Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Чигиринський технікум УНУС (04730) 2-57-47, 2-54-98
Черкаська обл., м.Чигирин, вул. Замкова 86  (карта)
http://chigirin-tehn.ucoz.ru

Чигиринський технікум УНУС

Чигиринський технікум Уманського національного університету садівництва - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

В 1938 році на базі школи по підготовці колгоспних кадрів, яка розташовувалась у приміщенні колишнього жіночого монастиря за рішенням Наркомзему України був створений Чигиринський технікум.

Першим директором був Чепурний Андрій Семенович, а завучем - Компанієць Микола Микитович. Було створено 4 групи по спеціальності "Бухгалтер", строк навчання – 4 роки, але першого випуску не відбулось, тому що розпочалась Велика Вітчизняна війна.

Після звільнення м. Чигирина від німців, як свідчить книга наказів, технікум розпочав роботу 27 квітня 1944 року під назвою "Чигиринський бухгалтерсько – економічний технікум". На той час була лише одна спеціальність: "бухгалтер сільськогосподарського підприємства".

Вже у травні 1944 року на перший курс було прийнято 113 студентів, на ІІ курс – 60, на ІІІ і ІV – 44. До кінця 1944 року разом навчалось 227 студентів.

В 1956 році було змінено назву технікуму на "Чигиринський сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку".

З 1958 року в технікумі почало працювати заочне відділення.

В 1963 році було відкрито другу спеціальність"Планування сільськогосподарського виробництва.

В 1990 році відкрито нову спеціальність "Товарознавство, постачання і збут", яку було закрито у 1993 році.

В 1991 році відкрито нову спеціальність "Правознавство".

В 2005 році в контексті реформування вищої освіти технікум приєднався до Уманського державного аграрного університету і змінив назву на "Чигиринський технікум Уманського ДАУ".

В 2010 році, в зв'язку зі зміною назви Уманського державного аграрного університету на "Уманський національний університет садівництва", технікум змінив назву на "Відокремлений структурний підрозділ Чигиринський технікум Уманського НУС".

Загальна інформація

Нині технікум готує молодших спеціалістів з денною та заочною формами навчання по спеціальностях 5.03050901 "Бухгалтерський облік", 5.03050802 "Оціночна діяльність" та 5.03040101 "Правознавство" на базі 9 та 11 класів.

Загальна кількість студентів, що навчаються в навчальному закладі становить біля 850 осіб. Навчання проводять висококваліфіковані викладачі, серед них 6 викладачів - методистів, 23 викладачі вищої категорії та 15 викладачів першої категорії.

Аудиторії забезпечені необхідним навчальним обладнанням та унаочненням. Комп'ютерні класи, мережа Інтернет, комп'ютерна правова база "Ліга - Закон", 1С-Бухгалтерія дають можливість вільного доступу до інформації при підготовці до занять як викладачам, так і студентам.

Студенти денної та заочної форми навчання забезпечуються гуртожитком. Працює їдальня.

В позаурочний час до послуг студентів спортивний та тренажерний зали, спортивні площадки, тир. Працюють спортивні гуртки та гуртки художньої самодіяльності. Команди студентів технікуму є неодноразовими переможцями та призерами міста та району з футболу, волейболу, баскетболу, тенісу та кульової стрільби.

За більш як 70 років Чигиринський технікум підготував близько 19 тисяч фахівців для різних галузей господарського комплексу України і держав пострадянського простору.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Випускники нашого навчального закладу мають можливість продовжувати навчання на економічних факультетах Уманського національного університету садівництва, Білоцерківського аграрного університету, Черкаського державного технологічного університету, а по спеціальності "Правознавство" - в Харківському національному університеті "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014