Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Черкаський державний бізнес-коледж (0472) 64-93-44; 64-05-15; 64-10-00
м. Черкаси, вул. Енгельса 243  (карта)
http://www.business-college.com.ua

Черкаський державний бізнес-коледж

Черкаський державний бізнес-коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Навчальний заклад було відкрито в 1966 році у відповідності з Постановою Ради Міністрів СРСР від 07 листопада 1963 р. № 1210 на виробничій базі Черкаського хімічного комбінату (зараз – ПАТ "Азот").

Перша назва – технічне училище № 2 м. Черкаси, в подальшому заклад реорганізовувався у 1984 р. – в середнє професійно-технічне училище № 10 м. Черкаси, у 1991 р. – вище професійне училище № 10 м. Черкаси. У 1985 році добудовано навчальний корпус № 2, у 2011 завершена реконструкція навчального корпусу №1

З метою подальшого розвитку національної освіти, її інтеграції в європейський освітній простір, а також створення нової сучасної моделі вищого навчального закладу в рамках консультативної програми ТРАНСФОРМ під керівництвом Федерального Міністерства освіти, науки, технології і досліджень ФРН та Міністерства освіти України в 1995 році у закладі був створений структурний підрозділ – Модельний навчальний центр з підготовки фахівців для сфери підприємницької діяльності (наказ Міністерства освіти України від 30 червня 1995 р. № 195).

У зв’язку з впровадженням інноваційних технологій професійно-практичного навчання та відповідно до подання Черкаської обласної державної адміністрації ВПУ №10 м. Черкаси було реорганізовано у Черкаський модельний центр підготовки та перепідготовки фахівців (наказ Міністерства освіти України від 9 січня 1997 року № 5).

За підтримкою уряду ФРН і Міністерства освіти України в рамках програми ТРАНСФОРМ (1995 - 1999 роки) навчальний заклад отримав технічну та фінансову допомогу, що дало можливість кардинально змінити матеріально-технічну базу, залучити нових викладачів, Провести їх стажування у ФРН та відкрити сучасні спеціальності.

Необхідність в забезпеченні якісної підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів "молодший спеціаліст" і "бакалавр", реалізації в повній мірі системи ступеневої освіти, спонукала реорганізувати Черкаський модельний центр підготовки та перепідготовки фахівців у Черкаський державний бізнес-коледж. Реорганізація відбулася 29 серпня 2000 року за погодженням Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України та Міністерства економіки України (наказ № 412 Міністерства освіти і науки України).

Загальна інформація

За 46 років діяльності навчальний заклад підготував більше 20000 кваліфікованих фахівців для Черкаського регіону.

В коледжі навчається 1205 студентів за 11 спеціальностями та напрямами підготовки на 4 відділеннях: економіки і підприємництва, обліку і фінансів, комп`ютерних технологій, дизайну. Іногороднім надається гуртожиток.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Наші випускники (за бажанням) можуть продовжити навчання на III-V курсах Черкаського банківського інституту або інституту магістерської та післядипломної освіти Університету банківської справи НБУ (м. Київ), Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького або Черкаського державного технологічного університету.

Випускники бакалаврату – на V курсах Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана або Київського національного торгово-економічного університету. Випускники відділення дизайну також приймаються на ІІІ курс інституту дизайну національної Академії керівних кадрів культури і мистецтв, м. Київ.

Забезпечення навчального процесу

У нас працює 105 викладачів, з них: 14 кандидатів та докторів наук, 31 мають кваліфікацію "спеціаліст вищої категорії", 11 пройшли стажування в ФРН, Канаді, США, Польщі та отримали міжнародні сертифікати. Одинадцять викладачів працюють над докторськими та кандидатськими дисертаційними дослідженнями у галузі економічних, історичних, педагогічних, фізико-математичних наук та мистецтвознавства. Відзнаками Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та інших державних органів влади нагороджено 47 працівників коледжу. Викладачами коледжу підготовлено 188 авторських навчальних видань для студентів.

Один з найкращих показників вищої освіти України – середній вік викладачів 41 рік.

Матеріально-технічна база

Черкаський державний бiзнес-коледж - це три навчальні корпуси, гуртожиток, корпус господарчо-допомiжних приміщень, загальна площа яких складає 15294 кв. м. Маємо стадіон та два спортивних містечка, територія налічує більше 2 га.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.10.2014

Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Черкаський державний бізнес-коледж

Руслана Ткач
Яка оплата навчання? (цікавить факультет "економіка підприємства")