Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Чугуєво-Бабчанський лісний коледж (05746) 93-446; 93-321
Харківська обл., Чугуївський р-н, смт. Кочеток, вул. Чугуївська 43  (карта)
www.cblk.at.ua

інформація підтверджена

Чугуєво-Бабчанський лісний коледж

Чугуєво-Бабчанський лісний коледж - вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації

Історія

В березні 1922 року в Чугуєво-Бабчанському учбово-дослідному лісництві лісовим факультетом Харківського сільськогосподарського інституту була організована Чугуєво-Бабчанська лісна школа, яка з 1929 була реорганізована в Чугуєво-Бабчанський лісний технікум з трирічним строком навчання.

Для навчальних занять використовували одноповерхові дерев’яні будинки. В 1934 році будуються двоповерховий кам’яний навчальний корпус, гуртожиток для студентів, збагачується матеріальна база навчальних кабінетів та виробничих майстерень, створюється машинно-тракторний парк, починає працювати в 1936 році клуб, облаштований звуковою кіноустановкою, з великим кінозалом.

Створено підсобне господарство з земельною площею 250га., де студенти проходили практичні навчання з основ землеробства, рослинництва, тваринництва. На території, яка безпосередньо оточувала технікум, був посаджений дендрологічний парк, в якому були у великій кількості представники різних деревних і чагарникових порід.

 

1 лютого 1944 року розпочався перший післявоєнний навчальний рік, у відновлені аудиторії прийшло 90 студентів.

З 1947 року відкривається заочне відділення.

З вересня 1949 року, крім лісоводів, технікум почав готувати техніків-механіків за спеціальністю "Механізація лісогосподарських робіт". Відкривається спеціальність "Бухгалтерський облік"

В 1952-1953 р. був збудований новий триповерховий навчальний корпус Студенти були забезпечені житлом у трьох гуртожитках, була збудована та відкрита їдальня.

У 1989 році був введений в експлуатацію новий корпус, з добре обладнаним спортивним залом, сучасним тиром, комп’ютерними класом. З 1989 року у технікумі готуються спеціалісти ще однієї спеціальності – "Мисливське господарство". Чугуєво-Бабчанський лісний технікум розвивається. В 2005 році йому був наданий статус коледжу. На цей час в навчальному закладі працює висококваліфікований склад викладачів.

Загальна інформація

Випускників Чугуєво-Бабчанського лісного коледжу можна зустріти на всій території України і країнах СНД і не тільки в лісовому господарстві.

Освітній процес у коледжі здійснюється у двох навчальних корпусах, де розміщені 34 навчальні кабінети, 7 лабораторій, слюсарно-механічна майстерня, актова зала, адміністративні кабінети, бухгалтерія, архів, 2 спортивні зали.

Всі навчальні приміщення забезпечені необхідними меблями, обладнанням, приладами, технічними засобами навчання у відповідності з нормативними документами.

Загальна площа навчальних корпусів 6975 м2, по 9,0 м2 на одного студента коледжу, що відповідає санітарним нормам.

Коледж має спортивний комплекс: два спортивні зали, стадіон, спортивні майданчики.

Студенти коледжу живуть у двох гуртожитках на 221 місце. Тут розміщені: читальна зала на 26 місць, медичний пункт, зал ритмічної гімнастики.

В коледжі закладений дендропарк загальною площею 6,59 гектарів.

Матеріально-технічна база коледжу, організація виховної роботи відповідає всім вимогам сьогодення, коледж має можливість готувати висококваліфікованих фахівців для лісового і мисливського господарства України.

Чугуєво-Бабчанський лісний коледж має два відділення – денне і заочне.

У коледжі ведуть підготовку фахівців з чотирьох спеціальностей:

  • 205 "Лісове господарство",
  • 205 "Лісове господарство" спеціалізація "Мисливське господарство",
  • 071 "Облік і оподаткування",
  • 208 "Агроінженерія".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 05.02.2018

Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Чугуєво-Бабчанський лісний коледж

chblt@i.ua
Мы учились ещё при Марчуке. Это были наверное самые лучшие годы процветания для ещё тогда техникума. Сейчас решили отправить туда детей. Учатся уже не первый год. Что могу сказать? Я с болью в сердце смотрю на когда-то родные стены. Студентов стало меньше раза в 3-4. Закрыли специальности, уволили многих преподователей, корпуса заброшенные, столовая никакая не работает. И всё это произошло именно при вас Хворостяный Роман Фёдорович. Вы угробили мой родной техникум — я помню вас очень хорошо и у меня вообще в голове не укладывается кто мог вас поставить на такую должность. Я когда узнала — я не могла поверить. То, что мне рассказывает мой ребёнок о ваших поборах постоянных, о каких -то благотворительных платежах, о постоянных сборах денег с детей, которые в общежитии живут. — у меня волосы дыбом. Вы уже не видите берегов. Я жалею что отдала к вам своего ребёнка.