Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Дніпродзержинське медичне училище (05692) 3-30-00
Дніпропетровська обл. м. Дніпродзержинськ, вул. Медична 7  (карта)
http://med.inf.ua

Дніпродзержинське медичне училище

Дніпродзержинське медичне училище засноване на спільній власності територіальних громад сіл, міст Дніпропетровської області - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Позитивні лідери, які очолюють органи самоврядування Дніпродзержинського медичного училища, плідно співпрацюють з молодіжними громадськими організаціями міста і області.

Голова ради студентського співправління Терещенко Валерія є членом міської молодіжної ради, основним завданням якої є залучення молоді до участі у реалізації державної молодіжної політики на місцевому рівні. Представники студентської молоді училища беруть участь у міських заходах до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, Дня соборності України, Дня захисника Вітчизни, урочистих проводах до лав у Збройні Сили України, Дня довкілля.

Студентські лідери формують суспільну думку, організовують заходи, спрямовані на реалізацію потенційних можливостей студентів, що прийшли до нас навчатись. Прикладом цього є робота ради співправління, започаткована однією із перших у місті. Рада співправління проводить заходи щодо організації студентського дозвілля.

Радою студентського співправління проводяться такі заходи, як День закоханих, День гумору, Міжнародний жіночий день, урочистий випуск студентів. Щомісяця до Дня абітурієнта активісти ради готують тематичні концерти. Студенти училища є лауреатами та переможцями міських конкурсів та фестивалів.

За високий рівень виховної роботи в обласному конкурсі серед ВНЗ І-ІІ р. а. у номінації "Пропаганда здорового способу життя" Дніпродзержинське медичне училище нагороджено грамотою Ради директорів ВНЗ І-ІІ р. а. Дніпропетровської області.

Збірна команда знавців інтелектуального клубу "Що?Де? Коли?" гідно захищає честь училища у змаганнях на першість міста та області. Клуб знавців існує в училищі понад десять років, впевнено утримуючи лідерство серед студентських та учнівських команд міста.

Волонтерській загін активно співпрацює з міським інтернатом №2. До дня Св. Миколая студенти медичного училища – члени ради студентського співправління, волонтери училища готують святкову програму для дітей молодшого шкільного віку. Щорічно студенти-медики вітають малят розважальними конкурсами та подарунками.

Стало доброю традицією проведення акцій "Зігрій сироту" та "Візит пошани ветеранів".

Необхідно зазначити, що рівень волонтерської роботи високо оцінений громадськими організаціями: волонтери училища отримували подяку від Кримської організації працездатних інвалідів за допомогу у літньому таборі для інвалідів, від організації Червоного Хреста м. Дніпродзержинська.

У гуртожитку працюють гуртки за інтересами: "Дбай про себе", "Золота голка", "Господарочка". Щорічно у жовтні студрадою гуртожитку готується розважальний вечір "Будьмо знайомі"; мешканці гуртожитку мають нагоду проявити себе у святкових конкурсах та концертах з нагоди Дня студента, Дня св. Миколая, Дня св. Валентина, Міжнародного жіночого дня.

На високому рівні проводиться робота з фізичного виховання студентів: училищна спартакіада та змагання між навчальними групами з волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, шахів та шашок. Збірні команди студентів училища беруть участь у першості міста з волейболу, шахів та шашок, настільного тенісу, ритмічної гімнастики, легкої атлетики та баскетболу.

В училищі працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, легкої атлетики, настільного тенісу та загальної фізичної підготовки. Студенти постійно і з задоволенням займаються на спортивних тренажерах, регулярно проводяться товариські зустрічі з волейболу та баскетболу з командами міських навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014