Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Чернігівський радіомеханічний технікум (0462) 670-207, 95-55-58, 67-38-06
м. Чернігів, вул. Одинцова 25  (карта)
http://chrmt.inf.ua

Чернігівський радіомеханічний технікум

Чернігівський радіомеханічний технікум - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Чернігівський радіомеханічний технікум (ЧРМТ) був створений наказом Міністерства загального машинобудування і почав роботу 1 вересня 1967 року як філія Київського радіомеханічного технікуму.

Важливу роль у становленні навчального закладу відіграв перший його керівник - Лещенко Віталій Федорович. На той час технікум готував фахівців зі спеціальностей "Автоматика та телемеханіка", "Планування промислових підприємств", "Обробка металів різанням".

У 1971 році в навчальному закладі відкривається нова спеціальність "Виробництво мікроелектронних пристроїв", яка була гостро необхідна Чернігівському радіоприладному заводу.

З 1972 по 1982 рік колектив технікуму очолював Чміль Владлен Антонович, який зробив великий внесок у розвиток навчально-виховного процесу. Згідно з наказом Міністерства галузі від 2 грудня 1974 року технікум реорганізовується в самостійний вечірній Чернігівський радіомеханічний технікум. А з 1 вересня 1978 року починається підготовка фахівців і на денному відділенні зі спеціальностей: "Обробка металів різанням", "Виробництво мікроелектронних пристроїв".

Слід також визначити роботу Бєлих Валерія Васильовича, який очолював педагогічний колектив з 1982 по 1996 роки.

У 1990 році технікум почав готувати фахівців зі спеціальностей: "Обробка матеріалів на верстатах та автоматичних лініях", "Технічне обслуговування верстатів з програмним управлінням та роботехнічних комплексів", "Виробництво виробів електронної техніки". Ці спеціальності користувались великим попитом серед підприємств України.

З 1995 року вечірнє відділення замінюється заочним і готує фахівців з усіх напрямків.

У 1996 році колектив технікуму очолив Радченко Віктор Миколайович. В умовах розбудови незалежної Української держави перед педагогічним колективом технікуму стоять відповідальні завдання. Вони пов'язані з необхідністю підвищення якості підготовки спеціалістів і відкриттям нових, потрібних у наш час спеціальностей. З цією метою в технікумі проводиться перепрофілювання, відкриваються нові спеціальності, яких потребують галузі народного господарства. Це "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів", "Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв", "Економіка підприємства".

З 1 вересня 2002 року технікум починає готувати фахівців зі спеціальності "Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж".

В зв'язку зі зрушеннями в економіці Чернігівського регіону виникла потреба знову готувати фахівців за спеціальністю "Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях". Тому з 1 вересня 2004 року технікум відкриває спеціальність "Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях" та нову спеціальність "Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів".

Слід відзначити високі кількісні та якісні показники навчально-виховного процесу, які досягнуті завдяки створеному кадровому та матеріально-технічному потенціалу. В технікумі працюють спеціалізовані предметні кабінети і лабораторії, оснащені сучасною технікою та приладами. Заняття зі студентами проводять висококваліфіковані спеціалісти, майстри своєї справи.

У технікумі проводиться плідна робота щодо підвищення кваліфікації викладачів, зокрема молодих, надається відповідна допомога. З цією метою у технікумі була створена і вже кілька років активно працює "Школа педагогічної майстерності". Щороку проводяться педагогічні читання, конкурси на кращу методичну розробку року. Тільки за останній час розроблено близько 600 методичних посібників для викладачів і студентів, впроваджуються новітні технології навчання.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.10.2014