Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Полтавський кооперативний технікум

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Полтавський кооперативний технікум (5322) 7-27-26
м. Полтава, вул. Леніна 9/17  (карта)
http://kooptex.at.ua

Полтавський кооперативний технікум

Полтавський кооперативний технікум Полтавської облспоживспілки - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Історія Полтавського кооперативного технікуму цікава і веде в сиву давнину, коли у 1900 році в будинку Сарафа (нині середня школа №4 м. Полтави) було відкрите комерційне училище, яке готувало фахівців для споживчої кооперації. У 1915 році Полтавська спілка споживчих товариств відкриває однорічну торгово-кооперативну школу, яка готувала ревізорів, бухгалтерів, завідуючих магазинів і т. д.

У 20-х- 30-х роках у Полтаві діяв і кооперативний технікум, але його в 1928 році об`єднали з технікумом садівництва, назвали агро-кооперативний технікум, який згодом став базою Полтавського сільськогосподарського інституту (нині Державна Аграрна Академія). За рішенням Ради Міністрів УРСР та правління Укоопспілки, 3 квітня 1957 року прийняла рішення № 1709/11 про відкриття в Полтаві з 1 вересня кооперативного технікуму, який діє по сьогодні.

Зараз він являє собою навчальний заклад споживчої кооперації області і входить до складу Полтавського навчального комплексу Укоопспілки "Освіта". Першим директором Полтавського кооперативного технікуму був Блантер Аркадій Савич. Біля 17 років директором технікуму була Костроміна Серафима Михайлівна. 11 років директором працювала Сидоренко Катерина Федорівна, біля 10 років директором технікуму працювала Пелюшенко Валентина Іванівна. З 15.03. 2007 р. технікум очолює Іноземцев Віктор Анатолійович.

Під керівництвом В. А. Іноземцева в технікумі успішно проведена акредитація всіх спеціальностей та проліцензовано нову спеціальність "Оціночна діяльність", що підвищело рейтинг навчального закладу. Особлива увага приділяється індивідуальній роботі в гуртках за інтересами, яких у технікумі з різних дисциплін налічується 38, 4 - з художньої самодіяльності, 6 спортивних секцій.

Результатом індивідуальної роботи зі студентами є високі досягнення студентів на республіканських, регіональних конкурсах та змаганнях. Значну увагу приділяє запровадженню інтерактивних методів навчання, методичному забезпеченню навчального процесу, покращенню практичної підготовки фахівців, працевлаштуванню випускників, підвищенню кваліфікації викладачів. Щорічно понад 50% випускників продовжують навчання в ВНЗ ІІІ і IV рівнів акредитації. Під його керівництвом у технікумі видається інформаційний вісник "Кооперативна освіта".

За роки керівництва Віктора Анатолійовича зміцнена матеріально-технічна база аудиторій, навчальних кабінетів, лабораторій та гуртожитку: встановлено сучасне обладнання, комп'ютерна техніка, система для перевірки знань студентів SMART-senteo, обладнано електронний читальний зал, щорічно в бібліотеку закуповуються не тільки підручники та навчальні посібники, а й художня література, періодичні видання.

Особливу увагу керівник приділяє умовам проживання в гуртожитку: кімнати поповнюються новими меблями, побутовою технікою, спортивна кімната обладнана сучасними тренажерами.

У вихованні студентів звертає увагу на розвиток студентського самоврядування, активізації самосвідомості, професійної гордості, відданості споживчій кооперації.

Не обходить увагою ветеранів праці та споживчої кооперації, надаючи матеріальну допомогу та послуги. Під керівництвом директора технікуму створено студентський загін "Милосердя".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Рейтинг
11
Рейтинг: 3.7 з 5 на основі 3 оцінок.

Відгуки про Полтавський кооперативний технікум

Максим
Меня зовут Максим К. Учусь на четвертом курсе в "ПКТ" по-специальности "Виробництво харчової продукції". Хочу поблагодарить педагогический коллектив, который возглавляет Иноземцев В.А. за те знания, которые я получил и буду получать в этом техникуме. Техникум имеет дружный коллектив квалифицированных преподавателей, которые интересуются жизнью студентов и сами принимают активное участие в научно-исследовательской роботе, культурно-массовых и спортивных мероприятиях. Они всегда готовы прийти на помощь и помочь в решении любой проблемы. Сам я довольно часто выступаю в роли ведущего на различных концертах. 11 лет назад этот техникум окончил мой старший брат, который так же учился по этой же специальности, что и я на данный момент. После окончания техникума он поступил сразу на третий курс в университет. Сейчас он занимает высокую должность по-специальности. Именно по его отзывам и совету я поступил в это учебное заведение. И я не минуты не жалею, что учусь именно здесь.
asso90807
ВОЗГЛАВЛЯЕТ ТЕХНИКУМ ВЗЯТОЧНИК В А ИНОЗЕМЦЕВ
Инна Пономаренко
Я випускниця Полтавського кооперативнооо технікуму . Навчалась за спеціальністю бухгалтер. Після випуску пройшло досить мало часу, але вже маю місце роботи. База знань яку я отримала дає змогу мені легко і без проблем працювати. Викладачі дали нам максимум матеріалу не тільки в теорії але й показали як застосувати на практиці. Раджу усім Полтавський кооперативний технікум так ,як там працюють досвідчені фахівці і просто чудові викладачі!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!