Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Дрогобицький коледж нафти і газу

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Дрогобицький коледж нафти і газу (03244) 3-89-69
Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Грушевського 57  (карта)
http://www.dkng.net.ua

Дрогобицький коледж нафти і газу

Дрогобицький коледж нафти і газу - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Дрогобицький коледж нафти і газу заснований як Дрогобицький нафтовий технікум 20 січня 1945 року наказом № 58 Народного Комісара нафтової промисловості. За час свого існування навчальний заклад підготував понад 20 тисяч спеціалістів для нафтової, газової, нафтопереробної промисловості.

Перший випуск спеціалістів відбувся в 1948 році.

Враховуючи збільшення потреб в спеціалістах для нафтових підприємств Прикарпаття, в 1953 році було відкрите вечірнє відділення з філіалом у м. Бориславі, на якому велась підготовка спеціалістів без відриву від виробництва з спеціальностей: "Експлуатація нафтових і газових свердловин" та "Технологія нафти й газу".

В 1957 році до Дрогобицького нафтового технікуму був приєднаний Львівський нафтопромисловий технікум.

В 1958 році було відкрите заочне відділення, на якому велась підготовка спеціалістів з спеціальностей "Буріння нафтових і газових свердловин", "Експлуатація нафтових і газових свердловин", "Обладнання нафтових і газових промислів" та "Хімічна технологія нафти й газу".

В 1959 році був відкритий Долинський філіал вечірнього відділення, на якому проводилась підготовка спеціалістів з спеціальностей: "Експлуатація нафтових і газових свердловин", "Обладнання нафтових і газових промислів" та "Планування на підприємствах нафтової й газової промисловості".

В зв’язку із зменшенням кількості вступників на вечірнє відділення з числа працівників нафтовидобувних та бурових підприємств в 1973 році був закритий Бориславський філіал, а в 1975 році і Долинський філіал.

В 1997 році Дрогобицький нафтовий технікум отримав ліцензію на право підготовки фахівців на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста з спеціальностей "Економіка підприємства" та "Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ".

В даний час у технікумі проводиться підготовка фахівців практично з усіх спеціальностей для нафтогазовидобувної та переробної промисловості.

Відповідно до рішень ДАК від 26 грудня 2006 року, протокол № 64, Міністерством освіти і науки України визнано Дрогобицький нафтовий технікум акредитованим за статусом вищого навчального закладу першого рівня з видачею сертифікату про акредитацію серія РД-І № 143345 та ліцензії серія АВ № 482982 на право надання освітніх послуг пов’язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста

У 2012 році перейменовано Дрогобицький нафтовий технікум у Державний вищий навчальний заклад "Дрогобицький коледж нафти і газу" наказом №870 міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.08. 12 р.

Загальна інформація

Нині у коледжі на денному та заочному відділеннях навчається понад 1600 студентів. Щороку технікум поповнюється 360 студентами.

У навчальному закладі працює 99 висококваліфікованих викладачів, 46 із них – із вищою категорією, сім викладачів-методистів, 3 аспіранти, 4 кандидати наук.

Коледж працює у комплексі з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, університетом "Київська політехніка" та Дніпропетровським хіміко-технологічним університетом.. На базі коледжу відкрито навчально-консультаційний пункт Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут випускники, не полишаючи стін рідного закладу, продовжують навчання у ВНЗ IV рівня акредитації здобувають вищу освіту. Кращі випускники зараховуються в університети за скороченим терміном навчання.

Підготовка фахівців здійснюється на базі основної і повної середньої освіти на денній, заочній і екстерній формах навчання.

Дрогобицький коледж нафти і газу проводить навчання студентів за фахом:

  • 5.04010304 Розвідування нафтових та газових родовищ
  • 5.05030401 Експлуатація нафтових і газових свердловин
  • 5.05030403 Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ
  • 5.05030106 Буріння свердловин
  • 5.05030404 Обслуговування і ремонт обладнання нафтових і газових промисів
  • 5.05130103 Переробка нафти і газу
  • 5.05020201 Монтаж і обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва
  • 5.03050401 Економіка підприємства

Кожного року, для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) працюють трьохмісячні підготовчі курси.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!