми.

4. На тебе полюють роботодавці!

Сотні імен вихованців училища прикрашають кращі творчі колективи, заклади культури регіону та України. Запорукою високої конкурентоздатності випускників училища є цілеспрямована робота викладацького складу, який вважається одним з найпотужніших серед споріднених навчальних закладів України. Важливою для майбутніх фахівців є можливість заявити про свій творчий потенціал та фаховий рівень під час проходження виробничої практики у відомих мистецьких колективах, на провідних телеканалах України. Серед них: Черкаський заслужений український народний хор, Черкаський обласний академічний музично-драматичний театр, Обласний театр ляльок, Черкаський центр дитячої та юнацької творчості, Обласна наукова бібліотека ім. Т. Г. Шевченка, Обласна дитячо-юнацька бібліотека, телеканали "1+1", "ICTV", "Перший національний", "5 канал", "ТРК-Київ", Черкаська телестудія "Віка", Обласна телерадіокомпанія "Рось" та ін. Отже, той хто працює над собою та прагне успіху, завжди користується попитом серед роботодавців!

5. Випускники училища – бажані абітурієнти провідних вузів України!

Студенти нашого училища є переможцями багатьох обласних та всеукраїнських конкурсів, фестивалів, оглядів, багато з яких проходять на базі мистецьких навчальних закладів України. Це дає їм змогу, майже "автоматично", завдяки рекомендаціям-запрошенням, ставати студентами цих вузів. Також училище має угоди з провідними вузами України про навчання наших випускників за скороченим терміном. Серед них: Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Київський національний університет культури і мистецтв, Рівненський державний гуманітарний університет, Переяславський та Ніжинський державні педагогічні університети, Харківська державна академія культури.

6. Незабутні студентські роки!

Студентське життя в училищі надзвичайно різноманітне. В ньому створено найкращі умови для розвитку особистості та реалізації творчих талантів. А чого варті перші романтичні вечори в колі друзів у затишному гуртожитку, або біля багаття на березі Дніпра? Через все життя ти пронесеш незабутні, сповнені юнацьких надій, враження про роки навчання в Каневі. Тож приходь до нас. І тобі заздритимуть друзі, тому що ти – студент Канівського училища культури і мистецтв!

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!