Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж (0372) 53-05-92, 53-89-86, 53-84-76
м. Чернівці, I пров. Кармелюка 6  (карта)
http://www.college.cv.ua

Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж

Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж Чернівецької обласної спілки споживчих товариств - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж пропонує такі спеціальності для навчання:

Бухгалтерський облік

Бухгалтер – одна з найчисельніших професій. Він досконалий знавець законодавчих актів, економіст-аналітик з питань матеріальних, фінансових ресурсів, заробітної плати, ціноутворення, тонкий психолог, дипломат.

Випускник коледжу з дипломом бухгалтера працює в організаціях, підприємствах торгівлі, ресторанного господарства, заготівель, транспорту. Займає посади бухгалтера, головного бухгалтера, аудитора, банкіра, податкового інспектора, інспектора-ревізора. Вивчення комп’ютерної техніки та інформаційних систем і технологій обліку дає змогу майбутнім фахівцям вести бухгалтерський облік в умовах автоматизованої обробки інформації.

Фінанси і кредит

Фінансист одна з найбільш популярних та елітних професій у сучасному світі. Він контролює рух грошових потоків, аналізує фінансову звітність на підприємстві, знає валютне законодавство. Може працювати у фінансових та податковихслужбах, страхових компаніях, на підприємствах різних форм власності на таких посадах: фінансиста, брокера з цінних паперів, інспектора з експорту, кредитного інспектора, митного інспектора тощо.

Товарознавство і комерційна діяльність (товарознавство в митній справі)

Товарознавець-комерсант – центральна фігура торговельного бізнесу. Діапозон його роботи полягає у таких аспектах: в комерційних та маркетингових службах підприємств, торговельних домів, посередницьких структур. Може працювати на посадах товарознавця, маркетолога, інспектора торговельного, мерчандайзера, промоутера, торгового агента.

Молодший спеціаліст з митної справи – незамінний фахівець на підприємствах торгівлі, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, у сфері посередницьких послуг, на митниці. Може обіймати посади митного брокера, декларанта, агента з передачі вантажів на прикордонній станції, товарознавця, торгового агента, комівояжера.

Ресторанне обслуговування

Молодший спеціаліст з організації ресторанного господарства – кваліфікований фахівець для роботи на підприємствах ресторанного господарства різних форм власності. Може обіймати посади:

Може обіймати посади менеджера підрозділу в оптовій, роздрібній торгівлі, інспектора з контролю якості товарів, метрдотеля, інспектора з кадрів.

Виробництво харчової продукції (технологія харчування)

Молодший спеціаліст з технології приготування їжі та організації ресторанного господарства - кваліфікований фахівець для роботи на підприємствах ресторанного господарства різних форм власності. Може обіймати посади техніка-технолога, завідувача виробництвом, начальника цеху, майстра виробничого навчання, адміністратора залу, метрдотеля.

Правознавство

Юрист (молодший спеціаліст) – це важлива спеціальність в умовах побудови правової держави. Юрист розробляє документи юридичного характеру, укладає договори, здійснює методичне керівництво правовою роботою на підприємстві, веде претензійно-правову та кадрову роботу, надає допомогу в укладанні та виконанні господарських договорів, захищає порушені права та свободи фізичних та юридичних осіб.

Він займає такі посади: юристконсульт, юрист-претензіоніст, інспектор по кадрах, секретар суду, державний виконавець.

Туристичне обслуговування

Туристичне обслуговування (молодший спеціаліст) - підготовлений до роботи за такими видами економічної діяльності – діяльність готелів та ресторанів, послуги з організації подорожування, діяльність у сфері культури та спорту, відпочинку та розваг, надання індивідуальних послуг. Він може обіймати посади:

  • менеджер туристичних агентств та бюро подорожей
  • фахівець з готельного обслуговування
  • оператор автоматизованого розрахунку в готелі
  • агент з організації туризму
  • адміністратор готелю (туркомплексу)
  • екскурсовод

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.10.2014

Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж

Діма
Навчався в цьому коледжі, дуже сподобалось. Надзвичайно приємна атмосфера, завдяки викладачам закладу. Отримав чудові знання, за що дуже вдячний!