Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Західноукраїнський коледж "Полісся" (03653) 5-49-53, 5-67-44
Рівненська обл. м. Березне, вул. Андріївська 64  (карта)
http://kollegepolissy.at.ua

Західноукраїнський коледж "Полісся"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Західноукраїнський коледж "Полісся" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Західноукраїнський коледж "Полісся" створений у 2000 році на основі рішення Березнівської районної державної адміністрації № 17 від 19.12. 2000 року. Форма власності – колективна.

Засновниками коледжу виступають Рівненський економіко-гуманітарний інститут, нині приватний Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука та чотири фізичні особи. Викладачі університету беруть активну участь у підготовці фахівців у коледжі, про що укладено відповідний договір про співпрацю. Створено спільно з університетом навчально-виховний комплекс " Перспектива".

Згідно концепції діяльності коледж здійснює підготовку фахівців із таких спеціальностей:

  • 6.010201 " Фізичне виховання" - ліцензійний обсяг складає 30 осіб;
  • 5.01020101 " Фізичне виховання" - ліцензійний обсяг складає 30 осіб;
  • 5.0305080 "Фінанси і кредит" -ліцензійний обсяг складає 30 осіб;
  • 5.01010201 " Початкова освіта" - ліцензійний обсяг складає 30 осіб;
  • 5.03040101 " Правознавство" - ліцензійний обсяг складає 50 осіб.

Всі спеціальності на даний час ліцензовані та акредитовані. Ліцензії та сертифікати про акредитацію нині діючі. Три спеціальності: 5.0305080 "Фінанси і кредит", 5.01010201 "Початкова освіта" та 5.03040101 "Правознавство" акредитовані за І рівнем акредитації, спеціальність 6.010201 "Фізичне виховання" акредитована за II рівнем акредитації. На даний час чисельність студентів становить 310 осіб. Навчання проводиться у двох навчальних корпусах площею 2398 м та в орендованих приміщеннях площею 1578м2.

Коледж діє на основі засновницьких документів:

  • Установчий договір про створення вищого навчального закладу освіти Західноукраїнський коледж "Полісся" (у формі ТОВ від 07.01. 2001р.)
  • Статут коледжу.
  • Довідки про включення до ЄДРПОУ.

Підготовку фахівців забезпечують 26 викладачів, які мають вищу базову освіту. Атестація викладачів відбувається згідно "Типового положення про атестацію педагогічних працівників України" та перспективного плану атестації викладачів коледжу за умови підвищення фахового рівня шляхом стажування або проходження відповідних курсів. Щорічно пишеться наказ по навчальному закладу "Про проходження стажування викладачів коледжу".

В коледжі створена навчально-матеріальна база, яка відповідає нормативним вимогам і повністю задовольняє потреби в лабораторіях і кабінетах, передбачених навчальним планом всіх спеціальностей.

Юнаки та дівчата мають змогу змістовно і весело проводити свій відпочинок та дозвілля. До їх послуг музей української вишивки, студентська художня галерея (єдина серед вищих навчальних закладів Рівненщини), три гуртки художньої самодіяльності, десять спортивних секцій.

Спортивна команда коледжу чотири рази виборювала першість у Спартакіаді студентської молоді ВНЗ І-ІІ р. а. Рівненської області. В коледжі підготовлено 17 майстрів спорту України, 19 кандидатів у майстри спорту. Вперше у Рівненській області виконали нормативи майстрів спорту у стрільбі з лука студенти відділення "Фізичне виховання" - Хавтура Валентин і Поліщук Олександр. Випускник коледжу Хавтура Валентин став майстром спорту міжнародного класу з стрільби з лука і входить до збірної команди України.

Ефективно ведеться робота з обдарованими студентами. Щорічно студенти відділень беруть участь в олімпіадах з навчальних дисциплін. В коледжі створено наукове товариство "Інтелект", за ініціативою якого щорічно проводиться науково-теоретична конференція "Ділова молодь України", студенти всіх відділень займаються науково-дослідною роботою.

На базі Західноукраїнського коледжу "Полісся" протягом 2006-2010 років проведено обласні методичні об'єднання викладачів суспільних дисциплін, фізичного виховання, завідувачів денним відділенням, засідання Ради директорів ВНЗ І-ІІ р. а. Рівненської області.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Коледж підтримує наукові, культурно-просвітницькі, навчальні зв'язки з ВНЗ III-ІV рівнів акредитації. Для реалізації ступеневої освіти укладено угоди з багатьма університетами, зокрема Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем'янчука, Житомирським державним педагогічним університетом імені І. Франка, Тернопільським національним економічним університетом.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014