Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Хіміко-технологічний коледж ім. І. Кожедуба Шосткинського інституту СумДУ (05449) 6-13-37
Сумська обл., м. Шостка, вул. Інститутська 1  (карта)
http://htcolledge.sumdu.edu.ua

Хіміко-технологічний коледж ім. І. Кожедуба Шосткинського інституту СумДУ

Хіміко-технологічний коледж імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту Сумського державного університету - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації, який повністю відповідає вимогам сучасної системи освіти

Загальна інформація

Хіміко-технологічний коледж як навчальний заклад був створений восени 1920 року на базі Шосткинського порохового заводу. Сьогодні коледж готує спеціалістів для всього північного регіону Сумської та Чернігівської області. Це єдиний навчальний заклад, який готує спеціалістів для підприємств міста, Шосткинського, С-Будського, Ямпільського районів Сумської області, Новгород-Сіверського, Семенівського, Коропського та Корюківського районів Чернігівської області.

Вся навчальна, виховна, методична робота спрямована на виконання національної програми патріотичного виховання студентської молоді, формування здорового способу життя, активної життєвої позиції та сприяння творчому розвитку особистості.

Студенти і співробітники творчо виявляють себе в традиційних культурно-масових заходах, таких, як День знань, День здоров’я, День студента, "Студентська весна", "Ну-мо хлопці" та багатьох інших. Працює студентський спортивний клуб "Олімп", на базі якого діють секції баскетболу, волейболу, футзалу, настільного тенісу, групи здоров’я викладачів та студентів. В студентським клубі працює танцювальний народний ансамбль "Світанок", народний колектив "Спецсміх", та вокальний ансамбль "Сузір’я".

Високодосвідчений педагогічний колектив працює за новими сучасними методиками, використовуючи їх в практичній діяльності, застосовуються комп'ютерні програми, ділові ігри, тестування. Він спрямовує свою діяльність на забезпечення високого рівня професійної підготовки майбутніх спеціалістів, конкурентоспроможності, мобільності, творчої активності в умовах ринкової економіки.

Формування контингенту студентів

Контингент студентів коледжу формується на основі загальної освіти з числа учнів шкіл м. Шостки, м. Н. -Сіверського, м. Ромни та Шосткинського, Чернігівського, Глухівського районів, випускників ПТУ з різних регіонів України.

З метою якісного відбору абітурієнтів до вступу у коледж здійснюються такі заходи:

  • Працюють 1 та 6 місячні підготовчі курси з математики та української мови. Абітурієнти, які закінчили успішно підготовчі курси, мають пільги при вступі до коледжу;
  • Адміністрація та викладачі систематично ведуть профорієнтаційну роботу в школах міста та області, підтримують тісний зв'язок з навчально-виховними закладами України та обласними управліннями;
  • 2 рази на рік коледж проводить день відкритих дверей;
  • Учні шкіл міста і районів запрошуються на всі заходи предметних тижнів циклових комісій.

Завдяки заходам профорієнтаційного спрямування змінився якісний склад студентів коледжу, підвищилась якість навчання та престиж закладу. Розподілення випускників становить 100%.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Успішно закінчивши коледж, випускники можуть продовжити навчання, вступивши до Шосткинського інституту Сумського державного університету.

В коледжі діють інтегровані навчальні плани, що дає можливість зарахування студентів на 2 та 3 курси ШІ СумДУ.

Матеріально-технічне забезпечення підготовки студентів

Матеріально-технічна база коледжу включає 2 типові навчально-лабораторні корпуси, в яких розміщені 54 аудиторії, 17 лабораторій загальною площею 32492,3 м2, 2 ігрові спортивні зали площею 1848 м2, тренажерна зала площею 342 м2, стадіон - загальна площа 5400 м2 та 3 спортивних майданчики, стрілковий тир - площа 500 м2, актова зала на 450 місць, дискозала, їдальня на 240 місць, гуртожиток.

Бібліотека має 3 читальні зали з книжковим фондом 83000 екземплярів, кількість робочих місць для відвідувачів читацьких залів - 160, 3 книгосховища, абонемент. Коледж має сучасну базу для комп'ютеризації навчального процесу.

Студенти коледжу і інституту мають можливість працювати в 5 комп'ютерних класах. Всі циклові комісії забезпечені комп'ютерною технікою. Забезпеченість кабінетами і лабораторіями для виконання навчальних планів складає 100%.

Навчальна практика проводиться в навчально-виробничих майстернях, де студенти отримують робітничі професії і підвищені розряди; виробнича та переддипломна - на базових підприємствах м. Шостки, м. Суми, м. Чернігова.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014