Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Краснолуцький приладобудівний технікум (064) 322-64-53
Луганська обл., м. Красний Луч, площа Трофімова 1  (карта)
http://kpt.org.ua

Краснолуцький приладобудівний технікум

Краснолуцький приладобудівний технікум - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

У сучасних умовах стрімко збільшується попит на якісну вищу освіту, особливо в зв'язку з тим, що людство створює глобальне інформаційне співтовариство.

Створення і широке впровадження комп'ютерних мереж, Інтернету надає небачені можливості доступу до інформації, джерела знань, найсучасніших досягнень людської цивілізації. Не загубитися в цьому світі можна, опанувавши знання про сучасні радіоелектронні засоби отримання, обробки, передачі інформації.

Унікальні можливості в цьому плані в межах Луганської області має Краснолуцький приладобудівний технікум.

Його історія починається з 1982 р., коли при заводі "Красний Луч" була відкрита вечірня філія Таганрозького технікуму морського приладобудування. Через 9 років, у 1991 році, на його базі відкрився Краснолуцький приладобудівний технікум, що дозволило не тільки молодим робітником, але й випускникам шкіл нашого міста здобувати освіту, не покидаючи м. Красний Луч.

У 2003 р. технікум успішно витримав державну атестацію і акредитацію, готує фахівців сучасних і престижних професій, дає якісну базу знань, що дозволяє студентам вирости до рівня класного фахівця, який завжди затребуваний на швидко мінливому ринку праці.

Велика увага в технікумі надається спорту у зв'язку з чим студенти нашого технікуму займають призові місця на спортивних олімпіадах і змаганнях.

Традицією стало проведення гри брейн-ринг. Наша команда "Яблуко" неодноразово займала перше місце в міському брейн-рингу.

До того ж чимало студентів технікуму є активними учасниками художньої самодіяльності.

Багато свят, що проводяться в технікумі, стали традиційними. Це "Посвячення в студенти", "Свято Урожаю", "Андріївські вечорниці", "Студентська гуморина", "День відкритих дверей" тощо.

Улюбленицею студентської аудиторії є команда КВК, яка неодноразово брала участь в іграх та фестивалях команд КВК міста та області.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014