Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Скадовський технікум ХДАУ (05537) 3-46-60
Херсонська обл., селище Антонівка, вул. Студентська 1  (карта)
http://www.sktehnikum.com.ua

Скадовський технікум ХДАУ

Скадовський технікум Державного вищого навчального закладу "Херсонський державний аграрний університет" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Технікум є підрозділом Херсонського державного аграрного університету – одного з провідних вищих навчальних закладів на півдні України, який готує фахівців для агропромислового комплексу, екології, водного господарства, будівництва та інших галузей народного господарства, здійснює фундаментальні та прикладні наукові дослідження. В технікумі навчається 379 студентів.

Скадовський технікум був створений у 1964 році на основі Постанови Ради Міністрів СРСР, як Скадовський радгосп-технікум. Відповідно до рішення МАК та рішенням ДАК від 22.06. 2004, Скадовський технікум ДВНЗ "Херсонський державний аграрний університет" віднесений до вищих навчальних закладів освіти першого рівня акредитації і має право готувати фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями - молодший спеціаліст за такими напрямами і спеціальностями:

  • 5.0910103 – "Виробництво і переробка продукції рослинництва";
  • 5.0910102 – "Організація і технологія ведення фермерського господарства".

На завершальній стадії відкриття нової спеціальності 5.09010101 "Промислове квітництво" За час існування навчального закладу було підготовлено близько 6,5 тисяч фахівців сільського господарства, які працюють у різних галузях народного господарства та в державних органах управління.

Навчальний процес у технікумі забезпечують 32 висококваліфікованих викладачів, серед яких є Відмінники освіти України, викладачі-методисти, аспіранти. 32% викладацького складу мають кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії".

Наші освітяни є авторами підручників, типових навчальних програм, навчальних посібників, робочих зошитів для виконання ЛПЗ, виконаних на замовлення навчально-методичного центру.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.10.2014