Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Одеське морехідне училище рибної промисловості ім. О. Соляника

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Одеське морехідне училище рибної промисловості ім. О. Соляника (048) 725-84-77
м. Одеса, вул. Мечнікова 130  (карта)
http://omurp.org.ua

Одеське морехідне училище рибної промисловості ім. О. Соляника

Державний вищий навчальний заклад "Одеське морехідне училище рибної промисловості імені Олексія Соляника" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Одеське морехідне училище рибної промисловості імені Олексія Соляника (ОМУ РП ім. О. Соляника) є базою підготовки фахівців рибопромислового, транспортного, та допоміжних флотів, а також берегових підприємств галузі; було засновано Постановою Ради Міністрів СРСР за № 365 від 03.03. 54 р.

Училище є асоційованим членом Міжнародної асоціації лекторів морського англійської мови (Світовий морський університет Швеція), Інституту морської інженерії та технології (Великобританія), бере участь в міжнародній програмі з обміну студентами STEP UP (Лондон).

За 58 років існування підготовлено більше 17 тисяч фахівців, які успішно працюють як на теренах нашої країни, так і за її межами. Загальна чисельність співробітників училища становить 160 осіб, які забезпечують навчання та виховання курсантів на денному та студентів на заочному відділеннях. На теперішній час контингент училища становить близько 2000 осіб.

Курсанти, зараховані в училище на бюджетну форму, забезпечуються навчанням, проживанням в екіпажі, харчуванням і обмундируванням за рахунок коштів, виділених державним бюджетом.

Абітурієнти, які за рейтингом не отримали права вступу на бюджетну форму навчання мають право брати участь у конкурсі на контрактну форму навчання (фінансування за кошти фізичних або юридичних осіб).

Умови навчання

Для якісної підготовки курсантів училище має відповідну матеріально-технічну базу. Училище приймає на навчання осіб з базовою загальною середньою освітою та повною загальною середньою освітою. Терміни навчання на денному відділенні становлять 4 та 3 роки відповідно.

Навчальний процес

Лабораторії, навчальні кабінети, навчально-виробничі майстерні, комп'ютерні класи оснащені навігаційним обладнанням, вимірювальними і пошуковими приладами, необхідними тренажерами, механізмами, стендами, макетами. Велика увага в училищі приділяється підготовці курсантів до виробничої практики. Навчально-виховний процес забезпечують 84 викладачі, чий професійний рівень дозволяє якісно підготувати фахівців флоту.

Для курсантів

В училищі створені всі умови для навчання, проживання та відпочинку курсантів. Іногородні курсанти проживають в упорядкованому гуртожитку (екіпажі). До послуг курсантів затишні їдальня і буфет. Якісно підготуватися до занять можна в бібліотеці або в читальній залі. Кваліфіковану медичну допомогу курсанти отримують в санчастині училища.

В училищі є спортивне містечко з футбольним полем, яке має синтетичне покриття та освітлення софітами, спортивна та тренажерна зали. В актовій залі училища курсанти у вільний час мають можливість займатися в колективах

Мета навчання

Після закінчення училища випускники одержують сертифікат компетенції офіцерського складу.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!