Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж (0552) 26-68-67
м. Херсон, пр. Ушакова 60  (карта)
http://www.xcooptex.ks.ua/

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Історія коледжу почалася у 1928 році, і ось вже 84 роки він випускає фахівців для підприємств та організацій багатьох галузей народного господарства різних форм власності.

Про популярність спеціальностей нашого коледжу говорять статистичні дані: кожен другий в області бухгалтер, фінансист, економіст, товарознавець-комерсант закінчив саме наш коледж.

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж є вищим навчальним закладом І рівня акредитації, успішно акредитований і атестований Міністерством освіти і науки України.

Матеріально-технічна база

Щодня для студентів гостинно відчинені двері 55 сучасно обладнаних аудиторій, 14 комп'ютерних класів які об’єднані в локальну мережу з підключенням до Всесвітньої мережі Internet, бібліотеки з читальною залою, електронної бібліотеки, спортивної зали, тренажерних кімнат.

Студенти з інших міст та області повністю забезпечуються гуртожитком, де розміщено філіал бібліотеки, студентське кафе, медичний пункт з маніпуляційним, фізіотерапевтичним кабінетами, ізолятором, пункт ремонту взуття. При коледжі створена навчально-виробнича база "Меркурій" (до складу якої входять: студентське кафе, бар). У коледжі створено окремі автоматизовані робочі місця: бухгалтера, фінансиста, менеджера, товарознавця.

Навчально-виховний процес

Навчально-виховний процес у коледжі забезпечують 67 викладачів, з яких 63% вищої та першої категорії.

Є кандидати наук, викладачі-методисти, старші викладачі. Коледж проводить стабільну та цілеспрямовану роботу з підвищення кваліфікації викладачів, які навчаються на курсах підвищення кваліфікації, на педагогічному факультеті, у магістратурі та аспірантурі. Значна увага приділяється стажуванню викладачів.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!