Osvita.ua Вища освіта Довідник коледжів Професійно-педагогічний коледж ГНПУ

Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Професійно-педагогічний коледж ГНПУ (05444) 2-27-17
Сумська обл., м. Глухів, вул. Києво-Московська 51  (карта)
http://gnpu.edu.ua/gnpu

Професійно-педагогічний коледж ГНПУ

Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

Навчальний процес

Навчання у Професійно-педагогічному коледжі ГНПУ здійснюється за кредитно-модульною системою згідно з Положенням про кредитно-модульну систему навчання у професійно-педагогічному коледжі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.

Кредитно-модульна система навчання передбачає: стимулювання систематичної аудиторної, самостійної, індивідуальної роботи студентів; надання консультацій викладачами; підвищення об'єктивності оцінювання знань студентів; запровадження здорової конкуренції в навчанні; виявлення, розвиток та підтримку творчих здібностей студентів на шляху до самовдосконалення.

Викладачами коледжу з кожного циклу фахових дисциплін підготовлені методичні матеріали кредитно-модульного контролю навчальної роботи студентів, що затверджені на засіданнях відповідних предметних (циклових) комісій. (Детальніше)

Систему оцінювання знань, умінь, навичок з кожної навчальної дисципліни визначає викладач і затверджує на засіданні ПЦК. Оцінка знань складається з двох основних оціночних блоків: І бали за роботу в семестрі; ІІ бали за атестацію, екзамен або диференційований залік.

Аналіз роботи студента під час навчального семестру за кредитно-модульною системою, наявність у нього високих балів є підставою для: виплати підвищених або іменних стипендій; преміювання за успіхи в навчанні; переведення на звільнене бюджетне місце; надання прав на першочергове зарахування під час вступу до ВНЗ (за умови рівної суми вступних балів); працевлаштування.

Результати державної атестації молодших спеціалістів протягом 2006-2010 років наступні: якісна успішність 73,7%; абсолютна успішність 99,5%. За цей період 37 студентів отримали дипломи з відзнакою.

Навчально-виховний процес забезпечують висококваліфіковані викладачі, а саме: спеціалісти вищої категорії 26%, спеціалісти І категорії 17%, спеціалісти ІІ категорії - 37%, спеціалісти 20%, магістри 38%, старші викладачі - 4%, аспіранти 8%.

Протягом 2006-2010 років при фахових кафедрах Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка підвищили кваліфікацію 75% педагогічних працівників коледжу.

Виховна робота

Виховна діяльність навчального закладу - це цілісне, динамічне формування, що складається з урочної діяльності та позанавчальної виховної роботи.

Надзвичайно різноманітні форми проведення виховної роботи у професійно-педагогічному коледжі ГНПУ ім. О. Довженка. Популярними є загальні виховні заходи, конференції, тематичні вечори.

Студенти відвідують предметні гуртки, організовують виставки, конкурси, предметні конференції.

На високому рівні працюють гуртки художньої самодіяльності. Студенти беруть участь у співочих районних та міських, університетських та коледжних конкурсах "Нумо, першокурсник", "Міс коледжу", "Міс університету".

Пріоритетним напрямом організаційно-педагогічної діяльності є індивідуальний підхід у вихованні особистості студентів, стимулювання їхніх внутрішніх сил до саморозвитку й самовиховання. У своїй діяльності педагогічний колектив дотримується вимог науково-педагогічних принципів виховного процесу: науковості, гуманізму, демократизму, добровільності та культуровідповідності. До найбільш уживаних форм виховної роботи доцільно віднести: бесіди, екскурсії, вікторини, круглі столи, ділові зустрічі, дискусії, турніри, тематичні конференції, диспути, брифінги, семінари-тренінги, вечори, свята, конкурси, фестивалі, тижні предметно-циклових комісій, години спілкування.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Професійно-педагогічний коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка співпрацює з Інститутом професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук України.

Викладачі коледжу беруть участь у науково-практичній конференції "Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання" (Тези "Формування відповідального ставлення до професійної діяльності у майбутніх майстрів" Д'ячков П. Р.). На пленарному засіданні (21 вересня 2009 року) Всеукраїнського науково-методичного семінару "Інноваційні методики у професійній підготовці кваліфікованих робітників", що проходив на базі Інституту професійно-технічної освіти АПН України, Д'ячков П. Р. виступив з доповіддю: "Психологічна складова формування відповідального ставлення до професійної діяльності майбутніх майстрів виробничого навчання"; Туряниця З. В. "Підготовка майбутніх майстрів виробничого навчання до використання новітніх інформаційних технологій".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!