Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Харківський обліково-економічний технікум-інтернат імені Ф. Г. Ананченка

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Харківський обліково-економічний технікум-інтернат імені Ф. Г. Ананченка (057) 370-30-52, 370-51-84, 370-20-19
м. Харків, вул. Полтавський шлях 133  (карта)
http://khoeti.com.ua

Харківський обліково-економічний технікум-інтернат імені Ф. Г. Ананченка

Харківський обліково-економічний технікум-інтернат імені Ф. Г. Ананченка - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Харківський обліково-економічний технікум-інтернат ім. Ф. Г. Ананченка заснований у липні 1935 року, коли у місті Харкові була відкрита перша в Україні професійно-технічна школа для інвалідів з підготовки рахівників.

У січні 1967 року Харківська середня спеціальна школа-інтернат перейменована у Харківський обліково-економічний технікум-інтернат ім. Ф. Г. Ананченка.

Директор –Галкіна Ольга Андріївна, кандидат економічних наук, очолює колектив досвідчених фахівців, серед яких викладачі-методисти, викладачі першої та вищої категорій, вихователі, реабілітологи, психологи, лікарі, юристи та інші спеціалісти.

У 2010 році Харківському обліково-економічному технікуму-інтернату ім. Ф. Г. Ананченка виповнилося 75 років від дня заснування.

Протягом останніх 14 років підготовка молодших спеціалістів відбувається за напрямами:

  • "Бухгалтерський облік";
  • "Соціальна робота".

На сьогодні в технікумі навчається 250 студентів на денному та заочному відділеннях. В навчальному корпусі працюють 23 предметних кабінету, бібліотека з читальною залою, актова зала на 350 місць, спортивна зала, кімната відпочинку, обрядова, їдальня, медпункт, гуртожиток.

Студенти-інваліди, які навчаються на денному відділенні знаходяться на державному забезпеченні: безкоштовно проживають у гуртожитку, мають 4-х разове харчування та цілодобове медичне обслуговування.

В поточному навчальному році колектив викладачів розпочав роботу над методичною темою: "Формування професійних компетенцій у студентів, як фактор досягнення нового рівня конкурентоспроможності майбутніх спеціалістів", що є продовженням роботи над досягненням основної мети: навчання і виховання майбутніх спеціалістів з числа дітей з особливими потребами, залучення їх до суспільного життя і корисної праці.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!