Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Тернопільський коледж Університету "Україна"

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Тернопільський коледж Університету "Україна" (067) 890-30-61, (0352) 40-20-24
м. Тернопіль, вул. Лозовецька, 13  (карта)
http://vmurol.te.ua

Тернопільський коледж Університету "Україна"

Тернопільський коледж відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Вибір професії є одним із найвідповідальніших кроків у житті людини. Адже займатися справою, що тобі до вподоби, – це передумова щасливого та повноцінного життя. Разом з тим, спеціальність повинна бути, як кажуть, на часі, тобто відповідати вимогам і потребам сьогодення.

Тернопільський коледж, який є філіалом Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", готує фахівців саме актуальних професій. Університет "Україна" – це вищий навчальний заклад недержавної форми власності IV рівня акредитації, заснований у 1998 році.

Під дахом Університету об’єднано десятки напрямів та спеціальностей. Викладачі-професіонали навчають сьогоднішніх студентів бути висококласними спеціалістами. Університет «Україна» має мережу територіально відокремлених структурних підрозділів, у яку входить і Тернопільський коледж.

Тернопільський коледж – навчальний заклад, який приділяє велику увагу саме особистості студента.  Сильним пропонуємо багато цікавої дослідницької та творчої роботи, а кому потрібна підтримка, – увагу, турботу та індивідуальний підхід.

Видавництво власної студентської газети, участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах, конференціях, подорожі містами України, літні експедиції та студентські посиденьки – це НЕЗАБУТНЬО!!!

Ми вчимо думати, а не повторювати чужі думки!

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 26.01.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!