Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Чугуєво-Бабчанський лісний коледж

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Чугуєво-Бабчанський лісний коледж (05746) 93-446; 93-321
Харківська обл., Чугуївський р-н, смт. Кочеток, вул. Чугуївська 43  (карта)
http://cblk.org.ua

Чугуєво-Бабчанський лісний коледж

Чугуєво-Бабчанський лісний коледж - вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації

Історія

В березні 1922 року в Чугуєво-Бабчанському учбово-дослідному лісництві лісовим факультетом Харківського сільськогосподарського інституту була організована Чугуєво-Бабчанська лісна школа, яка з 1929 була реорганізована в Чугуєво-Бабчанський лісний технікум з трирічним строком навчання.

Для навчальних занять використовували одноповерхові дерев’яні будинки. В 1934 році будуються двоповерховий кам’яний навчальний корпус, гуртожиток для студентів, збагачується матеріальна база навчальних кабінетів та виробничих майстерень, створюється машинно-тракторний парк, починає працювати в 1936 році клуб, облаштований звуковою кіноустановкою, з великим кінозалом.

Створено підсобне господарство з земельною площею 250га., де студенти проходили практичні навчання з основ землеробства, рослинництва, тваринництва. На території, яка безпосередньо оточувала технікум, був посаджений дендрологічний парк, в якому були у великій кількості представники різних деревних і чагарникових порід.

З жовтня 1941 по серпень 1943 року технікум був на тимчасово окупованій території. За цей період все, створене в ньому у попередні роки, було майже повністю знищене. Фашистами були спалені навчальний корпус і гуртожиток, зрубано багато дерев в дендропарку, розкрадено та розбито все обладнання технікуму. Багато випускників технікуму самовіддано боролися з німецько-фашистськими загарбниками на фронтах Великої Вітчизняної війни.

За виняткову доблесть та героїзм проявлені у боротьбі з ворогом, найвищою нагородою країни – Золотою Зіркою Героя Радянського Союзу – відмічені наші випускники Грабовський С. С. та Балакін В. Н.

У серпні 1943 року фашистські окупанти були вигнані з території Харківської області.

1 лютого 1944 року розпочався перший післявоєнний навчальний рік, у відновлені аудиторії прийшло 90 студентів.

З 1947 року відкривається заочне відділення.

З вересня 1949 року, крім лісоводів, технікум почав готувати техніків-механіків за спеціальністю "Механізація лісогосподарських робіт". Відкривається спеціальність "Бухгалтерський облік"

В 1952-1953 р. був збудований новий триповерховий навчальний корпус Студенти були забезпечені житлом у трьох гуртожитках, була збудована та відкрита їдальня.

У 1989 році був введений в експлуатацію новий корпус, з добре обладнаним спортивним залом, сучасним тиром, комп’ютерними класом. З 1989 року у технікумі готуються спеціалісти ще однієї спеціальності – "Мисливське господарство". Чугуєво-Бабчанський лісний технікум розвивається. В 2005 році йому був наданий статус коледжу. На цей час в навчальному закладі працює висококваліфікований склад викладачів.

Загальна інформація

Випускників Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу можна зустріти на всій території України і країнах СНД і не тільки в лісовому господарстві.

Навчально-виховний процес у коледжі здійснюється у двох навчальних корпусах, де розміщені 34 навчальні кабінети, 7 лабораторій, слюсарно-механічна майстерня, актова зала, адміністративні кабінети, бухгалтерія, архів, 2 спортивні зали.

Всі навчальні приміщення забезпечені необхідними меблями, обладнанням, приладами, технічними засобами навчання у відповідності з нормативними документами.

Загальна площа навчальних корпусів 6975 м2, по 9,0 м2 на одного студента коледжу, що відповідає санітарним нормам.

Коледж має спортивний комплекс: два спортивні зали, стадіон, спортивні майданчики.

На території коледжу працює їдальня на 130 посадкових місць. Студенти коледжу живуть у двох гуртожитках на 221 місце. Тут розміщені: читальна зала на 26 місць, медичний пункт, зал ритмічної гімнастики.

В коледжі закладений дендропарк загальною площею 5 гектарів.

Матеріально-технічна база коледжу, організація виховної роботи відповідає всім вимогам сьогодення, коледж має можливість готувати висококваліфікованих фахівців для лісового і мисливського господарства України.

Чугуєво-Бабчанський лісний коледж має два відділення – денне і заочне.

У коледжі ведуть підготовку фахівців з чотирьох спеціальностей:

  • 5.09010301 – "Лісове господарство",
  • 5.09010302 – "Мисливське господарство",
  • 5.03050901 – "Бухгалтерський облік",
  • 5.10010203 – "Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!