Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Деснянський економіко-правовий технікум при МАУП (44) 515-61-63, 548-29-46
м. Київ, вул. М. Закревського 45-Б  (карта)
http://www.maup.com.ua/maup/tehnikum/dept

Деснянський економіко-правовий технікум при МАУП

Приватний вищий навчальний заклад "Деснянський економіко-правовий технікум при Міжрегіональній Академії управління персоналом" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Навчання у технікумі здійснюється на базі 9-ти та 11-ти класів (заочно). Протягом першого навчального року студенти засвоюють програму середньої школи, з другого курсу - опановують обрану спеціальність.

Після закінчення навчання випускники технікуму отримують атестат про повну загальну середню освіту, диплом молодшого спеціаліста державного зразка та диплом, оформлений відповідно до міжнародних вимог. Випускники мають можливість на пільгових умовах продовжити навчання в інститутах Президентського університету МАУП з третього курсу.

Інформаційне забезпечення слухачів надає Міжнародний бібліотечно-інформаційний центр ім. Ярослав Мудрого. Студенти забезпечуються навчально-методичною літературою, яка видається Академією (входить на вартості навчання). Слухачам Підготовчого відділення МАУП випускні іспити зараховуються як вступні до технікуму.

При укладенні контракту на навчання в Дні відкритих дверей діє знижка на перший внесок.

Підготовка у технікумі здійснюється за спеціальностями, що відповідають спеціальностям підготовки студентів в інститутах Президентського університету МАУП.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 02.10.2014