Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Хмельницький політехнічний коледж (038) 26-30-505
м. Хмельницький, вул. Зарічанська 10  (карта)
http://xpk.km.ua

Хмельницький політехнічний коледж

Хмельницький політехнічний коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Хмельницький політехнічний коледж - вищий навчальний заклад першого рівня акредитації (створений на базі колишнього Хмельницького електромеханічного технікуму), який готує фахівців для здійснення практичної роботи у сфері виробництва за професійним спрямуванням спеціальностей кваліфікованого рівня молодший спеціаліст. Наш коледж - один з найбільших не лише в обласному центрі, а й на Хмельниччині серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

В коледжі навчається 1200 студентів, з них більше 900 на денному відділенні. Для підготовки кваліфікованих фахівців створена матеріальна база з сучасним устаткуванням. В двох навчальних корпусах – 47 кабінетів і лабораторій. Допомагають студентам здобувати освіту на рівні сучасних вимог книжковий фонд бібліотеки коледжу, який складається із понад 100 тисяч примірників навчальної літератури, та 9 комп’ютерних лабораторій, підключених до мережі Internet. Три навчально-виробничі майстерні забезпечують проведення всіх видів практики, створена виробнича ділянка, на якій виготовляється корисна продукція за договорами для підприємств та організацій міста.

В структуру коледжу входять такі відділення як:

  • "Інженерної механіки";
  • "Комп’ютерних систем та мереж";
  • "Програмування ";
  • "Економіки та менеджменту";
  • "Заочне відділення".

Працюють педагогічна і методична рада, вісім циклових комісій.

Навчально-виховний процес забезпечують досвідчені викладачі, серед яких 33 викладачі вищої категорії, 12 викладачів мають звання "Відмінник освіти України", 23 працівники мають звання "Старший викладач", три вчителі – методисти, 5 викладачів навчаються в аспірантурі.

Більше як за 40 років діяльності наш навчальний заклад підготував близько 10 тисяч юнаків і дівчат, причому майже всі вони знайшли своє місце у житті. Працюють за фахом, займають керівні посади, а деякі з них - навіть високі. Зокрема, М. І. Приступа став мером міста Хмельницького, В. Є. Вікарчук – головою Красилівської районної держадміністрації, С. О. Василишин та В. Ф. Кацемір – докторами технічних наук, М. Є. Чайковський – ректором Хмельницького інституту соціальних технологій, В. М. Коліщак – головою громадської організації "Рідне місто".

Більше 20 наших випускників, здобувши вищу освіту, повернулись назад і працюють в коледжі викладачами та на інших посадах від заступника директора до майстра виробничого навчання.

Хмельницький політехнічний коледж входить до складу навчально-науково виробничих комплексів з Хмельницьким Національним університетом та Національним університетом "Львівська політехніка".

На базі коледжу в 2003 р. відкритий навчально-методичний центр інституту дистанційного навчання Національного університету "Львівська політехніка", що дає змогу юнакам та дівчатам здобувати повну вищу освіту.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014

Рейтинг
20
Рейтинг: 5 з 5 на основі 4 оцінок.

Відгуки про Хмельницький політехнічний коледж

Євген
Навчальний заклад, який своєю освітньою працею, здобув визнання серед жителів області та по за її межами. Випускники коледжу прославили його, адже гарно продовжують навчання у інших ВНЗ, є чудовими працівниками та відмінними фахівцями у своїх спеціалізаціях. Дякую за фундамент впевненості у дорослому житті.
Olya
В коледжі працюють досвіччені викладачі, які добре пояснюють на заняттях. Вимоги до студентів високі, тому вчитися важко, але воно того варте. Якщо вам потрібні знання, то вам сюди.
Ольга Белінська
Дісно чудовий коледж, приємний колектив, розумні та освідчені викладачі, що мають величезне бажання навчити своїх студентів, я пишаюсь своїм коледжем та закликаю вступати до нього. Ви ні разу не пошкодуєте!