Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Харківський кооперативний торгово-економічний коледж

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Харківський кооперативний торгово-економічний коледж (057) 731-54-49
м. Харків, Нетеченська набережна 14-а  (карта)
http://xktek.edu.ua

Харківський кооперативний торгово-економічний коледж

Харківський кооперативний торгово-економічний коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Коледж знаходиться в місті, яке є старовинним історичним центром освіти, науки, промисловості та культури України.

Вища освіта Харківщини - це 91 вищій навчальний заклад І-ІV рівнів акредитації. В них навчається понад 269 тис. студентів, але незважаючи на високу конкуренцію престиж коледжу серед навчальних закладів міста високий. Забезпечується конкурсний відбір абітурієнтів.

Історія коледжу починається з 1917 року, коли за ініціативою фундатора споживчої кооперації М. П. Балліна Урядом було прийнято Постанову про створення торговельної школи. В 1963р. він почав свою діяльність як Харківський кооперативний технікум, а з 2005р. перейменований в кооперативний торгово-економічний коледж. Сьогодні це сучасний вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Очолює колектив Катерина Петрівна Вініченко, відмінник освіти України, досвідчений педагог, викладач-методист, яка більше 30 років своєї педагогічної діяльності присвятила коледжу.

Матеріально-технічна база

Пріоритетом роботи коледжу є підготовка конкурентноспроможних фахівців, здатних забезпечити високий рівень соціально-економічного та духовного розвитку Харківщини.

Запорукою підготовки фахівців високого рівня є педагогічний колектив та сучасна матеріально-технічна база, яка включає навчальні кабінети, офіс-центр тренінгових технологій, лабораторії інформатики, ресторанного господарства з тренінг-баром, торгово-технологічного обладнання, навчальний торгово-сервісний центр, актову та спортивну зали, тренажерні кімнати, бібліотеку з електронною читальною залою.

Функціонує електронна програма "Бібліограф". Бібліотека є центром навчальної, інформаційної та просвітницької роботи. В ній створено всі умови для саморозвитку особистості, для самостійної роботи викладачів та студентів.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!