Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Гадяцьке училище культури ім. І. П. Котляревського (05354) 2-16-50
Полтавська обл., м. Гадяч, пл. Соборна 9-а  (карта)
http://guc.org.ua

Гадяцьке училище культури ім. І. П. Котляревського

Гадяцьке училище культури ім. І. П. Котляревського - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Гадяцьке училище культури ім. І. П. Котляревського – це єдиний в області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва. У різні роки зі стін училища вийшли випускники, які стали гордістю Полтавщини і всієї України: заслужені артисти України Віталій Скакун, Валерій Соколик, Тетяна Садохіна; Заслужений діяч мистецтв Олексій Юзефович; заслужені працівники культури України: Микола Бєсєда, Анатолій Жданов, Яків Орлов, Олександр Житинський, Іван Гаврись, Іван Носенко, Михайло Троцак, Андрій Демент, Володимир Тулаєв, Василь Пилипенко; письменники Микола Возіянов та Наталя Баклай.

Педагогічний колектив училища - а це більше 100 викладачів та концертмейстерів - забезпечує високий рівень підготовки майбутніх фахівців. Гордістю училища є викладачі, що мають звання "Заслужений працівник культури України", "Відмінник освіти України", "Заслужений майстер народної творчості України", "викладач-методист".

Гадяцьке училище культури ім. І. П. Котляревського сьогодні – один із центрів національної культури і духовності Полтавщини. За багаторічну історію училище не раз змінювало назву, зміст навчального процесу. Згідно Болонської угоди українська освіта сьогодні активно модернізується, і педагогічний колектив училища - а це вже третє покоління викладачів - не стоїть осторонь цього процесу, працює над оновленням змісту й форм теоретичного і практичного навчання студентів.

Поза сумнівом, процес модернізації освіти у нашій країні буде продовжуватися, будуть змінюватися акценти у змісті й меті навчання, та завжди незмінним завданням колективу були і залишаться збереження та розвиток української національної культури і мистецтва. Людський капітал давно став основним національним багатством найрозвинутіших країн світу.

Формування професіонала, при цьому й громадянина, патріота, підготовка до діяльності в ринкових умовах, до життя у громадянському суспільстві – ось що важливо сьогодні у формуванні фахівця. Добре розуміючи, що самі собою до студентів не прийдуть ні національна свідомість, ні самоповага, ні громадянська відповідальність, педагогічний колектив шукає такі форми виховної роботи, які б допомогли їм, сповідуючи загальнолюдські цінності, шанувати і примножувати українську культуру, українську духовність, сповідувати національні пріоритети мистецтва і культури.

Сьогодні ми свідомо і послідовно працюємо над створенням позитивного іміджу училища. В умовах нових суспільних відносин, в умовах віддалення Гадяча від обласного центру ми мусимо це робити. Переконані, що в училищі культури повинно бути так гарно, як ніде, а тому поступово осучаснюємо оформлення аудиторій, корпусів, гуртожитку, території. На щастя, ми пережили часи занепаду закладів культури і мистецтва.

Вже кілька років поспіль в повному обсязі отримуємо замовлення на працевлаштування наших випускників. Це дає нам підстави з оптимізмом дивитися у майбутнє. В усі часи, за будь-яких політичних чи суспільних устроїв культура, мистецтво завжди залишалися затребуваними і життєво необхідними сферами людського існування.

Ось уже більше 70 літ благородною справою збереження культурної спадщини, поповнення її, плекання найкращих національних традицій займається педагогічний та студентський колектив Гадяцького училища культури ім. І. П. Котляревського – навчального закладу І рівня акредитації, лауреата Міжнародного академічного рейтингу популярності,, Золота фортуна".

Ставши студентом Гадяцького училища культури ім. І. П. Котляревського, ви отримуєте можливість не тільки розвинути свій творчий хист, а й досягти вершин професіоналізму, бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці. На сьогодні жоден захід обласного масштабу не відбувається без участі творчих колективів училища, які є лауреатами й дипломантами численних Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. На відміну від більшості навчальних закладів України, тут уже кілька років поспіль у повному обсязі відбувається працевлаштування випускників.

Сьогодні у Гадяцькому училищі культури вдало поєднуються усталені десятиліттями традиції з нововведеннями, продиктованими сучасними освітніми реаліями, зокрема Болонською угодою. У розпорядженні студентів - затишні навчальні аудиторії, сучасно облаштований гуртожиток, матеріально-технічна база, що відповідає сучасним вимогам: комп’ютерний клас, Інтернет, бібліотека.

Та головне - безоплатне навчання і до того ж - можливість отримувати стипендію, яка на сьогоднішній день складає 400 грн. Тож запрошуємо на навчання до училища тих, хто мріє про сцену, прагне реалізувати свій творчий потенціал у танці чи пісні, промовистому слові чи віртуозній грі на інструменті, декоративно-прикладному мистецтві чи в бібліотечній справі!

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014