Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Харківський гідрометеорологічний технікум ОДЕУ (057) 728-17-97
м. Харків, вул. Кооперативна 10  (карта)
http://gidromet.ucoz.org

Харківський гідрометеорологічний технікум ОДЕУ

Харківський гідрометеорологічний технікум Одеського державного екологічного університету - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Форма навчання: денна (бюджет та контракт)

Термін навчання: на базі 9 класів – 4 роки, на базі 11 класів – 3 роки

Студенти, які навчаються на базі 9 класів, одночасно з дипломом молодшого спеціаліста отримують атестат про повну загальну середню освіту.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

По закінченню технікуму навчання можна продовжити:

  • за профілем у Одеському державному екологічному університеті (держбюджет, на ІІІ курс без сертифіката УЦОЯО)
  • в Харківських університетах: національному ім. В. Н. Каразіна, ХПІ, ХТУРЕ (на ІІ-ІІІ курс без сертифіката УЦОЯО)
  • в Харківських академіях: міського господарства, будівництва та архітектури, УІПА (на ІІ-ІІІ курс без сертифіката УЦОЯО)

Наші професії

Експлуатація метеорологічних радіолокаційних станцій

Вимірювання метеорологічних параметрів атмосфери на висотах до 40 км. Спостереження хмар за допомогою радіолокаторів супутникового зв’язку. Автоматизований прийом та комп’ютерна обробка інформації. Вивчення принципу роботи супутникового зв'язку та GPS-навігації. Робота з геоінформаційними системами. Комп'ютерне моделювання. Різнобічна радіотехнічна підготовка, що дає можливість працювати з будь-якою комп’ютерною та радіоапаратурою.

Метеорологічні та гідрологічні спостереження

Метеорологічні спостереження. Вимірювання метеорологічних величин, які характеризують стан приземного шару атмосфери: температури, вологості, атмосферного тиску, опадів тощо. Комп’ютерна обробка і передача отриманих результатів для подальшого аналізу і складання прогнозу погоди. Попередження про небезпечні та стихійні гідрометеорологічні явища.

Гідрологічні та гідрохімічні спостереження. Контроль за станом, якістю та використанням водних ресурсів. Експедиційні дослідження, складання карт та планів водних об’єктів, вимірювання глибини, швидкості та витрат води, проведення хімічного аналізу. Геодезична зйомка. Складання гідрологічних прогнозів, експлуатація гідротехнічних споруд, водопостачання міст.

Прикладна екологія

Оцінка та аналіз ступеню забруднення повітря, води, ґрунтів. Прогнозування стану навколишнього природного середовища. Відбір проб атмосферного повітря, поверхневих та підземних вод, ґрунтів з подальшим дослідженням вмісту в них шкідливих забруднюючих речовин. Екологічна експертиза. Агроекологічні дослідження. Робота з геоінформаційними системами. Комп’ютерна обробка екологічної інформації.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014