Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Чортківський державний медичний коледж (3552) 2-02-53
Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Гоголя 7  (карта)
http://www.chdmc.org.ua

Чортківський державний медичний коледж

Чортківський державний медичний коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Чортківський державний медичний коледж сьогодні - це один з найкращих навчальних медичних закладів України.

Очолює його заслужений лікар України, канд. мед. наук Любомир Степанович Білик.

Під його орудою було відкрито нові спеціальності "Стоматологія ортопедична", "Фармація" та медико-біологічний ліцей, відділення післядипломної освіти; повністю оновлена матеріально-технічна база, зведено до 60-річчя коледжу новий навчальний корпус, придбано спортивно-оздоровчий комплекс Більче Золоте, відкрито відомчу аптеку.

У всіх добрих починаннях Любомира Степановича підтримує педагогічний колектив коледжу, який налічує понад сто викладачів. Серед них:

  • 6 кандидатів наук,
  • 5 пошукувачів на наукову ступінь,
  • 21 - відмінник освіти України
  • 45 - викл. з вищою кваліфікаційною категорією
  • 12 - викладачів-методистів
  • 20 - старших викладачів

Пошук та впровадження інноваційних технологій навчання, систематично оновлювана навчально-матеріальна база, стійкий творчий колектив – все це є гарантією якісної підготовки конкурентноспроможних фахівців, медичних сестер, фельдшерів, акушерок, фармацевтів, зубних техніків, медичних сестер – бакалаврів медицини.

На сьогоднішній день випускниками коледжу є більше 10-и тисяч осіб. Щороку їх кількість збільшується, і вони гордо несуть звання випускників Чортківського державного медичного коледжу.

Частина випускників повернулися в рідну Alma mater уже в статусі викладачів, щоб передавати свої знання, вміння і любов до рідного закладу новим поколінням студентів.

Матеріально-технічна база

У коледжі створено всі умови для навчання. Кабінети і лабораторії коледжу оснащені сучасними персональними комп’ютерами. Функціонують 3 комп’ютерні класи. Всі комп’ютери об’єднані в локальну мережу і цілодобовим виходом в світову систему Інтернет. Доступ до Інтернету студентів та викладачів коледжу необмежений і безоплатний.

Всі лекційні аудиторії оснащені мультимедійними проекторами, плазмовими панелями, відеосистемами.

На базі коледжу постійно проводяться обласні конкурси фахової майстерності, наукові конференції. Викладачі і студенти спілкувались з академіками Шалімовим О. О., Яремою І. В., професорами і доцентами всіх медичних ВУЗів західного регіону нашої держави.

В цьому році в нашому закладі проведена Всеукраїнська нарада директорів ВНЗ України за участю провідних спеціалістів Міністерств освіти і науки та охорони здоров’я.

Коледж має власну спортивно-оздоровчу базу відпочинку в мальовничому районі с. Більче-Золоте, до послуг студентів обладнані літні будиночки, басейн, водні велосипеди, катамарани, спортивні площадки. Тут студенти не тільки відпочивають, але й займаються водними видами спорту, освоюють ази туризму, набираються навичок вирощування та використання лікарських рослин.

Колектив коледжу має ще чимало цікавих задумів, далекосяжних планів, спрямованих на вдосконалення підготовки медичних кадрів, є бажання працювати, є енергія дерзання і творення. А це, звичайно, чималі складові успіху.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014