Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Білгород-Дністровське педагогічне училище (04849) 2-22-02
Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Пушкіна 17  (карта)
http://bdpu.edukit.od.ua

Білгород-Дністровське педагогічне училище

Вищий навчальний комунальний заклад "Білгород-Дністровське педагогічне училище" Одеської області - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Сьогодні Білгород-Дністровське педагогічне училище є знаним та престижним вищим навчальним закладом, де готують висококваліфікованих спеціалістів, покликаних формувати майбутніх громадян нашої країни. За результатами ліцензування Білгород-Дністровське педагогічне училище має право на провадження освітянської діяльності, пов’язаної з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста за напрямками:

 • "Дошкільна освіта",
 • "Початкова освіта",
 • "Фізичне виховання",
 • "Музичне мистецтво".

За останні 10 років відкривались нові спеціалізації:

на відділенні "Початкова освіта":

 • вчитель англійської мови в початкових класах,
 • вчитель інформатики в початкових класах,
 • соціальний педагог,
 • педагог-організатор,
 • керівник дитячого хореографічного колективу;

на відділеннях "Музичне мистецтво" та "Фізичне виховання":

 • керівник дитячого хореографічного колективу,
 • педагог-організатор;

на відділенні "Дошкільна освіта":

 • вихователь з правом навчання англійської мови,
 • організатор музичної діяльності в дошкільному закладі,
 • інструктор з фізичного виховання в дошкільному закладі,
 • вихователь дітей з затримкою розумового розвитку.

За час свого існування училище підготувало близько 36-ти тисяч вчителів і вихователів, які завжди сіяли і сіють в душах дітей "розумне, добре, вічне". Серед випускників училища багато педагогів, відомих як в нашому районі, області, так і в інших областях України та за її межами. Це талановиті, обдаровані освітяни, спеціалісти, справжні майстри своєї справи, письменники і поети, спортсмени, громадські діячі.

Забезпечення навчального процесу

Сьогодні в училищі навчається більше 1100 студентів на денному та заочному відділені та близько 150 учнів ліцею.

Педагогічний колектив училища гармонійно поєднує у собі досвід, глибокі професійні знання, мудрість старшого покоління та творчість молодих викладачів (серед яких 54 - є його випускниками).

Педагогічний колектив спрямовує всю увагу на турботу про студентів, створення такої атмосфери, яка б задовольняла розвиток особистості, її можливості, задоволення інтелектуальних та професійних потреб.

Навчально-виховний процес забезпечує 9 предметно-циклових комісій. Це творчі, досвідчені, закохані у свою професію люди, які майстерно здійснюють ґрунтовне вивчення освітніх дисциплін, методики викладання навчальних предметів, сприяють підготовці майбутніх фахівців, використовують ефективні педагогічні технології навчання, що активізують навчальну роботу студентів, виховують соціально успішну особистість. Всі заняття проходять у сучасно обладнаних кабінетах.

Центром організації роботи з підвищення науково-методичного рівня та професійної майстерності викладачів є методичний кабінет, який постійно дбає про підвищення фахового рівня кожного викладача, сприяє росту професійної майстерності молодих спеціалістів. Викладачі всіх предметно-циклових комісій беруть активну участь у методичній роботі училища. Це і впровадження проектних та інтерактивних форм роботи, інноваційних технологій навчання та виховання, методичні розробки, педагогічні поради та рекомендації на допомогу студентам-практикантам, створення опорних схем, таблиць, конспектів, укладання методичних посібників з навчальних дисциплін.

Своїми кращими надбаннями та педагогічними успіхами наші викладачі діляться на сторінках педагогічної преси.

Бібліотека училища є осередком інформаційної та культурної спадщини. Сьогодні - це 4 книгосховища, абонемент та затишна читальна зала на 70 місць, обладнана комп’ютерною технікою. Фонди бібліотеки нараховують близько 120 тис. примірників.

Педагогічна практика є однією з складових підготовки молодих спеціалістів. Саме там студенти набувають умінь та навичок організації навчально-виховної роботи з школярами та дошкільниками. Училище підтримує тісні зв’язки зі школами та дитячими навчальними закладами міста, району, області.

Переважна більшість наших студентів мешкає у 9-поверховому гуртожитку блочного типу, де створено умови для проживання, самопідготовки та організації дозвілля студентів. Кімнати відпочинку, кухні, душові, медичний пункт, турбота медичної сестри та вихователів – усе сприяє створенню теплої домашньої атмосфери.

Їдальня училища на 100 місць забезпечує якісним харчуванням всіх бажаючих.

Педагогічний колектив училища вважає одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності роботу з батьками. Тому з 2009 року в училищі діє батьківський комітет, який активно залучається до проведення всіх загальноучилищних заходів та зміцнення матеріально-технічної бази училища. Традиційними стали участь батьків у оздоровленні студентів, проведенні Свята першого та останнього дзвоника, свята "Козацькі забави" та ін. Щорічно батьками здійснюється моніторинг за станом харчування та проживання студентів у гуртожитку.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014