Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат (03849) 3-26-51, 3-26-72
Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Годованця 13  (карта)
http://peti.km.ua

Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат

Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

У кожній демократичній· країні світу забезпечення доступу осіб з особливими потребами до здобуття повноцінної вищої освіти визнано одним із пріоритетних завдань суспільства та держави.

Професійне навчання молодих людей з обмеженими фізичними можливостями – найбільш ефективний механізм підвищення їх соціального статусу і захищеності, для· суспільства – це зниження напруженості на ринку праці, підвищення суспільної продуктивності, розв’язання соціальних проблем інвалідів.

40 років нас віддаляє від того часу, коли наказом· Міністерства соціального забезпечення УРСР №56 від 04.06. 1971р. з ініціативи двічі героя Радянського Союзу, командира Чернігівсько-Волинського партизанського з’єднання, на той час Міністра соціального забезпечення· УРСР Олексія Федорова, створений Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат для інвалідів. Було прийнято рішення – навчальний заклад має здійснювати підготовку молодших спеціалістів економічного профілю для народного господарства України з числа молодих людей з особливими потребами.

У вересні 1971 року до навчального закладу зараховано 60 студентів на спеціальність "Економіка і організація сільськогосподарського виробництва" та 60 студентів на спеціальність "Економіка і організація побутового обслуговування". З числа студентів сформовано 4 академічних групи.

Першим директором технікуму у 1971 році призначено Василя Іустінова. У вересні 1971 року сформовано перший педагогічний колектив. На той час він· налічував 12 педагогів. У 1974 році навчальний заклад дав путівки у самостійне життя першим 104 випускникам.

У період з 1980 року по грудень 1986 очолював колектив технікуму-інтернату директор Іван Слободян.

З 1986 року колектив працівників технікуму-інтернату очолює Віктор Григорович Цопа, Залужений працівник освіти України, людина неабияких організаторських здібностей, високопрофесійна з розвиненим почуттям всього нового. У листопаді 2008 року директор навчального закладу Цопа В. Г. нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, у грудні 2009 року - відзнакою Кам’янець-Подільської міської ради "Честь і шана".

У 1981 року технікум змінив специфіку підготовки спеціалістів і здійснив набір студентів на спеціальності "Економіка і планування в галузях народного господарства (системи АПК)" та "Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності (системи АПК)".

З 2002 року технікум здійснює підготовку молодших спеціалістів за спеціальністю "Соціальна робота". При цьому навчальний заклад незмінно готує спеціалістів для економіки України – бухгалтерів та економістів.

Загальна інформація

За 40 років діяльності навчальний заклад перетворився із спеціалізованого закладу освіти для дітей-інвалідів в сучасний навчальний заклад з високою професійною репутацією та конкурентоздатними випускниками.

Історія технікуму багата долями своїх вихованців. За 40 років діяльності навчальним закладом підготовлено більше 4000 молодших спеціалістів для економічної галузі та· біля 300 для соціальної. Ми гордимося кращими своїми випускниками, які реалізували себе та працюють за покликанням у різних галузях народного господарства України.

Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат· впевнено крокує і сміливо дивиться у майбутнє.

Спільними зусиллями педагогів, працівників та студентів технікуму продовжуємо творити свою історію. Примножуємо здобутки, відповідально та цілеспрямовано виконуємо поставлені завдання з підготовки висококваліфікованих спеціалістів з числа молодих людей з особливими потребами.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014