Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Полтавський комерційний технікум (0532) 59-22-91, 59-24-31, 59-24-69
м. Полтава, вул.Фрунзе 100  (карта)
http://pkt-poltava.ucoz.ru

Полтавський комерційний технікум

Полтавський комерційний технікум - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Рік заснування – 1967.

Головною метою технікуму є підготовка фахівців денної та заочної форми навчання за спеціальностями:

  • Товарознавство та комерційна діяльність (після закінчення навчання присвоюється кваліфікація – товарознавець – комерсант);
  • Виробництво харчової продукції (після закінчення присвоюється кваліфікація технік-технолог);
  • Ресторанне обслуговування (після закінчення присвоюється кваліфікація - адміністратор залу).

Отримавши наш диплом Ви можете займати такі посади: інспектор - товарознавець, товарознавець, торговий агент, комівояжер, комерційний агент, агент-експедитор, агент по збуту, завідуючий секцією, технолог, завідуючий виробництвом, бригадир підприємства, керівник підприємства малої або середньої потужності, кухар, бармен, офіціант, адміністратор ресторанної зали та інші.

Технікум забезпечує студентів гуртожитком.

У навчального закладу, як і в кожної людини, є свій День народження, своя біографія, певні етапи, що відіграють особливу роль його життя.

Майже за 45 років своєї діяльності технікум підготував фахівців для підприємств торгівлі та громадського харчування у різні регіони України.

Педагогічний колектив постійно працює над пошуком та впровадженням методів творчої педагогіки, нових технологій з метою підвищення ефективності підготовки фахівців торгівлі та громадського харчування. Постійно діючий науково-методичний семінар на тему: "Ефективність впровадження методів творчої педагогіки, нових технологій у навчальному процесі", що працює в технікумі, сприяє обміну передового педагогічного досвіду викладачів, підвищенню педагогічної майстерності.

В навчальному закладі щорічно проводяться виставки-конкурси методичних робіт викладачів, які свідчать про впровадження сучасних педагогічних технологій в навчально-виховну діяльність.

Викладачі технікуму є активними учасниками обласних ярмарок педагогічної майстерності, виставок-конкурсів, що забезпечують навчально-виховний процес й неоднаразово відзначалися дипломами, грамотами, подяками.

Полтавський комерційний технікум став частиною життя кожного, хто в ньому працює і навчається. Педагогічний колектив працює в постійному творчому пошуку, щоб перетворити вчорашнього випускника школи, професійного ліцею на висококваліфікованого фахівця, творця своєї справи.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.10.2014